Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

A ja mam takie małe pytanie - do kiedy trwa ta promocja na Civilization V na GMG ? :) Bo chciałbym kupić ale pieniążki będę miał niestety później (prawdopodobnie jutro) i pytam się dlatego ponieważ chcę się wyrobić w czasie.

I chciałbym też wiedzieć do kiedy trwa cała urodzinowa promocja na GMG :)

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstał serwis podobny do SteamGift, gdzie po zarejestrowaniu można brać udział w licytacjach i wygrywać gry pod Steam. Różnicą jest, że oprócz randomowych wygranych, jest opcja grania w różne mini gierki i tym samym zwiększenia swoich szans. To jest PlayBlink.

Jakby ktoś chciał invite code to proszę: a92d29f32925f3ceb89c

Edytowano przez Fikoblin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a0806bb12f789119335a Jeszcze jeden kodzik do Playblink :D

Wie ktoś, kiedy wychodzi dlc do The Binding of Issac? :D I jaka będzie cena tego dlc?:>

Edit

@Azgrel

Dzięki ;)

Póki jest promocja na STEAMie to DLC droższe od gry :D

Edytowano przez DeDoK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeDoK

Niby dzisiaj, podobno ma kosztować $3 (źródło: IndieGames.com).

Jak ktoś chce kupić Alice: Madness Returns i nie straszny mu Origin, to zamiast płacić 10? na Steamie można kupić Alicję na Amazonie za $5.99 i aktywować na Origin. I przy okazji, sposób na odblokowanie DLC w Alice: MR:

Go to My Documents\My Games\Alice Madness Returns\AliceGame\Config\

Open AliceEngine.ini

At bottom under [AliceGame.AliceGameEngine], change GIsSpecialPCEdition=FALSE to TRUE will unlock all DLC dresses and weapons.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's official: We are going to add Steam keys for BeatHazard in the next days! Thanks to @ColdBeamGames for the excellent support!

Czyli Za BeatHazard co był free-drm za 1$ teraz każdy dostanie dodatkowo Keya do niego :) nA Steam

Mam namyśli www.indiegala.com

Dodatkowo

Jest Alien Week nawet do 75% of

na Tutaj :)

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Green Man Gaming domyślną walutą jest $ DOLAR $.

Nadchodzące dodania kluczy steamowych dla gry Beat Hazard, do najtańszego pakietu na Indie Gala, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, jak dobrą mają ofertę tym razem. Nawet bardzo dobrą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GG uruchomiono platformę VOID. Darmowe gry w zamian za oglądanie reklam. Póki co nie w Polsce, ale z tego co widzę piszą tutaj także osoby z innych krajów.

Tutaj lista tytułów. Jeśli kiedyś trafi do polski to będzie można się naprawdę cieszyć.

@alibaba: naprawdę chce ci się zakładać nowe konto za każdym razem tylko po to, żeby napisać w tym temacie jeden post? Paranoja.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beczki, czy Crysisa 1 można aktywować na Origin?

samemu się raczej nie da (próbowałam po kupieniu crysisa na amazonie), ale mi aktywował gośc z supportu, raczej nie powinno być z tym problemu

za to crysis warhead się aktywował bez problemu

Edytowano przez Jami84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlekowygibas

GAmerGate? Na ign prime dają dostęp do tego VOID, ale to niezbyt takie super jest, nie oglądasz reklam a rezerwujesz slot i za jakiś czas możesz zagrać w grę na zarezerwowanym slocie.

i w polsce to działa.

Edytowano przez Mlekowygibas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...