Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Wiadomość nieoficjalna - ruszył KMG Online!

Polecane posty

http://www.cdaction.com.pl/kmg/

Póki co nie zamieszczam jeszcze informacji na stronie głównej, gdyż serwis jest w trakcie intensywnych zmian. Bonusem dla forumowiczów jest to, że już teraz się o nim dowiadujecie.

Napiszcie, co o nim sądzicie. Uwagi najlepiej wysyłajcie też do Night Mare'a (który niekoniecznie czyta FA) na adres kmg@cdaction.pl.

Enjoy (zwłaszcza posiadacze komórek z javą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

Wow serwis bardzo fajny, tylko jestem poszkodowany, bo kupiłem sobie Alcatela OT 735. Przewidujecie również gry na te telefony? Ale idea wspaniała - dobre gry za niską cenę (czy ja tego już gdzieś nie słyszałem :wink: )!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo

Bardzo fajny serwis! Właśnie jestem na kupnie nowej komóry i będę mógł sobie co nieco poczytać na ten temat. No i wybór najlepszych gier za niską cenę... No super jednym słowem. A oprawa graficzna IMHO całkiem fajna jest, nic mi nie przeszkadza w niej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , tylko dlaczego nic nie ma pod Sony Ericssony ?

W tym serwisie na razie w ogóle prawie nic nie ma. ;) Ale pewnie w przyszłości pojawi się coś na SE, a kto wie - moze i Alcatele? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo
Możecie mi wierzyć lub nie, ale to co mi się stało z komórką jest naprawdę...dziwne. Po prostu brat mi wyrzucił przez okno:(. Akcja wydażyła się miesiąc temu.

Lubiłem swoją nokię...

No cóż. Na razie kupno komórki, jest w planach, dopiero po wakacjach.

Eee, facet to jeszcze nic. ;)

Mojemu kumplowi ukradli dwie komórki w przeciągu miesiąca. Najpierw Siemensa M55 (w szkole), potem Nokie 3200 na basenie.

Szczerze mówiąc, to go zbytnio nie żałuję, bo straszny z niego szpaner (tak się tymi telefonikami chwalił, no to ma). Ale jak możnabyć równie nie-no normalnie nie wiem co "nie" ;), żeby na basenie taką fajną komórkę jaką jest ta Nokia 3200 (wbudowany aparacik etc.) zostawić na brzegu basenu (niekrytego) w kieszeni w gaciach i iść se popływać. :?

No, ale może go to czegoś nauczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belisek

No serwis pikny :P... fucktycznie moznaby wypelnnic te miejsca po bokach bo taka pustka troche nie fajna ... szkoda ze jeszcze [przynajmniej u mnie] nie ma ocen i obrazkow cos nie widac.. no coz ale poczatek dobry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, wykonanie też niezłe, ale faktycznie - na razie jest mało tam "czegokolwiek". Szkoda, że ocen nie ma przy gierkach na razie. Później sobie jedną zaciągnę i może napiszę reckę :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam komórki, no ale jeśli ją kiedyś będe miał, to z serwisu napewno skorzystam :) Tanie i fajne gierki to podstawa :D Ważne, żeby tylko serwis się rozbudował, to napewno zobaczymy tam dużo (oby jak najwięcej) ciekawych gierek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janosik

Bardzo dobey pomysł z tym. Jednak można by w necie zamieszczać recki gier droższych nisz 3,66. W końcu tam miejsca nie brak, a Ci bogatsi gracze beda w niebo wzięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... pomysł całkiem dobry, choć faktycznie jeszcze jest trochę skromnie. Wydaje mi się, że za jakiś miesiac or dwa będzie już totalnie super :!: Tylko mam taki mały problem: nie mogę pobierać gierek! I nie chodzi tu o te z KMG, tylko tak ogólnie. Mam Siemensa c60 z Idei Mix i słyszałem, że opcja pobierania oprogramowania JAVA w ogóle nie jest dostępna w miksach. Tak więc, jeśli ktoś ma telefon z Idei Mix i może ściągać Javy proszę o kontakt :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus Antonius

Ja już mam chyba wszystkie oprócz Magic Solitaire. I mówię wam opłaca się!! Nawet oceny są obiektywne ("Niestety fatalny Pasjans. (... )Za to już sterowanie i grafika to koszmar, który w znacznej mierze psuje przyjemność z grania..."), a to niezwykła rzadkość.

Tylko mam taki mały problem: nie mogę pobierać gierek! I nie chodzi tu o te z KMG, tylko tak ogólnie. Mam Siemensa c60 z Idei Mix i słyszałem, że opcja pobierania oprogramowania JAVA w ogóle nie jest dostępna w miksach. Tak więc, jeśli ktoś ma telefon z Idei Mix i może ściągać Javy proszę o kontakt :!:

Ja mam Nokia 6100 w Idei dla każdego i wszystko gra

BTW. Znacie jakiś serwis, z kolorowymi tapetami do ściągnięciaw cenie innej niż 10.98?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszczunio89

Fajny serwis, niepowiem... A beda tylko gry czy może coś jeszcze?? Ja mam SE T610 i se właśnie zassysam Jimy The Miner.Mam nadzieje że Fajna giera.

Edit: Gdzie można jakieś reklamacje zgłaszać?? Niechce mi sie zassać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Heh fajny serwisik , w końcu mam komórkę . Jak będą tam tez czarnobiałe gry (nie sądze) to będę wniebowzięty. Tylko zbyt wiele tam chyba nie ma , co chyba nie jest problemem , ponieważ jeszcze się rozrośnie. Baaa......gdyby tylko recki były trochę dłuższe niz piszą inne serwisy :twisted: "gra ma fajna grafike , ciekawe sterowanie. Opowiada o człowieku , który rozwala wszysko na swojej drodze" - przykład innego serwisu :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a będą jakieś tuningi Nokii 3120? :D Tak żeby można było wycisnąc z 200 fpsów? powtarzam się, ale to fajny dżołk ;]

Fajna sprawa z tym serwisem, tylko nic na razie nie działa praktycznie ;] Mam nową komórę, Nokię 3200, jest dobra, tylko właśnie nie mam w co na niej grać! Stary Bounce i virtual Me dawno mi się przejadł...

Rozwijajcie się, tylko nie jak pewnie papier :roll: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko do przedmówcy... chyba łoś a nie sqnx?? hę?

Ja ci dam łoś... :P Toż to Lumpy!

A wracając do tematu to pierwszy raz widzę serwis, w którym krytykuje się produkty na sprzedarz. Wielkie brawa! Gierek zaczyna się robić coraz więcej [Chyba!? Tak mi się wydaje, że ich ciągle przybywa i przybywa :) ] i do tego wszystkie na mój fonik, a ja ich pobrać nie mogę :( [Patrz mój poprzedni post]. Łeee...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Hej! Znalazłem babola (chyba) w FAQ! Tam jest napisane, że przez Heyah nie można się łączyć z WAP-em... A mój kumpel jakoś dzwonki polifoniczne ściągał (na 100% się łączył).

Dzwonków nie trzeba ściągać z WAP-a. Wysyłasz specjalny kod do jakiegoś serwisu , a oni ci przysyłają dzwonek. Łączność z WAP-em nie ma tu nic do rzeczy. Heyah "na razie" nie ma WAP-u :D

EDIT: I tak rzadko się z niego korzysta , bo jest za drogo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...