Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Nie obrazicie się jeśli zagra ktoś należący do forumowej społeczności? ; ]

Piałem niedawno w temacie, ale zostałem zignorowany...

No chyba, że nie trawicie nowicjuszy i osób, które udzielają się na forum, ale nie za często.

Nie obrazimy się. Mój profil steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197993596468 . Dodaj mnie do friendsów żebym mógł ciebie zaprosić do gry. Jaki masz nick na steam'ie?

Czyli narazie jest taka lista:

1. Tomoslav

2. repta2

3. Syskol

4. Pawello12

5. Ahmed_PL

6. Plys

Dla przypomnienia: godz 21:00 , versus , kampania dead center/hard rain/ the parish

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grupy można jedynie dołączyć przez zaproszenie od kogoś z nas.

Zmieniłem to, bo i tak akceptowałem w zasadzie każdego. Poza tym chętnych jest już tak dużo, że takie ograniczenie nie ma raczej sensu.

Dzisiaj chętnie pogram, ale uprzedzam, że jeśli mi coś wypadnie i będę musiał przerwać grę, to nic na to nie poradzę. Myślę, że taka sytuacja nie powinna mieć, miejsca, ale wolę uprzedzić.

chęcią wieczorem popykam z godzinę

Na versusa to raczej za mało. Naszykuj sobie od razu dwie, to ci starczy. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi TAB pokazuję ping zawsze taki jaki mam i raczej nie jest odosobnionym w tym przypadku. Ty już lepiej wymyślaj wymówkę na następnego vera, bo o pingu tak jak pisał repta słabiznaa :tongue:

Post zaraportowany, mam dość takich odzywek.

Ja raczej jutro nie dam rady, bo mój internet akutalnie z trudem otwiera google. Jeśli się to coś poprawi, dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi komiczne.....jeszcze trochę to będziesz raportował posty z twoim nickiem.....

Dzisiejszy vs fajny aczkolwiek nie wiem w jaki sposób go przegraliśmy ;/ pierwsza mapa i niesamowite zgranie przeciwników potem szło im gorzej ale nie na tyle żeby to przegrać ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko norbi widzę, że jak sam ze swoich rejdży nie umiesz się wytłumaczyć to już rapotujesz posty. Ale mimo wszystko chętnie bym zagrał vera przeciw tobie bo zawsze jest śmiesznie :tongue: Ver dziś fajny. Graty dla Syskola, Ahmeda, Pawła i PIS-owca bo to co z nami zrobili na 1 mapie była fantastyczne. Potem odrabialiśmy, ale nie aż tak żeby wygrać. Mimo wszystko, spoko gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie było mnie dwa tygodnie. Myślałem, że się uspokoiliście przez ten czas, ale widzę, że się przeliczyłem...

Dzisiaj gra była naprawdę przyjemna. Na początku ustaliliśmy, że będą wybrane składy. Osobiście wolał bym randoma, ale trudno. Stwierdziłem, że wolę wygrać i dołączyłem do Tomoslava i Repty. Jednak taki skład rozgniótł by raczej przeciwnika, więc przełączyłem się na random.

Grałem z Ahmedem, Obrońcą i Syskolem. Obrońce z czasem zastąpił Sedinus.

Pierwsza akcja świetnie nam wyszła. Potem drużyna przeciwna się nam odpłaciła, ale i tak cały czas mieliśmy przewagę.

W finale nie przetrwaliśmy pierwszego tanka, więc byliśmy pewni, że przegraliśmy, ale jednak udało się wygrać i to całkiem ładnym wynikiem.

Jestem zadowolony z dzisiejszej gry. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy ogarnąłem Jockey`a i to w takim fajnym miejscu by zrzucić kogoś do wody. Oczywiście potem szło nam gorzej lecz i tak wygraliśmy dzięki temu,że przeciwnicy też padli na pierwszym tanku(mnie). Naszym problemem było to,że brak nam było pomysłów na tanka więc padaliśmy jak muchy, potem jeden uciekł i w zamian przyszedł Sedinus który trochę pomógł. Oczywiście z moim typowym pesymizmem powiedziałem przed finałem,że przegramy,a gdy dostałem tanka upewniłem się w tym przekonaniu,a tu jak zwykle(zawsze gdy powiem,że przegramy to wygrywamy) było odwrotnie.

====

PS: ktoś obiecał mi ołtarzyk czekam na foty:P

----

Jestem fest skromny wiem ale dla mnie to nowość więc dajcie się cieszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza mapa i niesamowite zgranie przeciwników potem szło im gorzej ale nie na tyle żeby to przegrać ;/

Moim zdaniem zgranie było przez cały czas niezłe, a to na początku to taki nagły podskok był.

Atmosferka była niesamowicie przyjemna, bo nikt nie miał do nikogo pretensji o nic. Całkowicie na luzie. I myślę, że dzięki temu szło całkiem całkiem, bo nikt nie grał pod presją, że ktoś się zaraz na niego wydrze, jak mu coś nie wyjdzie.

Jestem fest skromny wiem ale dla mnie to nowość więc dajcie się cieszyć.

Stary daj spokój. Nic takiego nie zrobiłeś przecież. :laugh:

Żarcik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że znalazłem powód moich lagów. Cholerny router po raz kolejny wycina mi numer, tym razem uznał, że odbieranie fal z wskaźnika w moim mieście nie ma sensu i zaczął odbierać z ...miasta oddalonego 50 km dalej... Jeśli to było to, to piszę się dziś na versusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o 21 rozpoczniemy, może zdążymy. Czy może będziemy potrzebowali więcej czasu?
Przypomniałem sobie, że dzisiaj od 18:00 nie ma mnie w domu & wracam najpewniej koło 20:30. Tak więc na podany przez ciebie czas raczej zdążę, a nawet jeśli nie to zaliczę kilkuminutowe opóźnienie ^^ Jeśli jednak będziecie chcieli zacząć równo z czasem nie powstrzymuję was :=)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by trafił mojego neta...

Już po połowie 1 mapy całkiem odmówił posłuszeństwa, nadal go nie ma, piszę od mojej babci.

Przepraszam z góry team za to, że nie mogłem skończyć z wami gry, ale na takie rzeczy nic nie poradzę :(

Z powodu neta wstrzymam się z dzisiejszą grą, bo nawet nie wiem, kiedy wróc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...