Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Up@ Dla mnie to jakieś jaja, zawsze dawałem ten 1$ czy 2 chociaż się w te gry nie grało ale mogło kiedyś zagrać i były na steam a teraz według mnie to już przesada i więcej nie kupię żadnego bundle 5$ za słabe gry (według mnie a poza tym Machinarium już było w HIB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5zł/grę to wcale nie majątek. Tym niemniej sam też nie kupię tego bundla, podobnie jak kilku poprzednich. Dawno już nie pokazali czegoś porządnego i ludzie zaczęli ignorować HIB. Zresztą sami organizatorzy mają tego świadomość, bo zmniejszyli ilość cyfr w liczniku zakupów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na GamersGate w promocji:

- From Dust po 3,59 ? (-70%)

- Postal 3 po 17,48? (-50%), podpina się do Steama

Dodam że w kolejne dni są też promocje

"The 24 hours only deals for this week includes:

From Dust - Save 70% on Thursday

Assassins Creed Revelation - Save 50% on Friday

Might & Magic Heroes VI - Save 60% on Saturday

Silent Hunter 5 Battle of the Atlantic - Save 75% on Sunday"

Edit 2

Dla Fanów Diablo III

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem, ale zaraz padnie pytanie: "Którą z tych gier można podpiąć pod Steama?". :trollface:

A, tak w ogóle, to nawet pierwszego Mortyra mają! Link: http://www.amazon.com/1C-40298Mortyr-Morty...BBYAR4NDEP9R2PX .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje na Impulse:

Jakiś problem ma to forum. Jak dodałem wszystkie linki na raz to wyskoczył błąd, że linkowanie do tej strony (w sensie Impulse) jest zablokowane, ale jak dodałem pojedynczo to już jest OK.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem acII i pierwszego Deus Exa. Wszystko bez problemu. Maile z potwierdzeniem zakupu i kluczem, po zalogowaniu do gamestopa (ichnia aplikacja do pobierania gier) gierki są w bibliotece itp.

@Azgrel

Ale maile z kluczami też powinien dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP1988

No fakt. Może płatność nie przeszła? Miałem taki problem kiedyś z Humble Bundle, że musiałem 2 razy kupować, bo za pierwszym razem coś nie zajarzyło.

@rafi116

Jaką formę płatności wybrałeś? I czy pieniądze zniknęły z konta? Jak masz jakiekolwiek potwierdzenie płatności, to napisz do supportu: downloadsupport@gamestop.com

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A zainstalowałeś ich program? Bo po zalogowaniu w nim w bibliotece powinny być kupione przez Ciebie gry.

Zainstalowałem ich program zalogowałem się ,Sorka , Pojawiło się na Ich programie ale to po chwili i już aktywowalem AVP na steamie i się pobiera te 16 gb ;P Wolałem zapłacić te 15 zł niż na allegro 32

A co DO Cd Keyów sami napisali mi w mailu

SERIAL NUMBERS

If your software is prompting for a serial number when run, you can right click on its entry in GameStop App and select "View Registration" to access that title's serial. You also have the option to copy the serial number to the clipboard for easy pasting.

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placiłem PayPalem i mam status płatności : oczekujące . Pieniądze już pobrane i pisze o nałożonej tymczasowej blokadzie na płatność. To może coś z tym? Kupowałem jeszcze AvP kumplowi , ale tym razem kartą mBank i też jak się teraz zalogowałem jest ta płatność w blokadach i też pieniądze pobrane. A ten program miałem zainstalowany i nie mam ani jednej gry na koncie.

E: Napoleon doszedł , AvP wydaje się być kwestią czasu w takim razie.

E2: Ten Product Code aktywuje na Steam i mam to wszystko już , tak?

Edytowano przez rafi116
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...