Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Co to za postać z gry 2

Polecane posty

@up: Xysiu, nie minęły 24h od podpowiedzi, ale gdyby minęły, to także nie możesz zadawać - miedzy podpowiedziami dopuszczalny jest przedział czasu do 48h maksymalnie (dwie doby). To tyle.

Co do zagadki: sam nie wiem. Na pewno znam tą postać, ale princefan lubi zadawać w sposób dosyć enigmatyczny - ja, jak zadaję to trochę bardziej się rozpisuję. No ale nic, strzelić delikatnie sobie można... Numer 47 - posiada jedynie fach w ręku ;] (znakomite, intuicyjne niemalże umiejętności zabójcy) i do wszystkiego, jak Riddick, dochodzi po trupach.

Ewentualnie pasuje Nero z DMC 4 - demoniczne ramię wykorzystywane do wszystkiego. Taka wrodzona, "złota" rączka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverine z Wolverine:Orgins?

Szpony\pazury (nie wiem jak to nazwać) przy dłoniach, które pojawiły się w wyniku mutacji.

P.S. Jeszcze raz przepraszam. Zadał zagadkę, to odpowiedziałem, bez sprawdzania, czy faktycznie upłynął opisany czas. Sorry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Hitori.

No to spłaciłem dług. Zadajesz.

PS. Fakt, że Rosomak miał jeszcze w zanadrzu regenerację, ale to z pazurów jest najbardziej znany.

Xysiu, już się nie tak nie zamartwiaj, nic takiego strasznego się nie stało tak naprawdę. Wybaczam Ci :D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Rozrachunku nadszedł właśnie dziś.

Możliwe, iż poniższa zagadka będzie diablo trudna (zemsta jest słodka :D) - znalezienie informacji o tym... kimś w internecie nie jest rzeczą prostą. Chyba, że ktoś wie, czego szuka... ;]

Kto to taki, moje nieboraki? ;)

post-91195-1264545115_thumb.jpg

EDIT: 40 minut i brak propozycji? Tak myślałem... :D Podpowiedź dam jutro koło godziny 14-15. Albo nieco później... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona, więc i post nowy wraz z całą dotychczasową zawartością.

Dzień Rozrachunku nadszedł właśnie dziś.

Możliwe, iż poniższa zagadka będzie diablo trudna (zemsta jest słodka :D) - znalezienie informacji o tym... kimś w internecie nie jest rzeczą prostą. Chyba, że ktoś wie, czego szuka... ;]

Kto to taki, moje nieboraki? ;)

post-91195-1264622490.jpg

EDIT: 40 minut i brak propozycji? Tak myślałem... :D Podpowiedź dam jutro koło godziny 14-15. Albo nieco później... ;]

Minotaur?! Dobrze, że postawiłeś obok "xD" bo jeszcze wziąłbym tą odpowiedź na serio. A bym się chyba wtedy zdenerwował... :D

Oczywiście to nie jest żaden Minotaur. To by było za proste.

Jeszcze raz powtórzę - zagadka jest skierowana do zagadkowych zawodowców lub ludzi, którzy po prostu grali w tę grę. Ucieszy was fakt, że i jednych i drugich jest niewiele. ;]

Od chwili obecnej zaczynam podpowiedzi. Jeżeli ktoś zgadnie, to chcę wiedzieć, że ów szczęściarz na natknął się na odpowiedź przypadkowo. W odpowiedzi wymagam więc - imienia tej istoty, wymienienia jej domeny i krótkiej informacji kim ta istota jest. Przejdźmy więc do podpowiadania. Przy okazji - nie myślcie, że będę dawał łatwe podpowiedzi - dawno nie zadawałem i muszę się wyżyć. ;)

PODPOWIEDŹ I - Sarevok to mu (tak, jest to "facet" - jeżeli w ogóle można tak to ująć) do pięt nie dorastał. I żadne inne Dziecię Bhaala też mu nie dorastało. Tym bardziej, jeżeli Sarevokowi do pięt nie dorastało. ;]

PODPOWIEDŹ II - W ciągu mojego pobytu na tym forum już kilka razy przekonałem się, że gra ta jest dla was mało znana. Jeżeli w ogóle.

EDIT: Ech... Pisałem, że podpowiedzi nie będą takie oczywiste. Nie, Roni, to nie ta postać. Zresztą, oglądałeś w ogóle obrazek? [chwila zwątpienia] Przecież w BG nie ma nawet podobnej grafiki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach udało mi się odkryć kto to jest - Gemma, upadły anioł z Septerra Core, który ukradł klucze Stwórcy, a potem walczył z Mardukiem. Naprowadziło mnie to wspominałeś o mało znanej grze, bo już chyba kilka razy wspominałeś o niej jako mało tutaj znanej :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało znana, a szkoda. Nie bez powodu mówi (mówiło) się o niej na świecie "Kiedy Final Fantasy spotkał się z Tormentem..." Pod względem fabularnym i klimatycznym - najlepszy RPG w jaki kiedykolwiek grałem. A pełna jej (gry) nazwa to Septerra Core: Legacy of the Creator.

Na obrazku widzimy Gemmę, upadłego serafina, swoistego boga zła, który chcąc zdobyć Dar Niebios (ang. Gift of Heaven) wykradł klucze Stwórcy. Jego śladem ruszył jednak Marduk, syn Stwórcy, najwspanialszy z bohaterów uosabiający prawo, sprawiedliwość i dobro. Mardukowi udało się dopaść Gemmę i po bitwie trwającej nieprzerwanie 100 dni udało mu się wreszcie pokonać upadłego anioła. Zabrał klucze ze sobą, ukrył Dar Niebios w Źródle a klucze rozdzielił i schował przed światem twierdząc, iż świat nie jest gotów na mądrość i potęgę Stwórcy...

No cóż, rozgadałem się nieco, a mógłbym powiedzieć znacznie więcej na temat tej gry.

Nieco zbyt wcześnie użyłem TEJ podpowiedzi (ze słabą rozpoznawalnością) mimo wszystko jednak gratuluję. Jeżeli kiedyś będziesz chciał zostać weteranem Z&Z to będziesz miał moją pełną rekomendację. (tylko mi o tym przypomnij ;))

Aiden, zadajesz kolejną zagadkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...