Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Polecane posty

Ja ze swojej skromnej strony chciałbym życzyć całej redakcji CD-Action i wszystkim czytelnikom tego czasopisma spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ,a w Nowym Roku tego co najważniejsze czyli zdrowia i spełnienia marzeń ,nawet tych najskrytszych.

Chciałbym też z całego serca życzyć dabowi żeby wreszcie zmądrzał i dorósł do swojego wieku :teehee: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dziękuję niezmiernie, co za zaszczyt mnie kopnął! :wink:

Chciałem zarzucić wierszykiem, ale weny jakoś nie mam (jak coś wymyślę, to dopiszę)

Ograniczę się więc do standardowego - Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, dobrych gier, niewieszającego się Windowsa, wysokiej sprzedaży pisma i tak najogólniej - spełnienia marzeń. Acha, jeszcze żeby poziom piractwa spadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam, drodzy forumowicze i droga redakcjo, by nadchodzący rok był lepszy niż mijający, ale gorszy niż ten następny. Aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia i postanowienia. Oby nie opuszczało Was zdrowie, pomyślność i optymizm. No i przede wszystkim spokoju oraz udanych zabaw ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redaktorom życzę:

-wyjazdów, rozjazdów, imprez, tajnych pokazów gier, ekskluzywnych materiałów - żebyście za dużo w redakcji nie siedzieli

-pierwszych na świecie recenzji i zapowiedzi - żeby było o CDA głośno, żeby pismo miało jeszcze większą renomę

-mniej napiętych deadline'ów

-niepsujących się ekspresów do kawy

-gier, które oduczą was przeklinania (znaczy się - dobrych)

-no i dużo zdrowia i chęci, i wszystkiego najnajnaj

czytelnikom & forumowiczom życzę:

-pieniążków na CDA, gry i dobrego komputera

-48 godzin na dobę

-nietrafiania na noobów grając w sieci

-żeby popowstawały wasze wymarzone gry

-no i dużo zdrowia i szczęścia, i wszystkiego najnajnaj

:) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorom, forumowiczom i całemu światu życzę miłych, wesołych i obfitych we wszystko, co sobie zamarzycie, Świąt. No i ultra-zarombistego nowego, 2010, roku, opływającego megahitami, ciekawymi recenzjami i pełniakami. Ale przede wszystkim szczęśliwego w życiu prywatnym, zawodowym/szkolnym i ogólnie wszystkiego najlepszego!(nigdy nie byłem dobry w układaniu życzeń)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie choroba dopadła 22.12, dzisiaj jest już lepiej, bo wszedłem na kompa o własnych siłach. Tak więc życzę przede wszystkim zdrowia dla każdego w naszym Actionowym gronie. Szczęścia, spełnienia marzeń. Dla każdego liczy się coś innego, więc niech wasze priorytety w życiu się urzeczywistnią :happy:

Życzę wszystkim również niezapomnianego, bezpiecznego sylwestra i aby rok 2010 był lepszy od poprzednich lat.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat dla celej ekipy CDA, zarowno dla redaktorow, jak i osob, ktore zwykle nie pojawiaja sie na lamach pisma, zero kaszanek, samych dobrych gier do zrecenzowania, szczescia osobistego, czasu (:P), samych Mustangow w garazach :) oraz 100 lat w branzy komputerowej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,

gdzie gasną spory, goją się rany,

życzymy Wam zdrowia, życzymy miłości,

niech mały Jezus w sercach zagości,

szczerości duszy, zapachu ciasta,

przyjaźni, która jak miłość wzrasta,

kochanej twarzy, co rano budzi,

i wokół pełno życzliwych ludzi.

A pozatym zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz udanej zabawy sylwestrowej :)

I bonusowe życzenia dla antyfanów http://www.urwanizchoinki.pl/U2RieN :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...