Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Ogólnie tegoroczna promocja obyła się bez rewelacji. Ale może to i dobrze, bo nie wydałem nawet 20 zł. :smile:

Kupiłem Audiosurfa oraz GTA San Andreas, które było kilka dni przed mega promocjami w promocji dziennej za 2.50 euro.

Zebrałem w sumie 15 ticketów, za które kupiłem Alien Bread 2, dlc do Killing Floor, okularki do TF2. Wziałem też dlc do Seriousa Sama i Homefronta, pomimo tego, że nie mam tych gier.

Teraz tylko czekać, na wyniki losowania. Życzę wszystkim powodzenia. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na promocjach w tym sezonie. Gwiazdkowe pamiętam jako o wiele bardziej atrakcyjne.

Moim zdaniem nie było tak najgorzej jak na letnią wyprzedaż. Z resztą, spodziewałeś się, że będzie równie atrakcyjnie, co na gwiazdkę? Przecież zacznijmy od tego, że te dwie promocje mają, w mojej ocenie, różne cele - letnia jest odpowiedzią na ogólny spadek sprzedaży w branży, a gwiazdkowa jest po to, żeby ograniczyć wzmożoną konkurencję ze strony gier pudełkowych (wiadomo, gry cyfrowej nie da się włożyć pod choinkę, pudełko jak najbardziej). Natomiast było kilka perełek, jak TDU2, czy Terraria (żadnej z nich się nie spodziewałem, więc trochę boli mnie, że kupiłem Terrarię tydzień przed wyprzedażą...).

Mam pytanko odnośnie Borderlands.

Czy warto kupować jeżeli będę sam grał?

(...)Czy GOTY ma coś więcej?

Jeżeli granie samemu w Diablo/inne h&s sprawiało Ci przyjemność to tak - ja przeszedłem Borderlands w pojedynkę i grało mi się bardzo miło. Chociaż gra w co-opie jest zdecydowanie ciekawsza.

Zgodnie z opisem na stronie gry, GOTY ma dodatkowo mapę pandory w pdfie i dostęp do przedpremierowego contentu dla nowego Duke'a (co w tym momencie już nie ma znaczenia) - także musisz się zastanowić, czy taka mapka jest dla Ciebie warta 6 złotych.

Czy Wam też ustało pobieranie? Nagle przestało mi się pobierać Just Cause 2, chyba moc ludzi pokupowało gry :).

Heh, ja generalnie mam tak, że gry powyzej 2-3GB pobieram dzień, dwa po promocjach, bo podczas trwania wyprzedaży standardem jest u mnie mocno ograniczona prędkość ściągania.

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wyprzedażach. Pochwalcie się na co wydaliście pieniądze :D

Ja kupiłem GTA IV Complete Bundle, Empire and Napoleon: Total War - Game of the Year Edition, Mafia, Borderlands z DLC i Magicke (za reszte ,,drobniaków" kupiłem trochę itemków w Mann Co) :) Uważam, że w tym roku oferty były ciekawe - teraz czekamy na świąteczną wyprzedaż :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany ten okres promocyjny na Steam dla mnie. Udało się zakupić kilka tytułów, które mnie interesowały i kilka takich, o których nie miałem zielonego pojęcia :P

I tak do koszyka wpadło:

- Starwars Battlefront II

- SpaceCham (chyba najlepszy zakup - gra genialna)

- Magica Complete Pack

- Defense Grid: The Awakening + wszytskie map packi

- Flight Control HD (tu jestem trochę zawiedziony bo na iPhonie w tą grę gra się o wiele fajniej - to chyba przez sposób sterowania)

- Doom Pack

- Alpha Protocol

- AI War Bundle

- Beat Hazard Complete

- Rush

- Atom Zombie Smasher (kolejne gra, która bardzo miło mnie zaskoczyła - jest genialna)

- Audiosurf

- Dwarfs!?

- Fallout 3 - Game of the Year (tu już od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem kupna no i ta promocja mi tylko w tym pomogła)

- Winter Voices

- Amnesa: The Dark Descent

- Terraria

Udało się też zdobyć 25 ticketów i pozostaje oczekiwanie na losowanie.

Jedyny problem, przed którym teraz stoję to totalny brak czasu na granie... no ale może uda się ukończyć przynajmniej część z tych gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem, przed którym teraz stoję to totalny brak czasu na granie... no ale może uda się ukończyć przynajmniej część z tych gier :)

Dokładnie jak up, u mnie też jest problem z czasem :) Oprócz tych steamowych tytułów, wpadło ostatnio kilka pre-orderków i tylko leżą na półce..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kilka gier, choć miałem nadzieję, że dziś będzie promocja na AvP i Half-Life Complete Pack... Bardzo tych dwóch (a właściwie dziewięciu) gier żałuję. Także jakby ktoś miał jakieś gifty z tymi grami, to śmiało pisać :) Dzisiaj jeszcze planuję zakup Magicki, kilku DLCków do niej i chyba jednego DLC do JC2.

A moja kolekcja wzbogaciła się o:

- Audiosurf

- CS 1.6

- CS Condition Zero + Deleted Scenes

- CS Source + Source Beta

- Day of Defeat

- Deathmatch Classic

- Just Cause 2 + DLC z samolotem, wyrzutnią i silnikiem do spadochronu

- Left 4 Dead

- Left 4 Dead 2

- Ricochet

Czy wymiana ticketów na DLC do gier jest równoznaczna z utratą tych ticketów przed losowaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja mija a ja cieszę się ze swoich łowów :)

Wszystkie części Half-Life

Counter Strike Source

Worms Reloaded

Terraria

Magicka+Vietnam

Bioshock

KOTOR

Niby niewiele, ale skąd ja znajdę na nie czas jak mam jeszcze Dead Space i Crysisa, a wciąż do ukończenia jest Wiedźmin 2 :)

Ogólnie super promocja, nie ma co narzekać. Czekam teraz na dniowe promocje i świąteczną akcję z niecierpliwością :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden :P Również kupiłem dzisiaj Borderlands GOTY (ahh kiedy mi się to wszystko pobierze :/), a oprócz tego Section 8: Prejudice, a za resztę kaski VVVVV (haha, odgadłem dzisiaj tytuł tej miodnej gry, cały czas myślałem, że to AAAAA! :laugh: ) i Chime.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem:

Just Cause 2

Lara Croft and the...

Hoard

Lead and Gold

Aliens vs Predator

Half Life 2

Half Life 2 Episode One

Half Life 2 Episode Two

Mount Blade Warband

Alpha Protocol

Left 4 Dead

Counter Strike Source

Magicka

Sanctum

Z promocji jestem bardzo zadowolony, będzie w co grać przez wakacje biorąc pod uwagę że nie ukończyłem jeszcze nawet połowy gier ze światęcznej promocji :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie poszalałem:

- Audiosurf

- Half-Life 2 (wraz z przyległościami - HL Deathmatch: Source i reszta, bodajże HL2:DM i LC, które i tak są darmowe dla większości graczy - posiadaczy kart nVidii lub AMD)

- Half-Life 2: Episode One

- Half-Life 2: Episode Two

- OddBoxx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tylko to:

- Zombie Driver

- Borderlands + DLC: Dr. Ned, The Secret Armory of General Knoxx i Claptrap

- Empire and Napoleon: Total War - Game of the Year Edition

- Worms Reloaded + The "Pre-order Forts and Hats" DLC Pack

- Command and Conquer 4: Tiberium Twilight

- Dawn of War 2: Retribution - Chaos Sorcerer, Lord General, Space Marine Captain, Space Marine Wargear

- Wings of Prey + Wings of the Luftwaffe

- S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

- STALKER: Shadow of Chernobyl

- Beat Hazard Complete

- Battlefield Bad Company 2 Vietnam

- Grand Theft Auto Classics

Zabrakło mi kasy na więcej gier :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ,,tylko to" - trochę tego jest :D

Jestem ciekawy kogo wylosują, ja to nawet nie myślę o wygranej; trzeba mieć ogromne szczęście aby znaleźć się w 100 spośród kilku milionów użytkowników steam :)

Edytowano przez vincenzo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...