Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Możliwe, że się pojawię. Niestety jestem strasznie ograniczony przez starszego brata, który codziennie zaprasza swoją dziewczynę i kilku znajomych do domu. Jako, że komputer jest w jego pokoju ja muszę wtedy z niego zejść, dlatego jutro jak będzie wolne miejsce to spytam brata czy planuje wtedy przyjść ze znajomymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jutro zagrać versusa, ale słyszałem plotki, że jakieś ciemne siły pod wodzą Pawella próbują zorganizować experta, w którym miałby brać udział mój brat :tongue: To wykluczyłoby mnie z rozgrywki, bo jak wiadomo dysponujemy jednym kompem. Mam nadzieję, że ustalicie tę kampanię na trochę wcześniejszą godzinę, żebym i ja mógł w coś pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś DC? Dlaczego to i Parafia są takie popularne?

Może dzisiaj dla odmiany zagramy Bagienną Gorączkę albo znowu krwawą ulewę bo była bardzo fajna. Zresztą mi jest jedno, będę o 21 gotowy.

Tomoslav wyślesz mi zaproszenie do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam odpowiada 20-20:30

Pisałem już że o 21, bo zaczekamy na MSainta.

Na dzisiejszy rozkład jazdy proponuję Dead Center.

Świetny pomysł. Dzięki temu jak już będę jutro, to zagramy coś innego. :cool:

jakieś ciemne siły pod wodzą Pawella próbują zorganizować experta, w którym miałby brać udział mój brat

A ja nic o tym nie słyszałem. :smile:

Mamy robić osiągnięcie z team versusem, a nie kampanie.

Mam nadzieję, że ustalicie tę kampanię na trochę wcześniejszą godzinę, żebym i ja mógł w coś pograć.

Nie no, to już musisz z bratem ustalić, kto zagra, na razie zgłosił się Holy więc nic nie poradzę. :smile:

Zaś DC? Dlaczego to i Parafia są takie popularne?

Bo są którkie, więc szybko idzie.

Proszę wszystkich chętnych na jutrzejszą próbę zdobycia osiągnięcia o kontakt ze mną na steamie, jeśli nie ma ich na liście moich znajomych. Bez tego nie pojedziem. Jesteś na mojej liście, to dostaniesz zaproszenie, jeśli cię tam nie ma, to dostaniesz zaproszenie jeśli jesteś na liście innego gracza, który będzie w poczekalni, ale nie musisz tam przecież być. Kontakt ze mną załatwi tutaj sprawę.

Chętnych jest bardzo dużo, więc w razie co będzie obowiązywać zasada "kto pierwszy ten lepszy". Piszę to jednak tylko na wszelki wypadek, bo i tak pewnie przyjdzie połowa jak zwykle. Obym się jednak mylił.

I jeszcze raz zaznaczam, żeby nie było wychodzenia w trakcie gry, a już pod żadnym pozorem wtedy, kiedy ty już zdobędziesz achiva, a przeciwna drużyna jeszcze nie. Gramy potem jeszcze raz, aby każdy chętny osiągnięcie dostał.

PS: Życzę wam, aby dzisiejsza gra była udana. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to już musisz z bratem ustalić, kto zagra, na razie zgłosił się Holy więc nic nie poradzę.

Prawdopodobnie skończy się tak, że on zagra część i ja zagram trochę, czyli podobnie jak przy expercie. W sumie chodzi mi głównie o to, że wrócę wieczorem do domu, to będę też chciał popykać w lefta. Tym lepiej, że gracie kampanie, bo takie rozwiązanie jest bardziej realne niż gdybyście próbowali robić experta, który trwać może w nieskończoność.

A ja nic o tym nie słyszałem.

Mamy robić osiągnięcie z team versusem, a nie kampanie.

Czyli jednak coś tam słyszałeś :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja założę lobby i pozapraszam wszystkich tych co mam na liście frendów z forum. Gramy DC bo krótka i najlepsza. Bagna to lagerski shit na którym nikt nie gra, a Ulewe graliśmy wczoraj więc bezsensu żebyśmy grali ją i dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uroki gry z początkującymi że nie łapią podstawowych zagrywek w versusie. Na dodatek Juice jeszcze miał lagi, przez co gra na początku mu płatała figle. Maniek jak zwykle hardkorzył i blokował praktycznie każde respy, jeszcze ten kanister rzucony na 2 mapie chroniący przed Smokerem poprsostu masakra. Ja ze swojej gry zapamiętałem, tylko wywalnie Syskola Chargerem na 3 mapie na najniższe piętro i to że Boomer sie mnie uczepił jak rzep psiego ogona i go dobre półminuty odpychałem, aż w końcu hp spadło mu do zera, a rzygi poleciały na mnie :tongue:

A i Shiva dodaj mnie do znajomych, to będziesz mieć zapewnione invaity do Versusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to ty w przebiegły i okrutny sposób pozbawiłeś mnie życia, ja to sobie zapamiętam, zresztą pozostali też padli po niecałej minucie.

Gra była naprawdę niewyrównana,tylko po pierwszej mapie mieliście minimalne szanse,bo przewaga była malutka. Tego co stało się w finale nie rozumie,gram sobie spokojnie,a tu ocaleni skaczą z ostatniego piętra by się zabić.

A no i pierwsza mapa,miałem nadzieję,że pociągniemy was już na respie,lecz dzięki pieści tanka w plecy mój hunter poleciał gdzieś daleko.

Sama gra bardzo przyjemna i w miłej atmosferze,myślałem,że przegramy(zawsze tak myślę) ale znów się udało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Syskol masz typowy optymizm Polaka :tongue: Ja mam to samo jak po 1 mapie jest spora przewaga punktowa, lub współpraca między graczami jest słaba. A jeśli chodzi o ostatnią mapę, strata nie do odrobienia, to po co tracić czas, lepiej się szybko zabić i skończyć grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tylko w The Passing jest w stroju panny młodej Taki miły szczegół dla oka gracza... No i zawsze jest w tym samym miejscu.

Nie była w tym samym, a potem sobie poszła na taki dłuuugi most i ją z daleka dwudziestoma pociskami zdjąłem :D

Ktoś chętny teraz do pogrania ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomer sie mnie uczepił jak rzep psiego ogona i go dobre półminuty odpychałem, aż w końcu hp spadło mu do zera, a rzygi poleciały na mnie

To byłem ja ^^ bo potem mi Tomoslav napisał na priva żem się go mocno uczepił :D

Ale tak ogólnie to wczorajsza gra była udana :)

Drużyna była zgrana i wogóle :)

Czekam na kolekjną taką grę :) Może dziś taka będzie ? Kto wie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 21 to wiem że Paweł organizuje mecza na zdobycie aczika, jeśli o mnie chodzi ja miejsca oddaje kumplowi (Ma$iL na Steamie). Ja tego aczika mam, a on nie więc dziś go mam nadzieje zdobędzie. Potem jakieś 20 min. póżniej normal versus, najlepiej chyba Passing bo dawno sie w niego nie grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i ja również mógłbym się wbić czy chętnych macie aż nadmiar? :) Choć zakładam, że może jeszcze taka okazja będzie to wolę zapytać się na zapas. BTW. dzięki za te zaproszenia do gier, ale raz do versusa mnie nie ciągnie a dwa jakbym pragnął to bym sam wszedł/zapytał się czy można ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym lepiej, że gracie kampanie, bo takie rozwiązanie jest bardziej realne niż gdybyście próbowali robić experta, który trwać może w nieskończoność.

Kurcze, podaj mi gdzie jest coś o kampanii napisane. :smile:

Najpierw będziemy robić osiągnięcie "W ilości siła", a potem normalny versus.

Czyli jednak coś tam słyszałeś

O kampanii ani o ekspercie nic nie słyszałem. :tongue:

Graliśmy kampanię The Passinga, w sumie to nie dotrwaliśmy, ale gra była przednia

W sumie to tak się zastanawiam, w jakim celu zdajesz relację z jakiejś swojej prywatnej gry w temacie, gdzie umawiamy się na wspólne rozgrywki. :smile:

A my vs graliśmy niestety składy nie były wyrównane Tomoslav przeciwko mnie i z powodu takiej przewagi popełnili samobójstwo skacząc z góry na finale DC

W sumie skok z góry w finale staje się już powoli stałym elementem. :laugh:

Nie była w tym samym, a potem sobie poszła na taki dłuuugi most i ją z daleka dwudziestoma pociskami zdjąłem

Panna młoda jest zawsze w tym samym miejscu.

Potem jakieś 20 min.

Jak wszyscy sprawnie dołączą i nie będą wyłazić po 2 minutach i leader przeciwnej drużyny zastosuje ustawienia z podanego prze zemnie screena, to powinno pójść szybko.

Ale i tak musi być w tym trochę szczęścia, bo jak mechanizmy łączące obie drużyny się na nas wypną, to i tak się nie uda i będziemy musieli cały interes przełożyć na inny dzień.

najlepiej chyba Passing bo dawno sie w niego nie grało.

Pierwszy raz nie będę protestował - świeża pasta termoprzewodząca daje nadzieje na grę bez przeszkód. :smile:

Czy i ja również mógłbym się wbić czy chętnych macie aż nadmiar?

Myślę, że miejsce się znajdzie. Bo chętnych jest zawsze bardzo dużo, na normalne versusy też, a potem przychodzi tylko część. A poza tym wydaje mi się, że jednak ci sprawdzeni gracze, którzy nie nie wychodzili w trakcie gry i zawsze byli fair powinni mieć pierwszeństwo...

dzięki za te zaproszenia do gier, ale raz do versusa mnie nie ciągnie a dwa jakbym pragnął to bym sam wszedł/zapytał się czy można ^^

Znalazłeś się na naszej liście przyjaciół - czeka cię teraz lawina zaproszeń. :laugh:

żartuje, ale jak brakuje nieraz ludzi do kompletu, to się nieraz wysyła zaproszenia całej liście znajomych.

Dobra teraz część właściwa:

Trzeba się zastanowić, jak rozwiązać sprawę składu drużyn. Myślałem wcześniej, że chętnych będzie mniej i że ustalimy składy już tutaj, żeby każdy wiedział do kogo dołączyć.

Chętnych jest dużo więcej niż przewidywałem, ale z doświadczenia wiemy, że stawia się przy dobrych wiatrach połowa. No i myślę, że pierwszeństwo powinni mieć ci, którzy są już sprawdzeni, czyli nie wychodzą w trakcie gry i grają fair oraz będą o ustalonej porze i nie wystawią nas do wiatru, gdy już sami zdobędą achiva.

Myślę, też, że ci którzy już mają mogą być po prostu w pogotowiu, w razie gdyby naprawdę brakowało osób. Bo chyba jednak lepiej będzie, gdy osiągnięcie zrobi jak najwięcej graczy, to potem będzie już z tym spokój. Prosiłem o pomoc kilka osób, którzy już achiva mają, ale liczba chętnych jest jednak nieco większa, wiec myślę, że się nie obrażą, jak będą taką asystą, która będzie mogła ewentualnie pomóc. :smile:

A więc na początek gracze, którzy nie mają achiva i są sprawdzeni:

  • Ja
  • Syskol
  • Mariusz Saint
  • Ma$iL (chyba nie ma go na forum, ale zastępuje Tomoslava)
  • Alaknar
  • Black Shadow

To w zasadzie chyba wszystko

Gracze w "rezerwie", czyli wyrazili chęć pomocy, ale achiva już mają:

  • Holy.Death / FaceDancer
  • Mariusz16
  • misiczek123

Jest co prawda jeszcze Ahmed / SonicUltraAMDPL, ale do achiva się chyba nie zgłaszał.

No i osoby nie sprawdzone, nigdy z nimi nie grałem lub nie mam pewności co do tego, czy się stawią i uczciwie zostaną do końca.

Jeśli z kimś z tej listy nie grałem, to jest tu tylko dla tego. Po prostu muszę się przekonać o tym, że wszystko będzie ok. :smile:

Jeśli z kimś już grałem, a tutaj się znalazł, to znaczy, że mam jednak jakieś zastrzeżenia, takie jak wychodzenie z gry przed końcem bez powodu, brak mikrofonu itp.

  • Krzysio555
  • Shiva
  • pazdzioch564

Tak więc myślę, że w pierwszej kolejności powinny iść te osoby, które achiva nie mają, potem osoby, które po prostu wyraziły chęć pomocy, a na końcu niewiadome.

Przepraszam za taką selekcję, ale z tym osiągnięciem miałem już takie sytuację, że w ciemno ufałem wszystkim i pomagałem im zdobyć osiągnięcie, a oni potem nawet bez cześć wychodzili i zostawiali mnie na lodzie. Norbi może to potwierdzić, bo sam raz w czymś takim uczestniczył.

A więc proponuję takie składy:

1

Pawello12

Syskol

Mariusz Saint

Ma$iL

2

Holy.Death / FaceDancer

Black Shadow

Alaknar

Mariusz16

Podkreśliłem nicki graczy, krórzy założą lobby dla swojej drużyny.

Podaję jeszcze raz screena z ustawieniami:

101433466-1.jpg

Nie wybieramy żadnych postaci! Wszyscy ustawiają losowe wybieranie, żeby przypadkiem nie zablokować połączenia z drużyną przeciwną.

Jedna z drużyn, ta która pierwsza będzie grać ocalonymi od razu daje się położyć infectom. Nie wlewa żadnych kanistrów! Dzięki temu po zamianie przeciwna drużyna wygra od razu po wlaniu jednego. Oczywiście nikt wtedy nie przeszkadza. :smile:

Po zdobyciu osiągnięcia przez jedną drużynę wszyscy głosują za ponownym meczem z tą samą drużyną. Dzięki temu powinniśmy uniknąć powrotu do lobby, a tym samym ryzyka nie połączenia drużyn.

I wszyscy trzymają kciuki, aby mechanizmy łączące drużyny zadziałały, a potem już będzie można otwierać szampana. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...