Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Nie byłem pół roku na steamie, i w ogóle nawet rzadko wchodziłem na forum, nie jestem na bieżąco, więc może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi Zaproszeniami i kluczami, którym obdarowują się forumowicze w służącym do tego temacie?

Cofnij się kilka stron wcześniej, było co najmniej 5 razy wyjaśnione. Przypominam o istnieniu funkcji "szukaj".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym całym Sanctum i rozdawaniu kluczy to coś śmierdzi. Tylko 2-3 osoby chwalą się, że udało im się zdobyć klucz w komentarzach, a "znikają" po niecałych 3 sekundach. Próbuję od wczoraj i nic.

Bo nie wszyscy się chwalą. Ja właśnie zdobyłem jeden. :smile: Opłacało się spamować F5 co sekundę. A wcale się w komentarzach nie chwaliłem, bo z facebooka nie korzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w temacie pojawiały już się linki do okazji gdzie indziej niż na Steamie, to wrzucam to:

http://www.gamersgate.com/DDB-GTACC/grand-...-package-bundle

Wszystkie części GTA jako paczka wyceniona na 10 euro, wg mnie świetna okazja :]

Oferta ważna jeszcze przez 6 dni i 11 godzin (od momentu napisania tego posta)

PS, nie ma GTA:London ale ta gra i tak jest za free na:

http://www.rockstargames.com/gtalondon/pub...ntro/index.html

Edytowano przez deffik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nie promocja (wiem, powtarzam się :)), ale szkoda nie rozpowszechnić takiej informacji - na GOG pojawił się (tadam!) Little Big Adventure 2. Nawet chwilę się nie zastanawiałem, tylko zużyłem pozostałe CDPunkty (zostało mi całe 6 :D), zresztą $5.99 to też nie jest jakiś koszmarny wydatek jak za TAKĄ grę (już coś wspominałem o powtarzaniu się :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...