Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Wiesz, trudne pytanie. Powiem tak jak mój instruktor prawa jazdy "nieważne że łamiesz przepisy ( ruchu drogowego ), dopóki nie widzi tego policja ", ja sam mam tam koło 30 gier i na razie jest nieźle, niemnej na czarną godzinę ściągam każdą z nich i archiwizuję na płytach, bądź co bądź, zapłaciłem za nie, a gry z amazona ponierają się w formie instalerów, coś takiego jakbyć otworzył płytę, wiesz rzędy ikonek, etc.., wystarczy spakować to i napłytę.

Edytowano przez rumbur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczy wejść w opcje konta, gdzieś tam jest zakładka odnosnie płatności, chyba payment-coś tam, za pierwszym razem informacje o karcie są zapisywane, dlatego, z przezorności, warto po zakupie wejść w tą zakładkę i skasować informacje o karcie. Co więcej, możesz usunąć numer karty, ale nie powoduje to zmiany adresu, czyli za drugim razem wpisujesz tylko numer karty. W sumie włąsnie ja tak robię, dla świętego spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak "zaptaszkujesz" odpowiednią kratkę, to tak. I uprzedzając "już naprawdę ostatnie pytanie": Tak. Możesz to cofnąć.

[Z OSTATNIEJ CHWILI]

Indie Gala dodało do swojej paczki Gear Grinder. Gra nie integruje się ze Steam.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA: Vice City za 2.50$ na greenmangaming.co.uk.

Medieval II: Total War - Gold za 2.50? na getgamesgo.com

Ogólnie polecam stronę Steamgamesales, na której można zobaczyć najnowsze promocje nie tylko na Steam.

Edytowano przez Kristhebest
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak to jest z tym Falloutem na GOG-u? Czy po upływie czterdziestu ośmiu godzin będę mógł wciąż pobrać tą grę? To dla mnie ważne, bo wątpię, że uda mi się w tym czasie go ściągnąć.

Edytowano przez Cherny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się bierze informacje o promocjach? Jak być tym pierwszym, by przekazać dalej informacje? Jak nie wiesz, to na wykopie pojawił się wątek, który Ci wszystko wyjaśni:

http://www.wykop.pl/link/1098049/gry-kompu...ozsadnej-cenie/

Polecam do przeczytania i wykopania.

Jednocześnie jest to przypomnienie wszystkich trwających i oczekujących teraz paczek Indie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...