Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No dobra, co by tu zadać....

A ja latam tu i tam, choć ja wcale skrzydeł nie mam, bo ja wszystkiego czepiam się, co zaraz w płomieniach rychło legnie.

mister155 - nie

Krzysio555 - nie

ChillX - nie

Dawid2207 - nie

Muszę się spieszyć, bo niedługo wyjeżdżam (znowu zabiorą mi zagadkę :/) - podpowiedź - może nie tyle wszystkiego, ale pewnych rzeczy, w grze ten moment występuje cztery razy, ale daje mega satysfakcję.

Krzysio555 - za spaczenie tytułu mam ochotę pobawić się Soul Reaver'em..... a poza tym to nie, a bohater ten to Raziel

Koksiarz - nie

Cheatgod - nie

Rajan1gno - nie

2 podpowiedź - to helikoptery (teraz pójdzie szybko, ale i mi się spieszy).

Pikaz512 - nie

Veldrash - nie

Black Shadow - nie

3 podpowiedź - to było bardzo, bardzo efektowne (i brutalne) - ale to nie Prototype.

Black Shadow - nie Cole, ale to też superbohater.

Wszystko zespolę w jedną całość ta postać "łapała się" cztery razy w grze helikopterów i to w bardzo efektownym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się spieszyć, bo niedługo wyjeżdżam (znowu zabiorą mi zagadkę :/) - podpowiedź - może nie tyle wszystkiego, ale pewnych rzeczy, w grze ten moment występuje cztery razy, ale daje mega satysfakcję.

Jak własnoręcznie napisał princefan, nie będzie w stanie dopilnować zagadki.. Także proponuję żeby kolejną zagadkę zadał Krzysio555, bo jako jedyny podał odpowiedź, której princefan nie zaprzeczył :wink:

PS. Krzysio555, czekamy na zagadkę :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...