Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabraxis

Starmageddon 2: Project Freedom

Polecane posty

Nie umiem przejsc 3 misji help

Mam ten sam problem :cry:

Może podał by ktoś jakieś tipsy do tej gry !!!!!

Przejdcie jeszcze raz od nowa ale se ustawcie zeby inzynierowie udoskoniali obrone. Wtedy na 3 misji bedziecie mieli tarcze energetyczna i bedzie o niebo latwiej.

Aragor- moze po prostu nie masz przyzwyczajonej reki do joysticka ;). Mnie tez na poczatku strasznie sie trzeslo, ale potem bylo ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na zaliczenie misji 15? Bo dwoje się i troje a zawsze mi rozwalają statek matkę. Całe to bydło totalnie mnie olewa i atakuje tylko matkę. Wcześniejsze misje są banalne, ale ta mnie wkurza. Więc jest jakiś wypróbowany sposób? Czy trzeba mieć po prostu farta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0niek-> jeśli 15 misja jest strasznie trudna to poziomu trudnosci 20 nie można określic słowami....

Jak chcesz zaliczyć to lataj za wszystkim co się rusza a jak przegrasz to jeszcze raz i w koncu do pewnej wprawy dojdziesz....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffffff. Udało się, chyba za 20 próbą. Jeśli ktoś miałby jeszcze problem z tą misją, to najłatwiej jest wylecieć dużo przed siebie na dopalaczu i rozwalić ich zanim dolecą do statku dowodzenia, Obcych można olać, nie atakują głównego statku.

Dab- masz racje, 20 to jest dopiero zryta misja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Omega210a
gra mi się wywala zaraz po filmikach, a patch nie pomaga. :evil: Co mam zrobic :?: :?:

Ja mam ten sam problem czy naprawde nikt nie zna rozwiązania :?: :?: :?:

Mam Wndows2000 i Karte Radeon9000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
gra mi się wywala zaraz po filmikach, a patch nie pomaga. :evil: Co mam zrobic :?: :?:

Ja mam ten sam problem czy naprawde nikt nie zna rozwionzania :?: :?: :?:

Jezu, jaki system operacyjny macie? Może na 98 i niektórych konfigach gra ma tendencje do sypania sie...

PS rozwiązania, rozwiązania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Omega210a

Zainstalowałem windows XP (z SP2) i gra się kilka razy uruchomiła ale teraz od razu po intrze wyskakuje komunikat że program spowodował błąd i musiało nastąpić jego zamknięcie. Jedyne co ostatnio zmieniałem w ustawieniach to instalacja sterowników do karty dźwiękowej –zintegrowana na płycie SiS 735.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli macie problem z jakąś misją, to znam pewien sposób. nie jest to kod tylko, jak by to ująć, trik. jak macie którąś tam misje to zamiast ją wypełnić wystarczy włączyć trening. potem jak wejdziecie w okienko z misjami będzie już następna. proste nie :). jak coś niejasne to pytajcie postaram sie pomóc. jak dlamnie starmageddon 2 jest naprawde spoko giera :). pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To wytłumaczyłeś mi rzecz która mnie od dawna nurtowała! :) Kiedyś jak grałem w Starmagedon nie mogłem przejść przedostatniej misji i już wariowałem. Dla rozluźnienia odpaliłem trening. Następnego dnia odpalam grę a tu misja zaliczona! Boże Cud! W końcu wiem jako to się stało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal wyłącza Wam się gra (po intrze wyskakuje błąd:

Microsoft Visual C++ Runtime Libary

Runtime Error

Program: ...FilesCity InteractiveStarmageddon 2projectfreedom.exe

abnormal program termination <- coś w tym stylu) lub muzyka po jakimś czasie jakoś dziwnie się odtwarza, ma jakieś "przeskoki" itp., to możecie być pewni, że chodzi o kodeki. Co do błędu po intrze polecam spróbować odpalić grę z komendą "-skipmovies", jeśli pomoże to macie ten sam problem co ja. Jakiś czas grałem bez muzyki, bo z nią też był problem ale się zdenerwowałem, że nie mam filmików. Oooj...długo się z tym męczyłem. Instalowałem/odinstalowywałem kodeki, spatchowałem grę i nic nie pomagało więc odinstalowałem WSZYSTKIE kodeki jakie mam, następnie zainstalowałem K-Lite Mega Codec Pack, doinstalowałem osobno kodeki DivX, aviCodec i kilka innych oraz RealPlayera i QuickTime'a (bo musiały być odinstalowane, aby instalacja K-Lite ...przebiegła pomyślnie). Potem zrestartowałem komputer i OK. Wszystko działa, nawet muzyka już nie jest problemem.

Mam nadzieję, że komuś to pomoże, mimo iż trzeba sporo cierpliwości.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zapomniał.

Na łatwym poziomie obcy nie są aż takim problemem, lecz jeśli ktoś chce dobry sposób na nich to mogę jeszcze raz przypomnieć kilka zasad (większość była już omawiana):

1. Na początku gry dobrze jest rozwinąć obronę naszego pojazdu aż osiągnie tarczę energetyczną (można też przez jedną-dwie misje rozwijać atak, aby dostać rakiety powietrze-ziemia, po tym można atak zostawić na później).

2. Po wykonaniu pkt. 1. polecam rozwijać szybkość (w moim przypadku booster otrzymałem po 8.misji, czyli taka trudniejsza misja z obcymi była tylko jedna zanim go dostałem).

3. Zauważyłem, że w 8.misji obych jest tak dużo, że pogoń za jednym z nich przez dłuższy czas owocuje otrzymaniem sporych obrażeń od reszty przeciwników. Dlatego sugeruję zmianę celu (najlepiej takiego, który znajduje się blisko nas, a jeszcze lepiej, gdy leci w naszą stronę), jeśli aktualny długo nam ucieka.

4. UżYWAJ RAKIET POWIETRZE-POWIETRZE. Nie ma sensu robić tego, gdy ścigamy obcego, bo pociski go nie dogonią. Natomiast w momencie, gdy obcy leci prosto na Ciebie znad przeciwka (nie pozwól, aby doszło do zderzenia) wystarczy wystrzelić rakiety w chwili, gdy jest on bardzo blisko Twojego pojazdu. Zdarzyło mi się, że na 10 "alien'ów" 2 lub 3 zniszczyłem właśnie w ten sposób, co znacznie pomogło mi w przetrwaniu.

5. Zawsze, gdy to możliwe, ścigaj obcego za pomocą boostera. Dogonienie go bez tego urządzenia jest raczej mało prawdopodobne.

6. Staraj się wyczuć z jakim wyprzedzeniem należy strzelać, aby trafić tak szybki pojazd. Atakując prosto w niego masz mierne szanse na zwycięstwo.

To chyba wszystko. Jak coś mi się przypomni to dopiszę (ciekawe czy ktoś w ogóle to przeczyta).

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...