Skocz do zawartości

Procesory


agenttom

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Tylko, że:

1. Nigdy tego nie robiłem

2. Jeśli chodzi o OC to jestem całkowicie zielony

3. Boję się, że mogę zepsuc kompa

4. Nie wiem czy moja płyta główna zdoła to uciągnąc (nie wiem jaką mam płytę na pamięc, a jestem daleko od kompa, więc nie mogę sprawdzic)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co w CDA 02/2008 jest poradnik nawet przydatny

Imam jedno pytanie:

Jak sprawdzic jaką ma sie płyte biosu(jakiej firmy), bo w CDA podali 3 i chyba żadny nie jest taki jak mój(mam windows xp sp2 i procek intela[płyty nie pamietam ale wiem że sporo na niąkasy włożyłem])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem tak to nazwali w CDA, no chodzi mi o to bo bios takiej wersji wyglada inaczej i gdzie indziej sie wchodzi a mi chodzi żebym wiedzial jaki jest mój i poszukam se w necie poradnika do tego rodzaju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki troche nie czaiłem(bo niestety nie ja zkładałem kompa i wgrywałem oprogramowanie)

ale jest mi potrzebna pomoc bo nie wiem co trzeba zrobic teraz, mam płyte Asus P4S8X-X i po wejściu w zakładke Advanced nie wiem co zrobic , w P5B Deluxe trzeba CPU Frequency wpisac ale u mnie tego nie ma tylko jest CPU Frequency (kurcze i tu jakis wyraz na M) i jest szare i zablokowane(bo normalnie w P5B Deluxe trzeba najpierw Jumper free configuration wybrac ale u mnie tego nie ma i nie wiem gdzie FSB wpisac)

prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia

Mówisz, że w CDA jest poradnik, wiem czytałem go, ale to jest dla Intelów badajże, a ja mam Athlona i dlatego się boję:)

Jak myślicie, jakbym dał kompa do serwisu na podkręcanie procesora, to ile by chcieli za to??

To nie jest temat na pytania w stylu "jak sądzicie, ile by wzięli za...?", tym bardziej że takie oderwane od rzeczywistości gdybanie nie ma sensu. Idź do serwisu, spytaj i będziesz wiedział.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiesz co najlepiej wpisz w google poradnik do podkręcenia procesora/karty graficznej i ci wyskoczy od **** stronek

i prosze o pomoc z poprzednim poscie (zależy mi na czasie bo chce sie nauczyc na strym sprzęcie ktory wywale i tak bo nikt tego nie kupi zanim bede miał nowego[jakieś 2 tyg:P])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win Vista Premium 32-bit

Płyta główna: Ga-G31MX-S2

Procesor: Intel Core 2 duo e6550 2,3Ghz/133/4mb BOX

Ram: 2 x 1 GB/ 667 DDR2 A- DATA

HDD: 400GB/7200/ SATA II

Grafika: GF 8500GT 512/128 DDR2 PCIE

Czy da radę podkręcić procesor do 2,66, czy to zbyt dużo. I z jakim wzrostem temp by się to wiązało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mnie chodzi głównie czy trzeba do tego jeakigoś special chłodzenia czy wystarczy zwykłe, boxowe bo to nieduży overclocking? (ok 15%)

Tak.Z pewnościa wystarczy (no chyba że temperatura jest wyskoka to lepiej zminic)

Raczej wątpliwe... Chociaż to stary sprzęt... Na pewno dobrze sprawdzasz? W Evereście "Komputer" i "Czujniki"?

W evereście gdy (ja) tak robie nie wyświetla mi sie temperatura.

Jest ona pokazana w pasku zadan (obog zegarka, gg i reszty programików)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...