Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@Blackhand

Po co się męczyć w taki sposób, jeśli ten, który podałem (sprawdzałem na sobie ^^) działa w 100% poprawnie i nie zakłóca możliwości zbierania achivementów i naliczania godzin? Na dodatek cała proces trwa ułamek tego czasu, jaki zajmuje przeprowadzenie procedury, którą Ty podałeś.

U mnie dziala to tak samo.Odpalam gre i z miejsca ja minimalizuje.Zapuszczam sciaganie drugiej gry ze steama i po klopocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proud

Cóż, podałem ten sposób na wypadek, gdyby Twój nie zadziałał :) (a poza tym podkreślam - "mojego" sposobu nie sprawdzałem na sobie, więc jakby co, to z reklamacjami nie do mnie :)).

Może to nie promocja, ale warte uwagi - na GOGu "wylądował" Little Big Adventure! Jak ktoś ma jakieś wolne CDPunkty, to grzech nie brać (jak tylko gra pojawi się w CDProgramie), zresztą nawet niecałe 6 dolców to nie majątek za TAKĄ grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do LKC:

Dzięki za odpowiedź, bo sam się zastanawiam nad tym zestawem. Identyczny znajduje się w reedycjach, ale cena kształtuje się w granicach 19 - 25 zł. Również z dostępnością nie jest za różowo. W wersji pudełkowej mamy oryginalny język, ale polskie napisy. No, cóż - do 19:00 mam czas do namysłu...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steam pojawiła się darmowa strategia turowa, której akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej - MEMOIR '44: ONLINE:

http://store.steampowered.com/app/108210/

Zawiera osiągnięcia, statystki, awanse, medale, możliwość rozgrywki z innymi graczami, po prostu... mniam :happy: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Sanctum znowu rozdają na Facebooku klucze do gry.

Edit: można też zdobyć darmowe DLC do Sanctum:

How do you get the free DLCs? It's easy. Over the course of the weekend, our development team will be available online to play with you guys. If they join your game (or if you join theirs), you'll then be entitled to request ONE DLC of your choice. Simple as that. Just hang out, play games, get free stuff! Any questions?
Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...