Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabraxis

Starmageddon 2: Project Freedom

Polecane posty

Gość cglred

Ja niestety muszę czekać z zagraniem aż do wtorku :( . Ale mam pytanie: czy ta wersja z CDA będzie miala patcha? Bo z tego co wiem, to w serii Nova Gra, trzeba go bylo sciągać z neta. Czyli jak to w koncu będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@ster of mineralna

AJ mam taki problem. Gdy biore start misji, przelatuje filmik, noi ja napalony do grania czekam na loading paska. A tu misja sie wlacza, zawiesza sie i robia sie takie zielone kreski jak w telewizorze :( . Help mi, bo chce to wypróbowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLEK__

:cry: :cry: :cry:

Gra mi nie działa :(

Normalnie wlaczam filmiki tego i po chwili blad wyskakuje

blad.jpg

NIEMOGE gra jest jeszcze niespatchowana zamierzam go sciagnac :evil: :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ...:::Devastator:::...

Mam nie wiem czy mały problem...

Gdy odpalam grę Starmageddon 2 (Project Freedom) wszystko gra, ale gdy ładuje sie do menu gra staje na koncu i nie przechodzi dalej. Dopiero gdy zminimalizuje i powróce do gry jest menu. Tak dzieje mi sie przy każdym ładowaniu... Denerwujące jest to powoli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zachary

Ja mam taki problem: w niektorych misjach (np 3 misja w grze) w pewnych miejscach nie wyswietla mi sie podloze i zbocza gor. Teraz jestem w 11 misji i przez to nie moge doleciec do 3 generatora. Czy ktos wie, czemu tak jest, i czy jest jakis patch albo cos, ktory to naprawi? Jak cos, to moja konfiguracja kompa:

GeForce 2 MMX 400 64 MB

128 Ram

Athlon 1400+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DieBySword

fajna gra ale krótka 21 leveli w 3 godzinki :(

Ale mam problem jak gralem w 20 planszy to za chiny nie moglem uratowac statku przed zniszczeniem nawet na poziomie easy wiec dalem sobie spokoj. Wracam za 20 minut uruchamiam misje i tu o dziwo nie gram juz w level 20 a 21 co jest ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLEK__
fajna gra ale krótka 21 leveli w 3 godzinki :(

Ale mam problem jak gralem w 20 planszy to za chiny nie moglem uratowac statku przed zniszczeniem nawet na poziomie easy wiec dalem sobie spokoj. Wracam za 20 minut uruchamiam misje i tu o dziwo nie gram juz w level 20 a 21 co jest ??

Miałem to samo ie moglem na poczatku pierwszej misji przejsc wzialem uruchomilem jeszcze raz i wzialem na kontynuuj i patrza a tu juz druga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ShadowFadingAway

Witam.

Mam problem z tą grą. Gdy uruchamiam znajdujący się na płycie plik starmageddon2.exe, otrzymuję następujący błąd.

Invalid package size!

Package "E:/starmageddon2.exe" has been corrupted, installation impossible.

Prawdopodobnie czeka mnie wycieczka na pocztę i czekanie na przysłanie nowej płyty, ale może ktoś z Redakcji będzie mógł mi pomóc?

PS. Na wypadek gdyby któremuś modowi zachciało się podejrzeć moje IP. Prosiłbym o nie ujawnianie kim jestem - parę powodów zmusiło mnie do założenia nowego konta. Zresztą, grono tematów w jakich będę się udzielać, będzie ekstremalnie wąske.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iniside
fajna gra ale krótka 21 leveli w 3 godzinki :(

Ale mam problem jak gralem w 20 planszy to za chiny nie moglem uratowac statku przed zniszczeniem nawet na poziomie easy wiec dalem sobie spokoj. Wracam za 20 minut uruchamiam misje i tu o dziwo nie gram juz w level 20 a 21 co jest ??

Jak udalo ci sie przejsc 13 misje. Ja chocbym sie dwoił i troił rozwalja mie najdalej po 6 minutach :( . 24 mysliwce na moj jeden (i tylko tylko do mnie strzelaja) to juz chyba lekka przesada.. Zwłaszcza ze poprzednie misje byly banalne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gordi63

to, że mam problem w misji, gdzie trzeba chronić statek przed tymi cholernymi działkami to jedno, a drugi problem się pojawia, jak wylatuje jeszcze kilka myśliwców.. No przecież to jest fizycznie niemożliwe, żeby tą misję przejść ;]

Są gdzieś kody, albo cracki do tej giery ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iniside

A która ti misja. Jak chyba 11-12 to taktyka jest prosta. Powoli latamy do okolo i rozwaly dziala z rakiet. Nie ma potrzebny sie spieszyc... Moze powiem inaczej to camamy zniszczyc na poczantku niczmy na koncu bo okrent ratowniczy przyleci dopiero w tedy kiedy zniszczy pierwsze cele. A my je perfidnie na koncu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszdłem do 8 misji i nie mogę jej przejść(tej gdzie jest się samemu i walczy z obcymi). Gram na średnim poziomie trudności i obcy są jacyś niezniszczalni. Walę w nich laserami i w ogóle siły nie tracą, a rakiety w nich nie trafiają. Z piratami jak walczyłem nie miałem problemów. W obcych dobrze celuję, ale oni wogóle siły nie tracą. Jak ich pokonać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iniside

Taa jednyna skutczna strategia (ale na łatwym) to lecenie na zderznie czołowe, nagły skręt lewo(prawo) i wejście delikwetnowy na ogon i prucie z laserow. Rakiety prawie nigdy nie trafiaja więc szkoda na to czasu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek jak ci się udało rozwiązać ten error? Mam tego patcha zainstalowałem ale nadal ten błąd wyskakuje.

W ogóle trochę się zawiodłem na grach z tego numeru ani starmageddon ani dr vs af nie chcą działać, ech mam pecha :cry: :cry: :cry: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...