Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Raczej dodatkowe jednostki niż dlc.

W dzisiejszych czasach to się nazywa DLC ;).

Ja mam takie pytanie, co do tego Napoleona, będzie można go bez problemu aktywować na steam? Nie grozi za to ban, i jest to legalne (chodzi tu głównie, czy klucz nie jest "lewy" i nie pochodzi z obszarów, gdzie gra jest po prostu tańsza)?

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Empire Total War i Serious Sam 2 z tej stronki. Nie dawno pisałem do supportu Steama, to mi odpisali że nie ma problemu z kupowaniem na Amazon.com i na podobnych stronach.

Kupiłbym Napoleona, ale kolejna gra z 15gb do ściągania na łączu o prędkości modemowej to 2-3tygodnie ściągania, wolę jednak pudełka, zawsze to 2-3gb patchy a nie cała gra:P

Ale jak taka promocja jak Napoleon, Just Cause, Mount & Blade, to warto zakupić.

@edit:

Co do odpowiedzi od supportu, napisali tylko tyle.

Only new games and digital downloads from Amazon will be accepted.
Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperial Edition zawiera następujące DLC:

-Heroes of the Napoleonic Wars (10 jednostek),

-Peninsular Campaign (dodatkowa kampania w Hiszpanii),

-Coalition Battle Pack (6 jednostek i mapa historyczna)

-Imperial Guard Pack (darmowy, 6 jednostek w tym jednostka Polscy Lansjerzy Gwardii).

Moja wersja z get games go bez problemów podpięła się pod Steam'a. Z gamer's gate mam ETW, który też jest podpięty.

Edytowano przez zborek1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubicie "klasyki", a chcielibyście, aby znalazły się w katalogu GOG.com i oczywiście działały na Windows 7, to warto wejść w poniższy link i zagłosować w podanej "liście życzeń":

http://www.gog.com/wishlist/games.

Wiem, że ktoś, już o tym pisał, ale nie wspomniał chyba o takim drobnym szczególe, jak wyszukiwarka życzeń (po lewej stronie listy), w którą możemy wpisać praktycznie każdą naszą "wydumkę", jaka wyszła w całej historii żywota komputera PC. Tego jest TYSIĄCE :trollface: .

Ja dzięki temu znalazłem mojego rodzynka z 1990 roku, którego ówcześnie ogrywałem na Amidze 500, ale wiem, że była i wersja PC-towa. Mianowicie: Centurion: Defender Of Rome. Oczywiście zagłosowałem na niego.

Spróbujcie odnaleźć wasze typy i zagłosujcie. Nic się na tym nie straci, a zyskać mogą obie strony, to znaczy kupujący i sprzedający.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli panowie ze Steam twierdzą, że nic nie mogą zrobić z kontem, jeśli kupię LA.Noire za te 16zł? :> Szczerze, to tylko strach przed jakąś blokadą związaną z kupowaniem za oceanem i niechęć do zakładania kolejnego konta Steam "na wszelki wypadek", blokował moją chęć nabycia tej gry, bo jednak ban na bardzo bogatym koncie steam byłby bolesny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azgrel:

Only new games and digital downloads from Amazon will be accepted.

Nie wiem, czy jest to urywek wiadomości i w jakich okolicznościach była napisana, ale tutaj jest napisane dość jasno, że tylko nowe gry i gry cyfrowej dystrybucji z Amazona będą akceptowa. Co oznacza również, że z innych serwisów nie będą. Nie wiem, czy jest coś o w tym w regulaminie. Bo szczerze powiedziawszy, to mam już Empire: Total War, a do tego samego konta, chciałbym jeszcze przypisać Napoleona (dlatego zrobienie drugiego konta nie jest mi na rękę) i się zastanawiam nad zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przepraszam za offtop, tak wiem, że to o promocjach :)

Co do mojego pytania do supportu, mogę wkleić całe moje pytanie jakie im zadałem, ale w skrócie, chodzi o stronę amazon.com i strony tego typu-czyli podobne, czy kupowanie jest legalne, czy nie ma bana za kupno stamtąd gry itd. i napisałem im, że nie chodzi mi o aukcje.

A teraz, jak wygląda sprawa z grą Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012, czy jest warta zakupu?

http://store.steampowered.com/sub/13899/?snr=1_4_4__40_1

@edit

Only new games and digital downloads from Amazon will be accepted.

To była ich odpowiedź, nic więcej nie raczyli napisać.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Magic, karty jak karty. Jeżeli nie masz z kim grać, kampania szybko się skończy (ok 20h na całość i oczywiście ciągle walimy w to samo).

Bez duelków i co-opa w trybie 3 vs 1 gra szybko nie nudzi, więc może radzę skorzystać z dema i przekonać się, czy warto.

I dalej, w grze się odblokowuje talie. Jeżeli kupimy pakiet wszystkich kart, pozbawiamy tego grę. Trochę dziwne. Za to są w foliach i w ogóle.. :/

~~~~~~

Kończy się okazja na zdobycie sztandaru Łowczyni w DIII:

http://reveal.diablo3.com/pl_PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedexus

Nie mają prawa banować ludzi za to, że legalnie kupili grę na GamersGate albo Green Man Gaming. Jaki byłby w tym sens? Przecież te sklepy funkcjonują już parę lat i nigdy Valve nikogo nie zbanowało za kupno gier w tych sklepach. Zniszczyliby sobie reputację gdyby to zrobili. Zbanować Cię mogą, jak kupisz klucz na Allegro/Ebay/od "sąsiadów zza wschodniej granicy", czyli krótko mówiąc, niewiadomego pochodzenia.

Dobra, koniec off-topa.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Steam Gifts, to mam pytanie. Przepraszam za to, że trochę "zajedzie" off-topem, ale czy może mi ktoś powiedzieć, jak z gry Braid, która została mi w ekwipunku Steama (po ostatniej "węgielkowej" wyprzedaży) zrobić Steam Gifta? Przecież ja nie znam klucza do tej gry, a osoba, która wygra musi go pewnie otrzymać w e-mailu. Jak się do tego zabrać?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co planują zakupić L.A. Noir na amazonie:

- Jeśli zacznienie ściągać grę przez ich downloader, nie przerywajcie ściągania, za każdym razem jak to robicie zwiększa się możliwość uszkodzenia pliku, a w związku z tym, ponownego ściągania całości.

- Nawet jeśli zainstalujecie grę, musicie ręcznie zainstalować pliki dla niej, takie jak NetFramework 3.5, DX, etcc. gra jest za głupia żeby to zrobić sama ( wiem jak to brzmi ale to prawda )

- Kolejny problemem jest patchowanie, w chwili uruchomienia gra, ściąga patcha, około 170 mb, niewiele ale zainstalowanie go to istna ruletka, albo się nie uda albo nie, jak nie, to odsyłam tu:

binary erro

- wreszcie, problemy z antywirusem, norton odpada w przedbiegach ( podobno ) ja mam avasta i też sprawiał problemy, dopiero gmeranie w opcjach coś dało.

Na koniec, wiem że to offtop, ale z uwagi na to że wiele osób zastanawia się nad kupnem tej gry uważam że to najlepsze miejsce do poinformowania ich o wadliwości gry. W skrócie, nie jest warta tych 5 dolarów i czsu zmarnowanego na jej uruchomienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...