Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ten, aka ten o którym jest teraz rozmowa, aka kod do Supcoma. A jak jest więcej niż jeden sposób dodawania kodu na steam to chętnie się o nim dowiem.

Suprime Commando nie działa wcześniej był z dodatkiem który można było dodawać na steam , dodawał podstawkę i dodatek inne keye z serials nie wchodzą na steam "sam sprawdziłem"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja o 10:31 bez problemu dostałem kod do dodatku SC i bez problemu aktywowałem go na steam. :)

Tym bardziej dziwne, że ja swój dostałem o 9.37 i nie chce się aktywować ;/

Na pewno wszytko dobrze robisz? Ja wziąlem aktywacja gry, skopiowałem klucz z e-maiila do pustego pola, steam chwile pomyślał i za chwile wykryło mi SC Gold Edition. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest przeciwko SOPA - Dokumenotwi umożliwiającemu ściganie piratów i ludzi którzy niby to piracą (oraz blokady treści niewygodnych dla rządrzących). Niech jeszcze protestują przeciwko ACTA - http://www.wykop.pl/ramka/1010699/rada-ue-...przyjeciu-acta/

Oba dokumenty to nic innego jak zwykłe [cenzura]

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend Deal na Steamie pod znakiem Sonica. Wszystkie gry z Sonickiem przecenione od -50% (nie liczą się dopiero co wydane Sonic CD i Sonic 4)

Polecam Sonic Generations i Sonic & SEGA All-Stars racing - bardzo warte swojej ceny.

Sonic Adventure DX tez spoko, ale bądźcie przygotowani na słabej jakości port (choć gra nadal ekstra)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry kupione na Muve ściągasz przez Muve Downloader. Na Steamie można aktywować tylko te gry, które go wymagają, jak np. Deus Ex HR Missing Link. Gry pobierają się w formie instalatora, a dokładniej wygląda to tak jakbyś ściągnął grę z torrentów. Po ściągnięciu można pliki instalacyjne nagrać na płytę.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...