Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Alpha protocol za 2 euro. Za taką kasę to bym chętnie obczaił. Wie ktoś czy jest polska wersja? Jeżeli nie na steam to czy jest jakiś patch polonizujący i czy to nie gryzie się ze steamem.

EDIT. już ktoś wcześniej zadał to pytanie. Ale nie dziwne że są pytania skoro w opisie na steam nie ma podane.

Załóżmy że nie mam nic przeciwko skradaniu się ale wolę fps. To brać alpha protocol? Ma jakąś kozacką fabułę epickie sceny fajnie się gra ciś w tym stylu? Z góry dzięki za odp.

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu i co? Alpha Protocol za 2 euro, plus Paczka Company of Heroes za 5 ojro.. Dobrze, że mam 2 gry z serii Total War bo bym dziś zbankrutował.

3 dyszki z konta, wio! <3

@edit

Po namyśle odpada 2 euro za ostatni dodatek do CoHa. Jakiś mizerny ludzie piszą, więc radzę się zastanowić.

Btw- cena każdej części po przecenie z osobna to 4,97 euro, a w całej paczce oferowanej przez Steam cena to 4,99 euro. <Steam fail> ;D

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A swoja droga to niezly teraz kurs euro jest. Jeszcze niedawno kupowalem po kursie 4,06 a teraz jest 4,6186 na ING :/

Też skusiłem się na AP za 2 euro.

Co do kursów walut to mała tragedia. Taki bułgarski lew jest wart pół euro, podczas gdy u nas ekonomiści i politycy twierdzą, że to w jest Bułgarii kryzys;p

Już teraz mamy jedną z najsłabszych walut w Unii, ale jak tak dalej pójdzie to dobijemy do 6 zł za euro.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat: Na GOGu jest promocja na gry D&D i można za 8$ kupić Baldura, Tormenta i inne hity. Jasne, to się totalnie nie opłaca w świetle tego, za ile można kupić, dajmy na to "Legendy" lub pojedynczo tanie serie (jak Saturn kiedyś wyprzedawał zapasy to kupiłem Sagę IWD za 9 złotych :) ), ale jeśli potraktujemy to w ramach inwestycji w naukę angielskiego, to jest już trochę lepiej :)

Na GamersGate sporo przecen, ale głównie na starsze gry. Warto sprawdzić, jeśli ktoś chciałby się zapoznać np. z Painkillerem (2,5?).

Teraz nie na temat:

Co do kursów walut to mała tragedia. Taki bułgarski lew jest wart pół euro, podczas gdy u nas ekonomiści i politycy twierdzą, że to w jest Bułgarii kryzys;p

Już teraz mamy jedną z najsłabszych walut w Unii, ale jak tak dalej pójdzie to dobijemy do 6 zł za euro.

Wiem, że OT, ale muszę się odnieść, bo chyba nie bardzo rozumiesz, o czym piszesz - to, że bułgarski lew jest tak mocny jak najbardziej świadczy o tym, że gospodarka bułgarska ma poważny problem, bo oznacza to, że towary eksportowane z Bułgarii nie są konkurencyjne cenowo (przypominam, że np. turystyka to technicznie rzecz ujmując też eksport - mocny bułgarski lew to drogie hotele dla płacących w euro). Siła waluty nie jest jednoznacznym wyznacznikiem potencjału gospodarki - na słabości naszej złotówki znacznie zyskują eksporterzy. OK, nam (kupującym gry na Steamie - czyli de facto importerom) to przeszkadza, ale fakt pozostaje faktem, że dodatni bilans handlowy (import<eksport) jest dla nas bardzo ważny w kontekście tego, co dzieje się na świecie.

[/OT] Przepraszam za OT, ale takie rzeczy po prostu trzeba komentować. edit: obserwator finansowy zamieścił wypowiedź Marka Belki na temat odrywania się złotego od fundamentów - także w tym wypadku faktycznie już możemy przestać zyskiwać (mój błąd, nie czytałem dokładnych analiz, chodziło mi o zasadę, nie konkretne liczby - jak wiadomo przesada w każdą stronę jest niezdrowa; natomiast część na temat Bułgarii podtrzymuję ;) )

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu i co? Alpha Protocol za 2 euro, plus Paczka Company of Heroes za 5 ojro.. Dobrze, że mam 2 gry z serii

@edit

Po namyśle odpada 2 euro za ostatni dodatek do CoHa. Jakiś mizerny ludzie piszą, więc radzę się zastanowić.

Btw- cena każdej części po przecenie z osobna to 4,97 euro, a w całej paczce oferowanej przez Steam cena to 4,99 euro. <Steam fail> ;D

Pierwszy raz piszę, dlatego cześć wszystkim.

Co do Steam fail, to jest jeszcze lepiej

CoH gold jest za 2eur

http://store.steampowered.com/sub/656/

A CoH Tales of Valor jest też za 2eur

http://store.steampowered.com/app/20540/

Więc w sumie wyjdzie 4, a w promocji 5 więc jeszcze bardziej się opłaca ;)

Ale mam pytanie do kogoś, kto ma wersję steam.

Czy jest jakaś opcja, żeby mieć w naszym języku?

Edytowano przez Staryh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem CoH Gold, ale nie daję sobie ręki uciąć bo gry dawno nie instalowałem. Z tego co pamiętam to grałem bez problemu po polsku, ale czy było to spolszczenie Steama - nie jestem pewien na 100%, bo możliwe, że pobierałem spolszczenie i wrzucałem na CoH'a ze Steama. Wiem jedynie to, że na 100% miałem po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na steam Nancy Drew: Trail of the Twister za 2,38.

@Kulik

Oczywiste jest, że na słabej walucie zyskują eksporterzy. Zyskują też spekulanci, inwestorzy zagraniczni i wiele innych grup. Jednak siła waluty jest w dużym stopniu skorelowana z potencjałem gospodarki. Wejdź na kurs euro wg NBP na Money.pl i kliknij "od początku" pod wykresem. Zobaczysz wtedy, że złoty zyskiwał na wartości w momentach najwyższego rozwoju polskiej gospodarki. Tak samo niedawny wzrost wartości franka był wynikiem bardzo dobrej kondycji szwajcarskiej gospodarki (przynajmniej w oczach inwestorów). Podobnie wysoka wartość dolara kilka dekad temu była spowodowana bardzo dobrą kondycją amerykańskiego rynku. Najgorsze jest to, że samo euro traci na wartości, przez co upadek złotego jest tym większy.

@down

Co do AvP - sama gra nie jest najwyższych lotów. Na pewno po tej promocji nie będziesz miał problemów z graczami, ale nie sądzę, żeby utrzymali się na dłużej.

EDIT:

@Kulik: w takim razie obaj się generalnie zgadzamy. Faktycznie to moje sformułowanie z Bułgarią było dość niefortunne, ponieważ chodziło mi o to, że to Polska jest w kłopocie, mimo zapewnień wszelkiej maści polityków i ekonomistów w mediach.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AVP, to zgadzam się z buggeerem, że to jest średniak, może nawet słaby średniak - mi np. dużo lepiej (w dzisiejszych czasach!) gra się w AvP 2000 i AvP 2. A multi faktycznie po promocji będzie przez jakiś czas notowało ruch, natomiast szczerze mówiąc gra się w to słabo - rozgrywka jest tak dynamiczna, jakby została zanurzona w kisielu.

@buggeer: Nie no, ja się generalnie zgadzam, chodziło mi raczej o ten fragment, w którym sugerowałeś, że bardzo mocna waluta Bułgarii nie świadczy o kryzysie (a przynajmniej tak zrozumiałem Twoją wypowiedź). Z tym, że akurat tu

Tak samo niedawny wzrost wartości franka był wynikiem bardzo dobrej kondycji szwajcarskiej gospodarki (przynajmniej w oczach inwestorów)
to się nie do końca zgadzam, bo fakt jest faktem, że frank był safe havenem, ale tylko na początku - potem to już była tylko bańka, o czym zresztą świadczy tak radykalna decyzja Banku Szwajcarii nt. obrony kursu. Ale to jest raczej oczywista sprawa, więc podejrzewam, że to był Twój skrót myślowy - ale piszę tak dla przyzwoitości ;)

Dobra, koniec offtopu, bo zaraz obaj wylecimy ;)

A jeszcze w temacie GoGa - na facebooku pojawiła się jakiś czas temu informacja o stałej obniżce ceny Tropico Reloaded i Patrician 3 - teraz kosztują po 6 dolków bez centa.

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zaszalałem i kupiłem Alpha Protocol i Aliens vs. Predator :) Narazie odpaliłem tylko AvP, bo dawno czekałem na tą grę i muszę powiedzieć, że jest wcale nie źle. Nie ma aż takich emocji jak w starych odsłonach, ale gra jest conajmniej przyzwoita. Ciekawe, jak to będzie wyglądało w multi. Ponadto obie gry są w języku polskim jakby ktoś był ciekawy (bo na Steamie nie jest to zaznaczone).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie dlatego oficjalnie nie ma polskiego w językach? Chyba, że mówisz o angielskich napisach, wtedy rzeczywiście byłby to wstyd.

Chyba polskie napisy do Just Cause 2 też byłby jakieś spartolone, chociaż nie wiem czy właśnie o synchronizację chodziło. W każdym razie pamiętam, że odczułem dużą ulgę po zmienie języka Steam na angielski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha Protocol to świetna gra, ale te napisy to jakieś piekło. Nie ma ŻADNEJ synchronizacji z dźwiękiem, a kiedy są, to i tak zapieprzają szybko, bo pokazuje po 2 słowa.

Pamiętam, ze gra pokazuje napisy dość szybko. Osoba umiejąca normalnie czytać (nie literować...) nie powinna mieć problemów z przeczytaniem tego, co pokazuje nam gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w promocji Trine z 5 euro. W Polsce gra była już z jakimś pismem, więc oferta raczej nie powala.

To już nie związane z grami, ale też okazja w digital distribution - za polubienie plusa na faceśmieciu, po kliknięciu zakładki "weż kod! 100 filmów bla bla bla" można dostać kod na pakiet filmów na Ipla.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

O tym, że trzeba założyć konto, zanim stuknie 6mln nic nie widzę... Natomiast gra będzie dostępna przez 48 godzin od wybicia tej liczby.

Pozdrawiam,

edit: łooo, staary, uprzedzaj, że chodzi o AvP 2000 :) bo już myślałem, że to kolejna promocja na tego nowego crapa, a tu taka perełka :)

A co do tego Broken Sworda - słyszałem wiele opinii, że jest gorszy od oryginalnej wersji, ale sam nie miałem okazji grać, więc się nie wypowiem. Zresztą, za darmola to kto by nie wziął, choćby na spróbowanie? ;) Zwłaszcza, że oryginalna wersja była wspaniała.

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...