Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Właśnie Trine będzie pierwszą grą, którą kupię dla aczika za taką cenę:]

Jeszcze z dzisiejszego dnia mnie kusi L.A. Noire, ale chyba poczekam, aż gra stanieje jeszcze bardziej( i tak jeszcze HR i MW3 na mnie czekają, a i człek czasu za wiele nie ma:( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, kupiłem BIT.TRIP BEAT, pieniądze zeżarło, nastąpił "błąd transakcji", gra wciąż w koszyku ze statusem "produkt nie posiadany".

Tylko straciłem 2 ojro.

EDIT: Jest jakiś sposób aby odzyskać stracone pieniądze?

Edytowano przez Banderchlast
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech 14 wykonanych zadań zero gier , same węgle i kupony i jeszcze jeden gość mnie oszukał na 4 węgle . Przynajmniej część wymieniłem na HiB 3 i 4.

PS Achivement z Super Meat Boya można wykonać za pomocą trainera , jak ktoś nie może dać rady

Edytowano przez mikerpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś kupić gifta Deus Ex HR: The Missing Link? Zrobiłbym mu dzisiaj przelew i pokazał potwierdzenie, bo karta niestety została wyczyszczona, a za 3 godziny promocja się kończy. :( Mogę gratis odpalić kupon -50% Valve, -50% Rockstar albo -50% Max Payne 2 i dorzucić z piątaka więcej. :D

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzili z tym zadaniem w SMB. A żeby było "śmieszniej" - odpaliłem grę, po 5 minutach bezsensownego błądzenia po menu (bo ten Super Meat World i tak mam zablokowany) gra się zawiesiła (!), dziękuję, postoję. Do tego V chyba podniosło cenę Perimeter 2, jestem niemal pewien, że "normalna" cena to było 9,99? (czyli -75% = 2,49?), teraz jest 13,99, czyli po przecenie za 3,49? (a to nie jedyny przypadek, chyba na forum gram.pl ktoś pisał, że po rozpoczęciu promocji poszła w górę "normalna" cena bodajże Mafii II, normalnie wałki jak w polskich sklepach, gdzie dzień przed promocją podnosi się ceny :D). I tak kupiłem, bo miałem taki zamiar, ale cała ta Holiday Sale to chyba najgorzej zorganizowana i przeprowadzona akcja w całej historii Steama :/ (nie mam na myśli tego, że nic, poza opałem i kuponami nie wygrałem bo i tak się na to nie nastawiałem, na szczęście w losowaniu też nie liczę).

A, przy okazji "pochwalę" się swoim "dorobkiem" - 12 wungli i 7 kuponów - 50% :D. Więc jak ktoś "nic nie wygrał", to może się dowartościować moim kosztem, nie mam nic przeciwko :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie:

gry kupione: Dungeons of Dredmor, Fallout 3

gry wygrane: empire total war zamieniony na fallout new vegas, rock of ages, css

oprócz tego ze 3 węgielki (oddałem dwa dla kolegi i został 1 a on za to wycrafcił -50% za arcanie...) i kupony -33% valve, -50% worms ultimate mayhem,-10% idsoftware

nawet udana promocja, zastanawiam się jeszcze nad heroes 5 (czy jeżeli nie przepadam za jakimś szczególnym myśleniem w grach to przejdą mi heroesy? wiem gra kultowa a ja w żadną część wygrałem ale tak jakoś wyszło)

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Twit jest bzdurą. Mam to osiągnięcie a Steamowego aczika z promocji nie zdobyłem. I 20 minut męczenia się z jednym etapem Kids X-mas do kosza.

EDIT: a tego drugiego linka chyba wcześniej nie było... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...