Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zagadki Obrazkowe vol. III

Polecane posty

Periados zgadł, a Stillborn ma rację, gra bardzo klawa :) Zawsze grałem magiem, ale doceniałem te wszystkie pomysły na gadżety, które czasami można było znaleźć. W każdym razie zadawaj albo oddawaj Periados.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, już parę razy zadawałem Septerrę, bo praktyka pokazuje, że umiejętnie zadana zagadka z tej gry potrafi stać przez kilka łaaaadnych dni... ;) Poza tym jest to jeden z najlepszych cRPG pod względem fabularnym, w jaki kiedykolwiek grałem. Dopiero Mass Effect 2 go wygryzł (nie ma to jak zatrzymujące pracę serca zwroty akcji).

Na zdjęciu mamy jednego z pierwszych dostępnych bohaterów do drużyny. Nazywa się Runner i jest mechanicznym pupilem (i chodzącym czołgiem) skonstruowanym przez utalentowanego mechanika Grubba. Tym bardziej brawa dla niego, skoro skonstruował go z elementów znajdujących się na Powłoce Drugiej, która (jak pewnie nikt nie wie) jest planetarnym wysypiskiem śmieci, zapomnianym przez bogów zsypem.

Grubb jest przyjacielem głównej bohaterki, Mayi, i stąd obecność jego psa oraz jego samego (mechanika) w drużynie bohaterki.

Czy teraz Periados musi potwierdzać? W końcu już parę razy popisałem się wiedzą na temat tej gry, a parę osób nawet mi pochlebiło mówiąc, iż mam bzika lekkiego na punkcie tej gry... A mi nie chcę się czekać na kolejną zagadkę... ;)

Aiden - zadajesz lub czekasz na oficjalne potwierdzenie. Your choice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiden - zadajesz (nie trzeba było czekać, ostatnio rzadko na kompa wchodzę). :P

Veldrash - gratuluję wiedzy nt. tej gry. :D Zaimponowałeś mi, poważnie! (ja w to grałem z 8 lat temu... nie za wiele pamiętam, ale wiem, że podobał mi się właśnie ten pies-robot z jego fajnymi laserami :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Element interfejsu gry KoTOR II: The Sith Lords. Się pogrywało, się wie. ;)

Ten element interfejsu odpowiadał za wybór stylu walki mieczem świetlnym. Ten konkretny styl to bodajże Soresu (do walki z przeciwnikami atakującymi bronią laserową - zwiększa współczynnik odbić).

EDIT: Swoją drogą - rzadko włączałem ten styl. Raczej używałem Makashi (styl pojedynkowy przeciwko Jedi/Sithom) lub Ataru (styl dający premię w walce z grupami przeciwników).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź szybka i dobra, ale mi się wydaje, że to Shii-Cho, ten od odbijania strzałów miał chyba blaster w ikonce ;) Nie pamiętam dokładnie, sam zawsze używałem bardziej stylów skupiania Mocy niż walki mieczem. W każdym razie zadajesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, faktycznie - ten styl to Shii-Cho (swoją drogą - styl do wszystkiego i do niczego). No ale cóż, grałem ostatni raz chyba 4 lata temu, także mogły mi się ikonki pomylić. Trudno się mówi.

Dobra, tyle sprostowania starczy. Obrazek-zagadkę wstawię w EDITcie, bo mi się gdzieś ten screen zapodział...

EDIT: Oto i moja zagadka. Zdaje mi się, że całkiem trudna, więc dozwalam podpowiadanie innych forumowiczów, aby ktoś mógł wreszcie odgadnąć... :)

post-91195-1267455207.jpg

Do kogo należy ta broń i z jakiej gry jest właściciel tej broni?

PS: Obrazek niewielki dość, ale większy wam niepotrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...