Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zadam:

Nic nie mówi, ale jak już coś powie...

@MarcinCallOfCthulu niestety nie.

@Veldrash nie, ale trafiłeś gatunek :wink:

@MarYanOooo niestety nie.

@Veldrash-Edit też nie. Chodzi tylko o strzelankę :wink:

@ewerlord też nie.

@mister155 także nie.

@behemort też nie.

@Tom12q też nie.

Podpowiedź:

Ja zniszczę to...i tamto.

Podpowiedź 2:

Cezary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja standardowo... :D

Richard B. Riddick, czyli jedna z moich ulubionych postaci growo/filmowych. Rzecz jasna dzięki rewelacyjnemu odegraniu tejże postaci przez Vin'a Diesla. A o co chodzi z tym mówieniem...? Diesel należy do nielicznej grupy ludzi, którzy posiadają tak... mocarny głos, że mówią "bum" i coś eksploduje... Generalnie - jest nieziemski wręcz jako ów Riddick - już nie ważne jest co mówi. A mówi rzadko. Ważne, że się w ogóle odzywa. To wystarczy. :)

EDIT: Podejście drugie... trafiłem gatunek? Czyli taka skradankowo-strzelankowa gra...? Hmm... to na pierwszy rzut pójdzie sławetny Sam Fisher - również nie mówi wiele, ale czasem jak już powie, to tak celnie, jak tylko można. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też nie wpadłem na to wcześniej...

Terrence Sweetwater z Battlefield: Bad Company 2. Głosu tej postaci w wersji polskiej użyczył Cezary Pazura - już pomijając samą treść tekstów, to wszyscy wiemy, że pan Pazura z każdej kwestii potrafi zrobić istny cyrk... :D A podpowiedź o rozwalaniu mówi oczywiście o fantastycznej cesze gry - chcesz wejść do domu? rozwal ścianę bazooką... słowem - co chcesz lub musisz, to rozwalasz (są pewnikiem jakieś ograniczenia, ale wiadomo - nic nie jest doskonałe).

Dla jasności - nie grałem w BC 2, ale ta podpowiedź o zniszczeniach + Cezary... nie sposób się nie domyślić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Sweetwater mówił sporo :tongue: Chodziło mi o Marlowa i to, że przez całą grę prawie nic nie mówi, a w jednej z ostatnich misji wygłosił taką przemowę, że...a zresztą nie będę zdradzał fabuły :wink: Niemniej, żeby nie przetrzymywać zagadki dłużej, niech Veldrash zadaje :tongue: Ta podpowiedź z Cezarym miała naprowadzić na grę, a nie postać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej zachowałem się uczciwie i przyznałem sam do swojej niewiedzy - gdybym nie wspomniał, że nie grałem, to byłoby "odrobinę" wstydu... ;)

Dzięki zatem za przekazanie swojej roli. A oto i zagadka... dosyć skromna...

Tak więc znowu szczęście sprzyja pragmatykom... cóż za zrządzenie losu...

Zmodyfikowany cytat... czyli to NIE cytat, ale kto grał ową postacią powinien natychmiast poznać. Drobne wyjaśnienie - mile widziane.

EDIT: Ależ oczywiście, drogi Treserze. Na podpowiedź czas najwyższy... hmm... tak więc postać owa to jeden z bohaterów występujący w jednej z części bardzo znanego, popularnego i uwielbianego za szczególnie swą trzecią odsłonę cyklu....

EDIT II: Ależ wkręt... :D Wspomniałem o popularności trzeciej odsłony cyklu, by naprowadzić na samą serię... Nie powiedziałem nic, iż postać szukana w istocie pochodzi z HoM&M III... także, Treserze mój miły... szukaj dalej. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie kruche, ale okey...

Behemort - racja jest po Twojej stronie. W istocie chodziło mi o Nekromantę Markala z piątej odsłony Heroesów, który to mniej więcej takie słowa wypowiada... na początku drugiej misji...? Na końcu pierwszej...? Tak dawno nie grałem... W każdym razie - hasło ze "szczęściem sprzyjającym pragmatykom" pada tam niezaprzeczalnie, zaś drugi człon zdania miał Was nakierować na cyniczny charakter bohatera (choć po jednym zdaniu może trudno jest rozpoznać charakter...).

W każdym razie - Behemort zadaje kolejny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jo... W Hegemonię nikt nie grał, a jak grał to postaci nie kojarzy, bo moja zagadka wisiała głucho przez parę dni, a z Gorkiego też trochę zbyt... No nic, może to będzie bardziej... możliwe do odgadnięcia:

Kofeina, człowieeeku...

No cóż... To nie Dżin, bo cytat jest dosłowny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...