Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nasuwa mi się Charon, który miał swoją rolę w God of War (Chains of Olympus konkretnie, nie wiem czy w jakiejś innej części też), ale nie pamiętam, żeby składał taką ofertę. Ale kij, strzelę, moja odpowiedź - Charon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzech:

1. Zgadujemy postać z gry, która ukazała się na PC.

2. Po części blisko, ale wciąż nie.

C0rze, minęło siedem godzin od mojego posta do twojego. Nawet ja czekam min. 21 godzin przed "prosimy o podpowiedź". Przestań spamować, to robi się niesmaczne.

@Down a nie dość, że tamtego posta nie usunąłeś, to jeszcze nabiłeś sobie kolejnego poniżej. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po części blisko, to prawdopodobnie zgadzają się realia, a co za tym idzie, postać, gdyż innego widmowego przewoźnika w mitologii greckiej raczej nie było. Pytanie, w jakiej grze jeszcze występował. Dostrzegam tutaj 2... nie, 3 możliwości: Titan Quest, Loki, lub Rise of the Argonauts. W dwie pierwsze grałem mało, w trzecią wcale, więc ciężko mi stwierdzić, o którą może chodzić, ale strzelę w pierwszą. Charon z Titan Questa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o zgadzające się realia. Bliskość twej odpowiedzi to poprawnej przejawia się w tym, że wspomniana postać również gdzieś nas przeprowadza. Nie zgadłeś.

Gra z 2012 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że twierdza. Wiedziałem że gdzieś to słyszałem :)

Zagadka:

- Chcą słyszeć tylko ciebie, mówią, jakby ciebie znali.

- Ani jednego z nich nie widziałem na oczy.

TO NIE JEST DOKŁADNY CYTAT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODPOWIEDŹ #1 : Chodzi mi o głównego bohatera, a ci co chcieli usłyszeć TYLKO GO, byli z Sekty

PODPOWIEDŹ #2 : Sekta oddaje cześć PRADAWNEMU :D , teraz powinno już pójść jak po maśle

@down - Nope

@down - To również nie Yesterday

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...