Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@up wszyscy źle :O

Zarzucę podpowiedzią. Przychodzą mi do głowy trzy podpowiedzi. Ale jedna jest oczywista (od razu zgadniecie) więc zostawiam na koniec.

Podpowiedź 1: "I will destroy their minds and burn their bodies."

Podpowiedź 2: Gra to RTS, której druga cześć była jakiś czas temu na coverze CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, żeby to było potraktowane jako spam, ale opanujcie się, koledzy i spójrzcie na nazwę tematu.

Co to za POSTAĆ z gry 2 - tak właśnie brzmi.

Nie rozumiem zatem, w jaki sposób GallAnonimowiec mógł zgadnąć, skoro nie podał żadnego imienia, pseudonimu, itp., a jedynie nazwę gry. Zrobił to za to moniek007. Nie ma sensu już chyba tego cofać, ale proszę o trzymanie się konwencji tematu. Od zgadywania gier mamy zagadki słowne, obrazkowe i rebusy.

Aby nie być spamerem, podam własną odpowiedź na obecną zagadkę - Ezio z serii Assassin's Creed. Ewolucja jego zarostu była częstym tematem zagadek na FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysquff

Rozumiem, że temat dotyczy odgadywania postaci z gier, niemniej proszę zostawić pilnowanie porządku moderatorom. W razie potrzeby należy posłużyć się przyciskiem raportowania.

Resztę proszę, by trzymała się zasad tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor z Assassin's Creed III? Był epizod w więzieniu, a w grze jest motyw z "odbijaniem" dzielnic.

@behemort - OK. To się więcej nie powtórzy. Po prostu nie wytrzymałem, kiedy zobaczyłem tyle tego typu odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi...

Jest to miniopisek postaci + jedna podpowiedź, żeby nie blokować moją osobą innych zagadek.

"Najważniejsza osoba we wsi (opętana... nie pamiętam przez co), mag"

Podpowiedź: Zamraża on pewnego elfa na początku gry. (to nie jest główny bohater)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...