Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dzisiaj Versus bez randomów, i teamy były w miarę wyrównane. Napewno pomógł nam mumek który miał przeogromny ping. Gra posypała się po wyjściu norbiego. Najpierw była bajeczka z podróża, którą mimo wszystko mogę zrozumieć, ale opowieść o pingu naprawdę spoko. Widać jak byk że ping w okolicach 60-70, ale przecież kiedy gra nie idzie trzeba wyjść. Totalnie rozwaliła mnie akcja kiedy norbi zfailował Boomer i potem tekst w stylu sami widzicie czy coś w tym stylu. Rozumiem wyjście mumka, bo ja z takim pigniem wyszedł bym dawno. Teraz tylko czekać jaką opowiastkę szykuje norbi na kolejną grę :tongue: Sam ver spoko. W teamie z forum miałem tylko reptę, ale jak zwyklę komunikacja była świetna :laugh: Skończyło się winnem + 1200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, osoba, które pisze do mnie po wyjściu na ostatniej mapie pod koniec "ty cholerny leaverze" sam wychodzi mając ping na poziomie 80-90 ale pisze, że ma ogromne lagi....nie będę komentował bo znowu Moderatorzy uznają, że obrażam czy coś, dlatego napiszę tylko Norbi mogłeś chociaż lepszą wymówkę wymyślić, grało mi się fajnie jak zawsze z Tomoslavem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle rozpoczyna się atak na mnie...

Właśnie wrócił mi internet - zniknął parę min po tym, jak z powodu skaczącego pingu wyszedłem z gry obsypywany oskarżeniami o rage quit. Panowie, nei wierzycie, spytajcie mój team, co miałem z tankiem na 2 mapie, kiedy z odl 5 cm nie potrafiłem trafić w ludzi, bo skakali mi po ekranie, albo kiedy na 1 mapie po 10 skokach na ocalonego oddalonego pół metra ode mnie zostałem zabity. Nie obchodzą mnie wasze oskarżenia, bo skoro nie rozumiecie, co to jest SKACZĄCY ping, czy inaczej mówiąc ciągłe problemy z połączeniem, co może usprawiedliwiać chwilowy dobry ping, skaczący zaraz potem na 1400... Zresztą TAB zwykł zmieniać ping doszczętnie, więc dziwie sie, że na jego podstawie rzucacie na mnie oskarżenia...

Widzę, że repta2 znów próbuje wywołać kłótnie forumową, więc oskarżenia sobie odpuszczam, bo są bezpodstawne, jak zawsze. Naprawdę panowie, popytajcie może mój team, jaki miałem ping zanim zaczniecie rzucać oskarżenia co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie L4D2 i we wtorek powinienem już mieć grę na twardzielu. W związku z tym, że nie mam do tej gry znajomków bardzo proszę o wysyłanie mi zaproszeń - nie jestem z pewnością masterem, ale żywcem się zombiakom nie dam :)

nick na steamie: paniekamilku

Czekam na zaproszenia. Z chęcią zagram partyjkę z każdym, o ile będę mógł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu chce wywoływać jakieś kłótnie? Proszę cie, norbi. My poprostu spisaliśmy fakty jakie nastąpiły podczas tego vera. Uwierz mi, że choćby na twoim miejscu grał Święty Turecki i zrobił by to samo co ty to też bym napisał tego posta o magicznym pingu. Z tym TAB-em to ja nie wiem, że mi zawsze pokazuje ping jaki mam naprawdę, a tobie oszukuje. Hmm dziwna sprawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. TAB pokazuje dobry ping? Może popytaj o opinie innych zanim coś powiesz? :)

I nie rzucaj aluzjami, bo nie ma takiej potrzeby. Zbierz może pierwsze informacje zanim rzucisz oskarżenia co? Bo tak, to i ja mogę cię oskarżać o co tylko chcę, chociażby o kradzież nicka Tomoslav, no bo przecież któs taki już mógł mieć! W oskarżeniach wzorowanie sie na TAB-ie to tak jak moje oskarżenia o kradzież nicka - zabójcza arugmentacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzisiaj znowu gramy versusa o godz 21?

Btw na ok 9 versusów które z wami grałem ok 8 skończyło się mniejszymi bądź też większymi kłótniami... :dry:

Edit. Jeżeli norbi a może po prostu przegrzał ci się procesor/ karta graficzna w komputerze?

I mam jeszcze jedno pytanie do was forumowicze. Co wolicie, randomy czy też wcześniej ustalone składy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, nie wiem jak Tomoslav ale ja ping sprawdzam w takim magicznym urządzeniu, które nazywa się KONSOLA, na Tabie ping trochę się różni ale nie aż tak mocno. Nie wiem gdzie widzisz jakąś chęć wywołania kłótni napisałem to co uważałem za słuszne i zakończmy tą dyskusję, gramy dzisiaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza gra czyli trzech ogarów i ja.

Dlaczego was tak boli,że Norbi wyszedł? Uważa,że skakał mu ping to tak jest, najlepiej powołać komisję śledczą do zbadania tej sprawy czy aby nie oszukuje i nie zrobił RQ.

To wy się kłóćcie,a ja postaram się trochę ogarnąć grę, bo w stosunku do Norbiego,guzika itp mam duże tyły.

-----

Dzisiaj gramy!? Jak co to jestem dostępny wieczorem to zapraszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mówisz o innej grupie niż CDA Gamers, bo to przez swoją ogólnikowość jest przepakowana i cała idea zapraszania sypła się. To bardziej pasuje jako fanclub, ale nie jako grupa do wspólnego grania.

Jeśli nie będzie to gra taka jak ostatnio: wchodzę na serwa, mamy grać jakiś tam tryb i słyszę jedynie, że mam robić jakiegoś aczika. Co innego było planowane, a co innego wcielone. Jeśli jakaś sensowna gra, to będę chętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wtedy pamiętam cię mateusz, i sorry za moje odzywki, ale to nie był żaden versus forumowy tylko robienia aczika Złote Serce. Dlatego mówiłem żebyś nie atakował. Jeśli byłaby to gra forumowa to napewno bym napisał że jest chęć robienia tego aczika. Ale sam robiłem te osiągnięcie i przez kilka osób dopiero za 4 razem się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię dzisiaj forumowego versus'a o godz 21. Z tego co widzę do gry chętny jest:

1. Tomoslav

2. repta2

3. Syskol

4. Pawello12

5. Ahmed_PL ( hmmm zna ktoś tego pana ? )

Mam pytanie. Nie obrazicie się jeżeli jedno miejsca będzie zarezerwowane dla osoby nienależącej do forumowej społeczności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazicie się jeśli zagra ktoś należący do forumowej społeczności? ; ]

Piałem niedawno w temacie, ale zostałem zignorowany...

No chyba, że nie trawicie nowicjuszy i osób, które udzielają się na forum, ale nie za często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...