Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Weekendowa promocja na GOG, standardowo -50%. Tym razem gierkowy miszmasz czyli tzw. "groch, mydło i powidło":

gry z serii Commandos (BEL+BtCoD, 2+3), Constructor, Mob Rule, Guilty Gear x2 Reload, Imperial Glory, Litil Divil, Normality, Praetorians, Realms of the Haunting, Slipstream 5000 i Soulbringer.

Dla tych, którzy boją się kliknąć linka ;) - każda pozycja oprócz dwupaku Commandos 2+3 po $2.99 (komandosi za $4.99).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie szybkie pytanie , czy gry w najnowszym Cd-Action (Hydrophobia: Prophecy, Zombie Driver) Mają Steam keye czy same instalki to są ? ( nie wiem czy kupić)

@Down

Czyli nie kupuję ;( bo chciałem sobie dodać obie gry na steam i mieć z czego nagrywać ;(

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/

Warto przypomnieć jeszcze raz o trwającej promocji na greenmangaming:

Disciples 2 za 0.00$ z możliwością wymiany w sobotę na równowartość 5$!

Dodatkowo dla osób, które zarejestrują się spod linka referencyjnego dodatkowe 2$ wpadną zupełnie gratisowo w momencie dokonania zakupu jakiegoś tytułu! Poniżej zamieszczam takowy link:

http://www.greenmangaming.com/?gmgr=dadixoqe

wie ktoś może w jaki sposób zamienić Disciples II na te 5$? wczoraj ściągnąłem i dzisiaj próbowałem to zrobić, ale nie mam pojęcia jak. Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z pełnych wersji gier, które zostały dodane do ostatniego numeru CD-Action nie jest integrowalna ze Steamem.

A, żeby nie było, że ten post jest "statsem" lub spamem, to powiem, że na Steam jest w promocji pozycja o nazwie Scoregasm :trollface: w cenie 2.10? (rabat "-70%"):

http://store.steampowered.com/app/202410/?snr=1_4_4__106_4.

Niezły trip.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam co chwila zaglądać na Amazona, co kilkanaście godzin zmieniają się gry w promocji, część jest dodawana cześć odbierana, pamiętam jak wczoraj był Dead Island za 12 dolarów, ale ma za dużo niepochlebnych opini by się tym interesować. Czekam na przecenę obliviona, w tej chwili jest Saints Row za 16 dolców z groszami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Dawno temu zakupiłem numer CDA, w którym była ARMA II. Niestety, ale płytka uległa uszkodzeniu, i nie da rady zainstalować gry :/ Czy jest jakiś sposób, bym mógł pobrać grę z internetu, i aktywować kluczem z CDA? Na Steamie próbowałem aktywować, ale nie da rady, może jest jakieś inne miejsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.indiegala.com/

wystartowała gala

Beating an average of $ 1,00 you can get 4 games:

* Making History: The Calm & the Storm - by Muzzy Lane ( Steam key )

* Beat Hazard - by Cold Beam Games ( DRM FREE )

* Razor2: Hidden Skies - by Invent4 Entertainment ( Steam key )

* Ironclads Collection - by Totem Games ( Steam key )

Beating an average of $ 3,99 you can get 8 games - all the 4 above games plus other 4:

* Space Empires IV Deluxe - by Malfador Machinations ( Steam key )

* Battle Mages - by Buka Entertainement ( DRM FREE )

* WRC 2010 - by Milestone ( DRM FREE )

* Bad Rats: the Rats' Revenge - by Invent4 Entertainment ( Steam key )

Beating an average of $ 5,99 you can get the complete bundle pack of 12 games including also:

* Ninja Blade - by FromSoftware ( DRM FREE )

* SBK X - by Milestone ( DRM FREE )

* Puzzle Kingdoms - by Infinite Interactive. ( Steam key )

* Disciples II: Rise of the Elves - by Strategy First ( Steam key )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako że nie chcę się bawić w zmianę adresu itd z Amazon, prosiłbym kogoś o kupno tego Borderlands GOTY z Amazon :), jak potwierdzone że to Steam- w końcu pisze że to steamworks. . Jak nie to się poczeka na inny dzień :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić organizatorów akcji Indie Gala za obecną ofertę. Kupiłem ten najtańszy pakiet za $1, ponieważ wiele gier, które są zawarte w tych droższych paczkach po prostu posiadam. Ale wracając do najtańszego zestawu, to naprawdę, jak za taka cenę, to TO JEST SUPER I JAK ZA DARMO. Otrzymujemy w sumie 8 gier, z czego 7 podpina się pod Steama. Głównie polowałem na serię Ironclads, czyli walki XIX-wiecznych pancerników z napędem parowym. Podczas poprzednich wyprzedaży zawsze była promocja na ten pakiet, ale zawsze było coś o większym priorytecie i te biedne okręciki ciągle były odkładane na później. Jak mówi stare porzekadło: "Co się odwlecze, to nie uciecze" :trollface: . Do tego jeszcze świetna strategia Making History, strzelanina kosmiczna i kultowe Beat Hazard (nie przypinane do Steama).

Polecam wszystkim.

P.S. The Humble Indie Bundle powinno brać z nich przykład, bo ostatnio się coś nie popisali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...