Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Manga & anime - zagadki II

Polecane posty

Fragment o jednej osobie kojarzącej również posłużył mi za pewną podpowiedź:) Na pierwszym obrazku mamy Jade z Beyond Good & Evil, a kto jest na drugim, nie mam pojęcia. W każdym razie, jade to po japońsku hisui. A pewne okoliczności pozwalają mi stwierdzić, że chodzi o nieśmiałą pokojówkę z Tsukihime, o takim właśnie imieniu, jak i kolorze oczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując na chłodno (i ole to możliwe przy takiej temperaturze powietrza) pierwszą podpowiedź, dostrzegłem specyficzne podobieństwo do pewnej mangi, o której często się tu ostatnio wspomina:3 No to jedziemy, będzie długi tytuł: Kotonoha No Miko To Kotodama No Mahou To.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hai hai, Katsuragi-kun z Kami Nomi zo Shiru Sekai. Człowiek przestronny i zdolny opanować w niezłym (acz nie mistrzowskim) stopniu zasady shogi tylko po to, aby zdobyć pewną rudowłosą graczynkę. Pewnie z anime trza będzie na nią poczekać (tak samo jak na Yui), więc po raz kolejny polecam mangę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęło to odrobinę dłużej niż zazwyczaj z różnych powodów, ale w końcu jest:

szesciany.th.jpg

Chodzi o tytuł pewnej mangi.

Nikt nawet nie spróbował, więc dam podpowiedź:

Nie chodzi o sześciany jako takie, czy materiały, z jakich są wykonane. W zasadzie mógłbym tu wstawić cokolwiek innego, gdyby tylko spełniało jeden warunek.

Kondzio - nie, bo to nie jest 3x3 :P Ale kierunek w pewnym sensie dobry, choć nie do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...