Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji pograć w Stalkera, to zakup po cenie z dzisiejszej oferty jest surowo wskazany. Sam bym wziął, ale sytuacja jest taka: mam pierwszego Stalkera, wydanie pudełkowe, jeszcze nawet na dobre nie zaczętego. To skutecznie powstrzymuje mnie przed zakupem kolejnych części, którymi niewątpliwie się zainteresuję po solidnym pograniu w pierwszego Stalkera. Do tego czasu może będzie jeszcze tańsze :laugh:

Natomiast dzisiaj wziąłem pierwszą część Monkey Island. Od dawna miałem ochotę to nabyć drogą kupna, ale cena na Steam była szalona. Teraz też jest wysoka, ale do przeżycia. Poza tym mam drugą część i Tales of..., więc brakowało mi do zestawu.

Dość rzetelnie zbieram te tickety, mam już w sumie 12 (i 6 wolnych, nawet nie wiem, co za nie wykupić - pewnie te rurki do Portala 2 i może coś do Winter Voices, ale muszę demko sprawdzić, czy tę grę w ogóle w przyszłości zakupić :lol2: ), a robienie specjalnych achievów do gier, które już mam, jest zaskakująco fajne - Steam zmusza mnie do oderwania się od TF2 i pogrania w coś innego, co okazuje się być całkiem fajne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupi STALKERa, to niech powie, czy jest polski lektor. Szczerze w to wątpię, ale bez lektora nie kupuję (Mirosław Utta świetny klimat wprowadza). Zastanawiam się nad Wings of Prey, ale nie jestem przekonany na 100%. IMO najlepszy dzień, to był 3 czy 4, jak była paczka Half-Life'ów, AvP, Darksiders i jeszcze kilka fajnych gier. Mam nadzieję na powtórkę w niedziele, bo na paczkce HF mi naprawdę zależy. No i może już jutro nieco bardziej przebojowa wyprzedaż? Jak narazie to dość licho. Skrycie marzę jeszcze o kilku konkretnych przecenach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kolekcjonuje kupony (tickety) to dziś o 19'00 będzie okazja w grze Audiosurf. Pojawił mi się nowy achievement do wykonania - Sunburn (oparzenie słoneczne), co oznacza że tej gry należy się spodziewać w dzisiejszej promocji.

BTW - szczerze polecam Audiosurf! Jedyna gra kupiona na steamie, przy której spędziłem do tej pory ponad 200 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neithan138

Grę kupiłem na zimowej wyprzedarzy, ale tu nie ma różnić. Gra jest po angielsku, ale nie ma spolszczenia. Bez problemu można w sieci spotkać spolszczenie zarówno kinowe jak i samych napisów. Zero problemów, wypróbowane! Toteż nie ma co się martwić brakiem polskiej wersji, przynajmniej ja mogłem zagrać bez głosu Utty, który wybitnie psuje mi cały klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że sobie sprawię Poker Night dla itemów w TF2, ale nie jestem pewien, czy tak zrobię. Generalnie najbardziej zależało mi na Iron Kurtain, ale gdy mam teraz Strange Miniguna, to nie będę używał tego reskina. A fanem pokera jakimś wielkim też nie jestem. Natomiast pograłem w demko Winter Voices i jeśli będzie w jakimś dniu jeszcze taniej, niż jest teraz, to biorę od razu. Jeśli nie, to poczekam do ostatniego dnia i pewnie wezmę prolog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem ze Steam na rzecz Origin (EA Store) - sklep ma ceny od razu w zł, do tego gry chodzą taniej, szkoda tylko, że są to gry EA, ale dla mnie pasi, szczególnie Crysis 1 i 2, Battlefeildy, DA, ME, czyli gry-czołówki, które muszę mieć. Minus Steam to właśnie to, że cena jest 1:1 dla USA z dolców na ojro, czyli... Amerykanie mają tanio, a my nie za bardzo. Gry przez tą platformę należy kupować... Tylko w promocjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zagwozdkę, bo chciałem sobie kupić przez Steam grę o tytule, którego nie jestem do końca pewien. Kiedyś czytałem o niej w newsach CD-Action i w głowie pozostał gameplay, a tytuł uleciał. Sprawdzałem coś na modłę 'Aaaaa!' i wyskoczyło mi, że to jakieś pseudo 3D-cośtam, a szukam takiej zabawnej platformówki z sympatycznym stworkiem w 2D, hmm...

Jeszcze jedno pytanie: opłaca się kupować Monday Night Combat? Coś o tam o tej grze słyszałem, ale tylko w formie zapowiedzi, a interesują mnie opinie graczy z nią zaznajomionych.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie słabe te promocje. jak tak dalej pojdzie, to pewnie kupie AvP, jesli bedzie ostarniego dnia.

Gier z ticketow tez juz raczej nie wygram, bo na smartfonie ani nie zagram w demo, ani nie zrobie screena. Jedyny plus to ta darmowa gierka za 3 tickety, ale i tak pewnie jej nie tkne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ten dzień jest dosyć słaby (STALKER godny polecenia dla osób, które go jeszcze nie mają), ale pozostała jeszcze tylko niecała godzinka do nowych ofert, na które mocno liczę. Generalnie jestem zły na siebie, że dopiero wczoraj zainteresowałem się tymi przecenami, bo przepadły mi Just Cause 2 i Test Drive Unlimited 2 w szałowych cenach :/ Mam nadzieję, że pojawią się one jeszcze w niedzielę, a wtedy oszaleję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaraz powinny pojawić się nowe promocje, a na razie ostatnia chyba szansa, by kupić Stalkera.

EDIT: Mogliby się pospieszyć bo ja chcę zobaczyć co jest w promocji i potem wrócić do Wiedźmina :)

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie chyba steam trolluje na razie, bo nie ma żadnych promocji o_O. Zamiast nowego obrazka i nowych gier pokazuje mi się normalne okno sklepu, takie jak się zawsze pojawia. Chociaż to pewnie przejściowy błąd, i zaraz wszystko wróci do normy. Na święta też tak straszyli ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest, więc czekam cierpliwie :) i odświerzam co 5 sekund :P

Oj, dzisiaj dużo bardziej ciekawie, niż przez ostatnie parę dni :)

Left 4 dead i Left 4 dead 2 razem za 5,24 euro, a oddzielnie po 3,49.

Far Cry 2 za 4,99

prototype za 9,99

batman za 7,49

jest z czego wybierać :D

Edytowano przez panmyster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lefciory 2 jakie tanjutke :D Chyba się skuszę!

Reszta już mniej przekonująca: Wojownicza Księżniczka zalicza zonka, bo mamy ją z CDA i to po polsku; GTA, Batman i Prototype w fajnych cenach, ale w takich to ja mogę mieć edycje pudełkowe, więc no thanks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzicie chłopaki, nie dość, że grę zakupię to i chętni do zabawy się znajdą - wchodzę!

Far Cry 2 niestety mam. Niestety, bo gra jest kiepska i szybko się nudzi. Ciekawe, czy potanieją jeszcze Section 8: Prejudice. Byłoby miło, inaczej i tak kupuję, bo za niecałe 50 zł mamy ciekawego singla i ponoć bardzo dobre multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba coś jest nie tak z wyświetlaniem ceny far cry'ów bo oddzielnie bardziej się opłaca kupić, niż razem. Chyba trzeba poczekać, aż naprawią to.

Kostek, wysłałem Ci priv'a w sprawie lefta :) Yaperowi zresztą też ;)

Edytowano przez panmyster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...