Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Nie. To wina tego, że jesteśmy członkiem unii. Kraje spoza ue leżące w Europie mają ceny w dolarach. Już samo to daje dużą różnicę.

A więc to tak... Zaczynam dostrzegać dominację minusów nad plusami UE.

Zauważyłem ,że wiele gier w każdej kolejne promocji się powtarza, nie ma w tym nic złego ale nie do rpzesady

Skoro te tytuły jeszcze się nieźle sprzedają, to z pewnością będą je wrzucać do kolejnych "worków" z promocjami. Mniejszy popyt = mniejsza cena i tak aż do pewnego pułapu, kiedy kupować będą najwyżej pojedyncze osoby. Ja liczę na przecenę Alana Wake'a na Steam - będzie w granicach 30-35 zł, to wezmę, w innym przypadku poczekam na obniżkę pudełka, bo jednak prezentuje się bogato jak na zwykłą edycję, a ja jestem fanem fizycznych kopii gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brazylijskiej stronie nuuvem wyprzedaż Klik

O ile mi dobrze wiadomo poniższe gry są aktywalne na steamie

Deus Ex Human Revolution $8

Albo DE podrożał, albo został źle policzony, bo według google będzie to ok 11$

Ciekawe czy ktoś na tej stronie też wspomni o promocji na Originie ;)

@NeverMiss

Wiem, że było...

Edytowano przez Staryh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brazylijskiej stronie nuuvem wyprzedaż Klik

O ile mi dobrze wiadomo poniższe gry są aktywalne na steamie

Deus Ex Human Revolution $8

Albo DE podrożał, albo został źle policzony, bo według google będzie to ok 11$

Ciekawe czy ktoś na tej stronie też wspomni o promocji na Originie ;)

Było o orginie chyba juz z 5 razy walkowane wystarczy przejrzeć temat ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Humble Bundle ma być kolejnym for Android. Rusza za pół godziny. Będzie zawierał:

Zen Bound 2

Canabalt

Cogs

Avadon: The Black Fortress

Dla tych co zapłacą powyżej średniej: Swords & Soldiers.

Tak jak poprzednio, wersje na PC/Mac/Linux/Android. Klucze do Steam powyżej 1$.

Źródło

Wyjątkowo słaby bundle. Posiadam 3/5 gier załączonych do tego bundla i to te lepsze. Może kupię za tego dolca, tylko po to by mieć te apk na Androida... :/

Edytowano przez Fikoblin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Humble Bundle ma być kolejnym for Android. Rusza za pół godziny. Będzie zawierał:

[...]

Avadon: The Black Fortress

[...]

A miałem tą grę już prawie kupioną podczas ostatniej wielkiej wyprzedaży na Steam. Dobrze, że coś mnie tknęło i się wstrzymałem :trollface: .

P.S. Strona The Humble Indie Bundle jeszcze nie zaktualizowana (zawiera ostatniego, zakończonego Mojam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Humble Bundle ma być kolejnym for Android. Rusza za pół godziny. Będzie zawierał:

[...]

Avadon: The Black Fortress

[...]

A miałem tą grę już prawie kupioną podczas ostatniej wielkiej wyprzedaży na Steam. Dobrze, że coś mnie tknęło i się wstrzymałem :trollface: .

Warto tylko dodać, że zgodnie z wymaganiami umieszczonymi na stronie (klik!), Avadona można uruchamiać tylko na tabletach (od 7'' w górę) - choć jak się domyślam, są pewnie sposoby, żeby to obejść. (Znaczy się, domyślam się, że kupujesz pewnie na Steama, ale może niektórzy będą chcieli na komórki)

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...