Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Co prawda newsa jeszcze nie ma (przynajmniej u mnie), ale po samych grach widać że w Midweek Madness będzie paczka gier od IO/Square, czyli kolejna już przecena serii Hitman i Kane and Lynch, prawdopodobnie o 75%. Czyli nie kupię, tak jak nie kupiłem miliard razy wcześniej :)

PS. Co prawda przeceny nie ma, ale na gog pojawił się Nox, i to za cenę niektórych przecen ze steama. Warto, bo zacna gierka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktos może w Cloning Clyde ? Bo mam ok 2 euro, a zabawne platformówki lubię i ta zwróciła moją uwagę :) Co prawda pobieram demo, ale jak ktoś grał to może to oceni lepiej. A co do Midweek Madness - jedynie Kane & Lynch 2 nie był na razie w CDA, ale znając życie trafi na płytkę prędzej czy później.

P.S. - ma ktoś wolny kod do SteamGifts :tongue:

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę raz na 3-4 dni wrzucał tutaj klucze do zaproszeń. Wolałbym jednak, żebyście nie spamowali prośbami w tym temacie, bo jest on o promocjach cenowych. Poniżej klucze.

nkewe20iaxtyipx8uourtmvalq6q3jnvkinuwldl
sskojuuxpuclcxzb9c5rjo29t97bdkn6isufesox
emjae82rxbodaqrc8icqwocuux05xyeh8wqhpom4
kzql8rlnbgsiq1cm3jdb236j1i294q4bpd5z2dop
y3tn90wre5ksajofeg9mxwn4dijcxnknrbo9cu9k

***

(Jeżeli gdzieś w tym spamie było to wybaczcie ;)

Dzisiaj w promocji jest Cloning Clyde za 1.66?.

http://store.steampowered.com/app/91800/

Edytowano przez pi1erQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniano (gdzieś tam wśród natłoku próśb o klucz na steamgifts), midweek madness to gry z serii Hitman oraz Kane & Lynch.

O, tutaj.

Hitman był w CDA, więc pewno mało kto się skusi, a K&L ma strasznie niskie oceny.. Myślałem, że gra jest lepsza o_O A szkoda, szkoda..

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody można tak wymieniać w nieskończoność, równie dobrze jego wina mogła się sprowadzać do tego, że ma osiedlowy internet i kilka osób wchodzi na steamgifts z jednego IP. Portal zachował się chamsko, bo mogli przynajmniej wysłać uzasadnienie lub dać ostrzeżenie przed banem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skończyć już ten offtop o SteamGifts, w końcu to temat o promocjach na Steam/GMG/Impulse itp.

@Corinarh

Zawsze możesz napisać do nich maila z pytaniem dlaczego Cię zbanowali. Adres: inbox@steamgifts.com

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...