Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabraxis

Starmageddon 2: Project Freedom

Polecane posty

Mi też wyskakuje zaraz po intrze błąd "Could not create device ".Po zainstalowaniu tego patcha zestrony cda okno z tym błędem nie otwiera się ale gra i tak się zamyka zaraz po intrze.

Kolejny , który nie czytał CDA dokładnie . Winne są kodeki , a raczej brak odpowiednich kodeków . Ściągnij je ze strony podanej w CDA w niebieskiej ramce obok opisu gry .

edit

Sory , trochę mnie poniosło . Już jednemu panu tłumaczyłem kilka razy , dlaczego gra mu się sypie i nie przeczytałem dokładnie posta .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vampir3s

ble ble ble... kolejna osoba, ktora ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem - wiec Sz.P rad586 logo, a intro to dwie rozne rzeczy jak by nie patrzec to wydaje mi sie ze Pan nie doczytal textu umieszczonego w wymienionym przez Pana czasopismie - otoz pozwole sobie zacytowac istotny elemnt tego textu... "gra sie sypie zaraz po logo CDA" to chyba wiele wyjasnia bo jesli Pan Tuki_Wielki obejzal to nieszczesne intro to problemem napewno nie sa tu kodeki...

BTW: Patch umieszczony na stronie CDA niewiele pomaga na problem wywalanie sie gry po intrze... przynajmniej w kilku przypadkach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aragor

Ja mam inny problem. Gdy gram jostickiem celownik zamiatst płynnie chodzić mi skacze. Jostick kupiłem wczoraj.PAtrzyłem na innym josticku tam minimalny ruch przy strzale powodował chodzenie we wszystki stronu celownika. Co mam robić ????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mimizu_Sensei

mam podobny problem ze starmageddonem..tylko on wylancza sie po demie, jak sciagnalem pachta i wpisalem -skipmovie adal sie wylancza tylko nie po demkach ale od razu ba demka niema..hmm..... :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raider D.S.

Mam problem w 20 misji (to ta gdzie trzeba chronić sondę skanującą powierzchnię "giganta"), choć bym niewiem jak szybko rozwalał "wieżyczki" jest ich coraz więcej i w końcu niszczą statek-sondę, rozwalenie tego dziwnego budynku przy punkcie nawigacyjnym tesh nic nie daje. Jak wygrać tę misję? LUDZIE proszę, pomóżcie mi !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć wyjątkowego farta ;)... ale generalnie z tego co wiem to jest 1/1000000 że uda się to misje przejść bo jest poprostu beznadziejnie głupia :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raider D.S.

Kupiłem CDA tylko dla Starmageddona 2, grałem w niego cały dzień, byłem zachwycony, całkowicie pochłonięty tą grą jej fabułą i grafiką. Aż do misji nr. 20.....Po tym jak po raz ok. 30 usłyszałem "misja nie udana" tak się ********* że myślałem iż wyrzucę płytkę wraz z monitorem i czasopismem CDA za okno. Ta misja jest strasznie głupia!!! To prawda że najlepszą taktyką jest wykorzystanie tego że wieżyczki nie ranią sądy gdy jesteśmy od niej daleko i niszczenie ich od miejsca w którym mają pojawić się wrogie myśliwce ale jest to i tak trudne. MAM JUŻ SERDECZNIE DOŚĆ TEJ ******* GRY !!!!!! Jestem jeszcze tylko ciekawy ilu było twórców którzy wygrali swoje dzieło-Starmageddon 2................

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którym wyskakuje komunitak:

"Project Freedom critical error: Could not create device"

Skasować sterowniki karty graficznej, zainstalowac je od nowa, potem przinstalować DirectX. Samej gry instalowac od nowa nie trzeba. U mnie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raider D.S.

Same kłopoty z tym Starmageddonem 2, wszyscy żeśmy się napalili a tutaj albo problemy z joystickami albo gra się nie uruchamia bądź zawiesza po danym filmie/ misji........Za to ja mam juz dość po 40 nieudanej próbie przejścia 20 misji.........Do **** z taką grą......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhh... Ja te gre przeszlem nie fuksem. Szybko trzeba leciec na przod rozwalac te sam sity... kiedy hp sondy dojdzie do polowy wracac sie i rozwalac to co "cudowny chlopaczek" niedal rady, gdy pojawia sie bandyci poprostu rozwalac dalej sam sity (wiezyczki) bo "cudowny chlopaczek" i reszta sobie z nimi poradza (zdziwienie gdy z 25 bandytow nagle mam 3). A tutaj cos dla totalnych chiterow... ZNALAZLEM KODY!! TAK! SA! Ale instrukcja dla n00bow to niejest (mam windows xp i na tym sie opieram):

1. Wchodzimy w Starturuchom i wpisujemy regedit.exe po czym naciskamy na OK

2. Z lewego "menu" rozwijamy HKEY_CURRENT_USER (w XP).

3. Z pod menu HKEY_CURRENT_USER wybieramy Programs.

4. Szukamy zakładki City Interactive po czym rozwijamy.

5. Zaznaczamy Project Freedom

6. W głownym menu widzimy wiele rejestrów - nas interesuje tips_unlocked

7. Dwukrotnie naciskamy myszka na tips_unlocked i zmieniamy parametr z 0 na 1 po czym dajemy na OK.

8. Wyłączamy rejestr po czym uruchamiamy Project Freedom.

9. Dajemy na Nową grę po czym testujemy klawisze od 1 do 0 na klawiaturze zwykłej (nie numerycznej!).

10. Odkryłem tylko kilka kodów, przed grą radzę zmienić klawisze od 1 do 4 (bronie) na jakies inne.

11. Spis kodów:

1 - normalna predkosc statku

2 - Super BOOST (radze uzywac bez motion blura poniewaz przyspieszenie jest 2x wieksze niz przy zwyklym booscie)

3 - Zatrzymanie pojazdu (ostroznie z tym!)

4 - Prawdopodobnie ustawienia postepu statku na max

5 - ???

6 - ???

7 - (dla tych ktorzy mja problem z 20 misja :P) NIEZWLOCZNE PRZEJSCIE MISJI!

8 - ???

9 - ???

0 - ???

Kody zostaly odkryte przezemnie :P MiriV pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka miodzio już przeszłem.

Jeśli macie problem że po filmiku (intrze) wywala wam na pulpit to wystarczy patcha zainstalować i niebedzie problemu.

skad mam wytrzasnac patcha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka miodzio już przeszłem.

Jeśli macie problem że po filmiku (intrze) wywala wam na pulpit to wystarczy patcha zainstalować i niebedzie problemu.

skad mam wytrzasnac patcha

A chociażby z działu "lodówka" na głównej stronie CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem ze starmageddonem..tylko on wylancza sie po demie, jak sciagnalem pachta i wpisalem -skipmovie adal sie wylancza tylko nie po demkach ale od razu ba demka niema..hmm..... :x

wpisz "skipmovie" nie "-skipmovie" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ja_czyli_ja

Zainstalowałam patcha, codeki All in 1, dopisałam -skipmovie, a gra nadal wyrzuca mnie na pulpit po filmie który i tak leci, z tekstem could not create device... help... bo zaraz sie wsciekne :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałam patcha, codeki All in 1, dopisałam -skipmovie, a gra nadal wyrzuca mnie na pulpit po filmie który i tak leci, z tekstem could not create device... help... bo zaraz sie wsciekne :/

To samo mam pach zainstalowany i żadnego efektu :( A tak chciałbym w to zagrać :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ja_czyli_ja

Ludzie teraz to juz jestem w prawdziwej desperacji - zrobiłam wszystko co zostało opisane na forum - zainstalowałam patcha, codeki, dopisałam costam do lini koment, nawet cholercia przeinstalowałam sterowniki karty graficznej i direx'a... i co i g.... ludzie blagam pomozcie - ja chce w to zagarc :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...