Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Mount & Blade Collection za ? 9.99 na Steam:

http://store.steampowered.com/sub/8029/

Bardzo dobra oferta. A mam takie zapytanie, jako, że nigdy na steamie nie kupowałem. Da radę potem wypalić sobie na płytkę ściągnięte po kupieniu gry? Chodzi mi o to czy jest to potem zwykła instalka czy coś co się instaluje razem z ściąganiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz potem na płytke wypalić - klikasz prawym przyciskiem myszy na nazwie gry, klikasz w utwórz kopię zapasową, zaznaczasz gry, i w folderze Backups tworzy ci się folder, teraz wypalasz, potem tylko klikasz na autorun i gra ci się instaluję ;] Bez żadnych patchów itp, chyba że jakieś doszły już po stworzeniu kopii ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu promocja dla mnie:) Mirrors edge już się ściąga i zostało mi 2.11 euro. Z taką sumą to poczekam chyba na świąteczną promocję:) Mam pytanie. Jak wygląda polska wersja na steam? Są napisy czy dubbing? Bo wiem że jest dubbing. No i najprościej czy podczas gry mamy w opcjach wybór języka czy podczas instalacji to się wybiera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubbing jest na Origin. Jeśli kupiłeś na Steam to dostałeś klucz, który na 99% da się aktywować na Origin. Tyle tylko, że dubbing jest do niczego - z jego powodu kupiłem drugi egzemplarz na Steam.

EDIT:

Faktycznie, przy ME nie ma w linkach sekcji "CD Key". Mój błąd.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że ten cały wyciek kluczy do Dirt 3 był tak zwanym "wyciekiem kontrolowanym" :laugh: ? Aż dziw, że na głównej nie sprostowali newsa. Po prostu Codemasters od samego początku miało listę tych kilku milionów CD-Key'i (czy, ile ich tam było) w jakimś pliku, na tak zwanej "blackliście" i DOKŁADNIE wiedziało, który kluczyk jest lewy. Zauważcie, że chyba po trzech dniach gra po prostu zniknęła z konta, ale banów żadnych nie było. Poza tym nie podniósł się żaden krzyk, ze ktoś niesprawiedliwie został pozbawiony Dirt'a 3. To już powinno dać do myślenia ;) . Powód całego zajścia? Sprytna akcja marketingowa w celu udostępnienia, hmm... wersji demo? Tak, czy owak, to tego jeszcze nie grali.

I żeby była jasność: ja w tym udziału nie brałem (muszę najpierw przejść część pierwszą i drugą), a informacje zawarte w tym poście opieram na kilku forach zagranicznych, które sprawę wyjaśniły :cool: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL...?keywords=offer

Promocja na Origin - 18 fajnych gier, każda po 19,90 zł. Oferta trwa do północy 20 września.

W tym:

MOH (POLECAM! Mimo masy skryptów i kilku bugów to świetna gra!)

Battlefield 2: Complete Collection

Battlefield 2142 Deluxe

Command & Conquer: Red Alert 3

Command & Conquer 4

Mirror's Edge (nieco drożej niż na Steam, ale cóż)

jakieś Need For Speedy

Spore

Simcity 4

i inne.

Edytowano przez pi1erQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MoH'a za 19,90. Jest mały problem, gdyż to nie jest gra, a jedynie "Pakiet z trybem Gorąca Strefa", który w wymaganiach ma podane: "Wymagana gra Medal of Honor?".

Tutaj jest do kupienia MoH i jego cena w promocji - 29,90. http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL...619100/sac.true

Edytowano przez proud
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...