Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Szulcek

Niby dobra oferta , ale ja sprzedaje za 20 zł i i tak nie chce nikt kupić , a żeby nie było , że nic nie wnoszę , to w dzisiejszej promocji są również dlc do Cywilizacji V , razem za wszystkie dlc wychodzi 9,36 ojro :]

Edytowano przez kola701
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra promocja chociaż ostatnio na GMG było za 7.5$ czyli dużo taniej. Dodatkowo Blocks That Matter za 1,69? dla ludzi którzy nie mają go z bundli. Od poniedziałku ma być promocja -50% w Originie na m. in. BF3 czy Fifke 12 - info z gamezilli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu1978, nie zawiera dwóch ostatnich tj. Korea i Ancient Wonders, ale to pewnie dlatego, że chciano zarobić i odseparowano te DLC od reszty przy tworzeniu GOTY.

Zresztą, pod koniec lata ma być kolejny DLC, więc to GOTY nie jest takie ciekawe, choć jak ktoś nie ma jeszcze gry, to lepiej kupić tak, niz osobno podstawkę i dodatki.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, Exclusive.

Ja już wybrałem :) . Udałem się na stronę Amazona i kupiłem samą podstawkę za $7.49, czyli dokładnie 23,76 zł. Oczywiście gra została już zintegrowana z Biblioteką i jest język polski do wyboru. Za jakiś czas będzie można zrobić backup na płytce, zrobić nadruk LightScribem (wiem - lamerskie podejście, ale zawsze to lepsze od markera), wydrukować okładkę na papierze fotograficznym. A potem już tylko pozostanie przycięcie, zapakowanie wszystkiego do pudełka typu DVD box i postawienie tego na półce :trollface: .

Tym oto sposobem staliśmy się posiadaczami Sid Meier's Civilization V za cenę 1,5 gry z Extra Klasyki. Chyba dobry deal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, odnośnie tej wyprzedaży na amazonie... jest tam taka linijka, po obrazkiem z dowolnej gry, mówiąca że przy zakupie gry dostajesz 5$ kod rabatowy na inną grę znajdującą się.. na tej samej stronie, jeśli dobrze rozumiem, to kupując grę za 5$ do stajesz, dzięki kodowi, drugą gratis? Poprawcie mnie jesli się mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...