Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja mam pytanie do przyjaciół forumowiczów mieszkających poza granicami kraju. Mianowicie, czy macie możliwość kupienia na steam Silent Hill: Homecoming? Niestety, sprzedaż gry przez steam jest niemożliwa ze środkowej europy, nawet nie wiadomo dlaczego. Jeśli macie taką możliwość, to czy moglibyście sprawdzić ile gra kosztuje (czy to w euro czy w dolarach), i ewentualnie sprawdzić czy można ją kupić i wysłać komuś jako gift.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do przyjaciół forumowiczów mieszkających poza granicami kraju. Mianowicie, czy macie możliwość kupienia na steam Silent Hill: Homecoming? Niestety, sprzedaż gry przez steam jest niemożliwa ze środkowej europy, nawet nie wiadomo dlaczego. Jeśli macie taką możliwość, to czy moglibyście sprawdzić ile gra kosztuje (czy to w euro czy w dolarach), i ewentualnie sprawdzić czy można ją kupić i wysłać komuś jako gift.

Tak na przyszłość, możesz sprawdzić je sam :P

store.steampowered.com/?cc=gb - ceny w funtach

store.steampowered.com/?cc=us - ceny w dolcach

Silent Hill: Homecoming

29,99 funta

39,99 $

Jakby interesowała cię oferta z GB, to pisz do mnie - mój kolega tam mieszka i kupuje mi gifty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerne blokady regionalne. Czyżby znowu Cenega namieszała? Po problemach z DLC do NV (nawet osoby, które kupiły grę na steam musiały w Polsce czekać, aż ukochany "wydafca" wypuści DLC w naszym kraju, żeby móc je kupić) jestem w stanie uwierzyć we wszystko...

Co sądzicie o Cthulhu Saves the World & Breath of Death VII Double Pack? Grał ktoś?

Muszę przyznać, ze kusi możliwość nostalgicznego powrotu do starych dobrych czasów, kiedy wyobraźnia była istotnym elementem gameplay'u, z drugiej strony musiałbym lecieć na drugi koniec miasta, w którym aktualnie przebywam, żeby dorwać paysafecard.

EDIT: The Cat and the Coup - kolejna darmowa gra na Steam.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten sarkazm kulą w płot, bo gra miała premierę na Xboksie w 2010 roku, więc ktoś z użytkowników forum mógł już się z nią zapoznać :tongue: A opinię innych użytkowników zawsze cenię sobie bardziej niż jakiekolwiek recenzje.

EDIT:

Na D2D jest wakacyjna wyprzedaż.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buggeer, wyprzedaż trwa w najlepsze chyba od tygodnia albo i dwóch. Niestety, dobre oferty przyćmił Steam, ale nadal warto tam zaglądać.

@Kulik, nie dość, że buggeer Ci ładnie zripostował, to ja dodam, że ktoś mógł kupić ją w dniu premiery i grać wystarczające kilka godzin, więc nie wymyślaj.

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Gamersgate R.U.S.E za ?4.99 (aktywacjia w steam)

Ktoś już kupował w GamersGate? Nie robią problemów? Bo szczerze oferta tej strategii mnie kusi (w demo grałem i strasznie mi się podobało)

P.S. Pamięta ktoś, po ile był R.U.S.E. na letniej wyprzedaży steam?

edit: przekopałem się przez newsy... przecenili go wtedy na 10.19 euro, czyli teraz naprawdę opłaca się go brać - wychodzi jakieś 24 zł :)

P.S.2 - ma ktoś możliwość kupienia tej gry poza granicami naszego kraju? W funtach cena przystępna (23,6 zł), w euro też ale już mniej (31 zł).

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...