Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nowa strona, nowy post.

W istocie chodziło mi o "calm down". Tak więc...

Calm down... calm down... calm down... calm down...

Teraz jest wszystko jasne, co nie? ;) Niestety, nie chodzi tutaj o Kane'a z K&L. Szukana postać to osoba "starsza" (starsza gra zatem) i prawdopodobnie znacznie mniej pamiętana przez brać forumową... Jeśli w ogóle jest pamiętana - wszak to się dopiero ma okazać...

EDIT: pikaz - błędnie. To nie Tommy. A ten tekst kursywą napisany to, broń Panie Boże, NIE jest cytat! Szukajcie dalej.

EDIT: Treser - błędnie. W takim razie PODPOWIEDŹ - gra w uniwersum SW... (pewnie Was teraz zbiłem z tropu ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak znacznie starsza i z uniwersum SW - to może Jedi Academy - chwila gdy stajemy przed wyborem ciemnej lub jasnej side of the Force:P poprzez zabicie lub darowanie życia koledze z akademii, Roshowi Penininowi. W momencie podejmowania decyzji nasz bohater otrzymuje telepatycznie prośbę swego mistrza Kyle'a Katarn, o to by się opanował i darował Roshowi życie.(i tu pasuje calm down)

@edit - Muszę lecieć i nie wiem czy będę przy kompie jeszcze dziś - jeśli zgadłem - oddaję - żeby kolejki nie wstrzymywać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AND WE HAVE A WINNER!

BEHEMORT trafił dosłownie bullseye! ;] Chodziło mi właśnie o Gadona Theka, przywódcę Ukrytych Beków. Zapamiętałem go właśnie po tej kwestii, gdyż wymawiał ją z cokolwiek specyficznym naciskiem... jakby świętym oburzeniem. No a poza tym - jeśli ktoś lubuje się w zapętlaniu dialogów (pytać cały czas o to samo), to może tą kwestię słyszeć w nieskończoność... Stąd zagadka w formie "powtórzeniowej".

Tak więc - CALM DOWN, ZAERDRA! eee... znaczy behemort. Uspokój się tam, wycisz najlepiej i zadawaj kolejną zagadkę.

PS: Chyba mi to wyciszenie przyda się bardziej... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...