Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artemis

Słuchawki z mikrofonem

Polecane posty

Tak jak w temacie po naprawieniu ''rozmowy przez mikrofon'' chcę się zaopatrzyć w jakiś porządny zestaw. Jest kilka rzeczy których potrzebuje :

1) cena mniej więcej do 150zł

2) najlepiej dobra jakość dźwięku, ponieważ przyda się czasem do słuchania muzyki w domu czy choćby przy MP3 lub iPodzie

3) przydałby się odpinany mikrofon, bo gdy będę wychodził gdzieś poza dom to żeby mi tak nie sterczał

4) ładny Design ^^

5) wygodne, dobry mikrofon itd :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z jakością dźwięku, nie kole w uszy gdy słuchasz muzyki ? No i ta otwarta konstrukcja, czy dźwięk bardzo donośnie wydostaje się ze słuchawek do postronnego otoczenia czy raczej nie bardzo ? Czy oprócz zamkniętej konstrukcji jest jakaś różnica pomiędzy 367 a 377 ? Co do Fatal1ty, to słyszałem że nie nadają się za bardzo do słuchania muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Generalnie to żadne słuchawki dla graczy nie są dobre do muzyki, bo ich przeznaczenie jest inne, a zatem są bardziej podbite niskie tony i bas, co czasem negatywnie wpływa wrażenia podczas słuchania muzyki. Ciężko jest powiedzieć, czy w tym pułapie cenowym znajdzie się coś co spełni w pełni Twoje wymagania, ale Plantronics to najlepsza propozycja.

Nie cytujemy poprzedzającego posta. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

367 są odrobinę "gorsze". W praktyce od 377 różnią się wyłącznie zamkniętą konstrukcją. W słuchaniu to nie przeszkadza, chyba, że słuchasz w głośnych miejscach. Inną sprawą jest to, że osoby stojące z boku będą słyszeć muzykę lecącą ze słuchawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...