Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

[Free] The Survivors - dyskusje

Polecane posty

Pasuje ;) Raz, że sporo wolnej przestrzeni na rozstawienie obozów polowych a dwa, że brak większej zabudowy co w przypadku trzęsień ziemi i możliwych, a w przypadku silnych wstrząsów, "after..." coś tam (nie wiem dokładnie jak to na polski przetłumaczyć) to lokalizacja jest jak najbardziej obiecująca ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was złą wiadomość. Rezygnuję z udziału w sesji.

Dlaczego? Sam nie wiem dokładnie. Może się wypaliłem, a może po prostu sesje free są nie dla mnie, ale za Chiny Ludowe nie potrafię się zmusić do pisania. Nad następnym postem męczyłem się z godzinę i nie napisałem nawet jednej linijki, a w głowie miałem taką samą pustkę, jak wcześniej. Może i udałoby mi się jeszcze napisać ten jeden post, ale jak pomyślałem, że do następnych też będę musiał się tak przymuszać...

Nie wiem, czy będziecie kontynuować grę tylko we dwoje. Nie wiem, czy sesja jeszcze się podźwignie. Wiem jednak, że cokolwiek się stanie, stanie się beze mnie. Przepraszam za zawód.

Co do mojej postaci, to prostu możecie założyć, że zginęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, niestety jednak idea wskrzeszenia za długo nie pociągnęła za co żalu do nikogo nie mam i też podzielam pogląd, że we dwójkę zabawa traci sens... dlatego też proponuję czekać na trzecią osobę ;) Może w końcu nadejdzie odpowiedni czas i dla tej FS (bo to, że ogólnie mają marne tempo nikogo nie powinno dziwić ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam raz kolejny jak taka natrętna mucha, która nie może się odczepić z kilkoma koncepcjami jak ożywić tą sesję... o ile w ogóle znajdą się chętni ;]

*) co najmniej prawdopodobne - motyw z światem po epidemii wirusa, szerząca się anarchia, brak żywych trupów, pierwotny motyw wspominał coś o możliwym pojawieniu się mutantów

*) wersja zmieniona - różne katastrofy co wypaliło jeszcze mniej niż to pierwsze ;P

*) inny patent - inwazja Obcych

*) Zombie Apocalypse - czyli pewna nowość, bo dajemy wirus, który jednak zamienia ludzi w żywe trupy a sama sesja mogła by czerpać z czegoś pokroju Left 4 Dead albo Walking Dead (generalnie wszystko co stworzono o zombiakach)... walka o przetrwanie, sporo akcji, desperacja i takie tam (wariant zaraz po i ileś lat w przód czyli taki Mad Max z żywym mięsem ;])

Jak dla mnie idea warta rozważenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...