Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Może Geralt? Na pięści łatwo było pokonać każdego (i w jedynce, i dwójce), często zwyciężaliśmy w jakichś turniejach, ale kiedy kończyli się przeciwnicy nudno było to kontynuować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, była gra cRPG, w której prowadziliśmy szereg walk na arenie z - jak można się było spodziewać - mistrzem na samym końcu. Patent był chyba taki, że można go było w jakiś sposób namówić aby "oddał" tytuł i abyśmy nie musieli się z nim męczyć. Teraz pytanie...

...gdzie to było? I jak do licha ta postać się nazywała? Najpierw spróbujemy trafić w tytuł. TES III: Morrowind? Chcę się rozeznać czy w dobrym kierunku idę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow przypomniał mi o czymś swoim strzałem. Mianowicie o Agronak gro-Malog (The Grey Prince), mistrzu Areny z TES IV: Oblivion. I, jeśli dobrze myślę, to o niego mu chodziło :].

Jeśli zgadłem, niech Black Shadow zadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Te słowa wyryły mi się w pamięć po prostu. biggrin_prosty.gif

Kontroluje demony.

EDIT: Ok, skoro tak strasznie ogólnikowa, to podpowiem, ze nie jest to główny zły, ale bohater, którym kierujemy.

Darth oczywiście źle ^^

gr86 też

//Tak na przyszłość, można zadawać gry nie z PC? Bo w pierwszym poście nic o tym nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być trudno, ale:

X: Jestem smokiem

Y: Wcale nie, jesteś ważką

X: Właśnie że jestem, nie znasz się. Przecież spaliłem swój dom, więc jestem smokiem.

Y: Jesteś ważką, tylko że ognistą

X: Wcale nie, moja armio, pokonajcie tego niedowiarka.

Kim jest X ? Od razu dodam, że ten dialog nigdy się nie toczył, to moja własna twórczość smile_prosty.gif

@SlashRevenge - po pierwsze to temat "Co to za postać z gry", a po drugie to i tak nie ta gra smile_prosty.gif

@Kiicek źle

@Slash Revenge w drugim strzale - gra ok, teraz kto znajdzie jak ta ważka się nazywała (bo była taka jedna charakterystyczna, która miała własną historię i była bohaterem do pokonania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu, by jutro dopilnować zagadki, więc powiem teraz. Nie chodziło mi o jednostkę, a o "bohatera" (o ile ważkę można nazwać bohaterem) o imieniu Azzak z KB: Wojownicza Księżniczka. SlashRevenge dobrze kombinował, więc jak chce, niech zada. Jak nie, to wolne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...