Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

@DominikGAMERS-ten Pingwin chciał mnie zaprosić do gry i odmówiłem.Wkurzają mnie tacy gracze co "Dla jaj" zabijają cię na VERSUSIE.Tak,są tacy...ludzie :icon_confused:

Żeby nie było offtopu

@MSaint-dzisiaj też gracie?Bo jak chciałbyś mnie zaprosić to jasne że zagram :] Tylko 2 pytanka: O której i jaka kampania ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
O której i jaka kampania ?

Plan jest pograć o 20:30, kampania nie wiem, ale coś z L4D. Jak pogramy kampanie z L4D, to gramy kampanie L4D2 i cykl się powtarza. Felessan z nami nie gra już od tygodni i nie wyraził żadnego zainteresowania tą kwestią, więc sądzę, że raczej na stałe wejdziesz na jego miejsce, zresztą praktycznie grasz z nami regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich przed użytkownikami:

-Gofer

-ronirez

-=L4FA=Pingwin

Dlaczego ? Dzieci neo którzy czerpią rozrywkę z między innymi tego, że ja dałem afka a oni w tym samy czasie dla zabawy położyli mnie na ziemie (byłem w ich drużynie) i śmiali się ... wróciłem to się bezczelnie śmiali a ja miałem już resztkę energi. Unikać i wywalać z serwerów jak tylko się pojawią, żeby uniknąć podobnych zachowań . Miało to miejsce w dodatkowej kampanii, nie w versusie.

Wyluzuj , to , jak i sama kampania była dla jaj , to był ŻART , jeśli cie uraził , to na forum oficjalnie przepraszam cie za to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordmaciekp żart na poziomie dzieci neo, ja grałem na poważnie a afk dałem, żeby wam linka do następnej mapy dać(co zresztą powiedziałem). Grajcie sobie dla "jaj" dalej, ja z wami więcej nie zagram i mam nadzieje, że inni też nie. Widocznie nie wiesz co znaczy słowo ŻART bo na pewno nie strzelanie do gościa ze swojej drużyny... Nikt nie powiedział, że gramy dla "jaj" gadasz tak teraz, żeby się wybronić, ale ja już wiem na pewno, ABY UNIKAĆ Ciebie i Gofra SZEROKIM łukiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DominikGAMERS-jeżeli to była KAMPANIA a nie VERSUS to nie jest tak źle.Sam też jak mi jest nudno to robię "dżołki'.Wchodzę na kampanię easy,robię speedruna i w saferoomie leczę się wszystkimi apteczkami [ale to bardzo rzadko,nie chcę żeby inni gracze CD-A nie chcieli przez to ze mną grać :] ]

Sprawa jest gorsza gdy gracze zabijają się w versusie.To jest świństwo

ps.nie wiedziałem że to miałeś w czasie kampanii.Myślałem że to był versus.Chyba źle przecztałem twój post :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo jak u KATa. Miałem być, ale znowu na komputer dosiadł się tata, a ja nie mam siły się kłócić. Wątpię, żeby skończył szybko bo jak już usiądzie to potrafi tak z 5 godzin pod rząd siedzieć. Jutro powinienem być już na pewno, bo nie grozi mi już takie przejęcie. Przepraszam wszystkich za kłopot jeśli będzie brakowało ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, mam nadzieję, że uda się jakiś porządny skład skompletować.

I muszę jeszcze dodać, że gier nigdy się nie bierze na poważnie. No, ale jak wolisz.

No nie wiem, czy to takie fajne jest, jak chcesz sobie pograć, a tu wchodzą jakieś nuby i cię zabijają. Jeśli to nawet jest śmieszne dla was, to na pewno nie dla poszkodowanego. Ja rozumiem, że można się tak czasem pobawić, ale z tego co tu czytam, to miała to być zwyczajna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale urwał!

Nie wiem, co mam powiedzieć o tym naszym treningu dzisiejszym. Może tak- jestem szczerze zaskoczony. W składnie Ja, Repta, Tomoslav, Face vs Misiek, Syskol, Hodaki i Pingwin. Przegraliśmy z kretesem.

Moim zdaniem skład w jakim graliśmy jest niezły i taki też powinien zostać. Jednak musimy się zgrać, bo dzisiaj każdy miał swój własny pomysł. I może te pomysły nie były złe, ale drużyna musi mieć jeden wspólny plan. Dlatego proponuję teraz grać w takim właśnie składzie, żeby nauczyć się ze sobą grać. W innym wypadku to jakoś nas nie widzę w tej walce.

Aha, Face proponuje zmianę na Parafię. Co o tym sądzicie? Ja sam już nie wiem. Z jednej strony przeciwnik nie lubi tej kampanii, a z drugiej powinniśmy wybrać sobie już jedną i ćwiczyć na niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić nie szło nam dzisiaj, ale...może to i dobrze, zimny prysznic zawsze się przyda, teraz przede wszystkim musimy zagrać jeszcze z 2 versusy razem i możemy grać, myślę też, że musimy troszkę później pisać gotowość do gry bo Tomoslav trochę się z tym śpieszył i często na starcie wychodziło takie nie wiadomo co...myślę, że DC jest ok ale mi tam każda kampania praktycznie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Face proponuje zmianę na Parafię.

Oj, Pawello napisałem sobie dla żartu na steamie, żeby zmienić na parafię bo ta na pewno nie będzie tak leżała przeciwnikom, a ty od razu piszesz "Face proponuje zmianę..." :tongue: . W sumie to trudno sie dziwić porażce, sam miałem lagi jak nigdy i jak robiło się gorąco to ping szybko mi skakał i reagowałem z dużym opóźnieniem. Poza tym ten skład rozegrał dopiero pierwszą kampanię w takim zestawieniu. Byłem już chyba kiedyś na jakimś versusie w drużynie z Pawello i Tomoslavem, ale w tej czwórce razem jeszcze nie graliśmy. Trzeba jeszcze parę treningów rozegrać, żeby przyszło zgranie. Szczególnie nie podobał mi się brak asekuracji w naszym wykonaniu. Ktoś leży na ziemi, drugi podnosi, a dwaj pozostali stoją pół metra obok i patrzą na leżącego zamiast pilnować czy nie zbliżają się infekci. Rezultatem był boomer, który nagle wyskakiwał zza winkla i obrzygiwał trójkę bądź czwórkę przeżytków. Te rzeczy trzeba koniecznie wyeliminować, bo nie powinny nam się zdarzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to był mój błąd, napisałem odruchowo "r" i było po japkach. Tak jak pisał Paweł planów mieliśmy od groma i chyba zwyczajnie "za bardzo chcieliśmy" robić co raz to składne akcję. Stąd może taka nasza niemoc praktycznie w każdym elemencie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i myślę, że zlekceważyliśmy nieco przeciwnika.

Oj, Pawello napisałem sobie dla żartu na steamie, żeby zmienić na parafię bo ta na pewno nie będzie tak leżała przeciwnikom, a ty od razu piszesz "Face proponuje zmianę..."

Do Miśka też pisałeś, że nie zagramy i chyba uwierzył, bo mnie pytał, czy to prawda. Czasem ciężko mi się zorientować, czy żartujesz, czy mówisz serio. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...