Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Znalazłem jeszcze ciekawszą ofertę, która nie jest eksponowana: bundle Left 4 Dead za 5,24 Euro, czyli obie części razem taniej niż osobno. Jest gdzieś pełna lista obniżek, bo jakoś nie mogę jej znaleźć :/?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie też dołączcie do listy noobów, bo napewno zaraz będę miał oba Leftfordedy na koncie :) Nick na steamie taki sam jak tutaj, więc możemy grać.

edit: No tak, już wszystko jasne w sprawie Prima Official Strategy Guide :)

Edytowano przez Neithan138
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corinarh - najprawdopodobniej coś się zwaliło z siecią, bądź ze Steamem, kupujesz przez klienta Steama, czy przez przeglądarkę?? Z doświadczenia wiem, że w czasie dużego natężenia ruchu pojawiają się liczne błędy, czasami sam steam nie jest stabilny zaraz po umieszczeniu oferty, w skrócie, spróbuj później, lub w innej przeglądarce, jak coś to wal do ich pomocy technicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przy probie powiązania konta Steam z kontem YouTube zawsze wyskakuje wiadomość "Podczas próby dostępu do YouTube w celu otrzymania Twojej nazwy użytkownika wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie." ? Przeciążenie serwerów raczej odpada, wątpię, żeby mały procent użytkowników Steama zablokował YouTube'a :)

@Yeti, kostek941

Tak, właśnie o to chodzi :)

Edytowano przez Neithan138
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kostek941 - to chyba ma być takie normalne video z gry, nakręcone chociażby takim Frapsem i zamieszczone na koncie YT zsynchronizowanym ze Steamem... Ino pewien nie jestem;)

@Neithan138 - usunęli to osiągnięcie, więc chyba coś było nie tak.

Edytowano przez Yeti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy mogę kupić DLC za kupony (misja Winter Voices) teraz a samą grę na koniec roku kiedy ma wyjść wydanie zawierające cały sezon? Nie mam doświadczenia z DLC steam i nie wiem, czy one jakoś są dodawane do listy czy jak. Kiedy mamy już gre to są w menu gry a kiedy nie mamy?

@up kupony nie znikają z puli loterii po wymianie ich za dlc.

Dodatkowy problem jest taki, że DLC do WV jest do Epizodu 1, a on sam jest dodatkiem do Prologu.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus Steam to właśnie to, że cena jest 1:1 dla USA z dolców na ojro, czyli... Amerykanie mają tanio, a my nie za bardzo.

No właśnie nie za zbytnio. Jeśli chodzi o liczby, ceny są jakieś 20% niższe, do tego jako Polska mamy dodatkowe obniżki - Portal 2 kosztował u nas 39?, a w takiej np. Irlandii - 45?. Jest różnica.

@panmyster: Nie. Loteria a nagrody to dwie różne sprawy.

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę kupić DLC za kupony (misja Winter Voices) teraz a samą grę na koniec roku kiedy ma wyjść wydanie zawierające cały sezon?

Jestem pewien, że się da, bo właśnie wziąłem, a Winter Voices (jeszcze) nie mam.

Z dzisiejszej oferty luźno zainteresowałem się tylko Atom Zombie Smasher, bo kiedyś ściągnąłem demo tej gry - teraz wypróbowałem, w ogóle mi się nie spodobało, więc nic dzisiaj nie biorę.

Z dzisiejszych ticketów pewnie przejdę sobie jutro Cold Stream w Lefcie 2 w singlu na easy, nie będę katował znajomych ponownym przechodzeniem tej kampanii. Achieva ze Spiral Knights nie chce mi się robić, zresztą po tym, jak wziąłem już DLC do gry, której nawet nie mam (Winter Voices), to już naprawdę zabrakło mi pozycji, na które mógłbym je wydać. Szkoda, że nie można nimi handlować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w ten sposób działac, natomiast przy próbie kupna DLC do gry której nie posiadamy wyświetla się komunikat :

Transakcja nie powiodła się, ponieważ gra, którą chcesz kupić, wymaga posiadania innego tytułu. Napraw błąd i spróbuj ponownie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What if I selected a prize for a game I don?t own? Will it work if I buy the game later?

Yes, the prize will work if you purchase the game at a later date. However, prizes will not show up in your game list. If you want to see your prizes (even for games you don?t own), you can see them in your ?Account Details? view, which is accessible from the Steam Store.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej,a "Posiadasz już Left 4 Dead? Możesz oddać dodatkowy egzemplarz swojemu znajomemu gdy zakupisz ten pakiet. Tutaj dowiesz się więcej." to znaczy, że mogę zakupić bundle, i jedną z gier komuś dać jako gifta? Jeżeli tak to chętnie kupie bundle i sprzedam komuś L4D2 za te 2.65 eurasa czyli ok. 11 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRA Spiral Knights

Gwiaździsty Bombowiec - Rozerwij się! Dodaj bombę typu Firecracker do swojego arsenału

Wiecie jak zrobić to zadanie? Gdzie kupić tą bombę, czy za jakeigo questa ją dostać czy co kolwiek. Gra za darmo na steam pobiera się w 10 minut i można złapać jeden ticket. Dzięki z góry za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupic w sklepie u npc lub na rynku od graczy tą bombe , w sklepie kosztuje 3k , kase nazbierasz chodząc na dungeony , czy jak to sie tam nazywa. ( Też grałem chwile tylko po ticketa )

Btw , ma ktoś jakieś nieużytki kluczy po wcześniejszych humble indie Bundle ( z 1 i 2 )? Bo nie załapałem się na wcześniejsze i za drobną opłatą lub za darmo mógł je przyjąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRA Spiral Knights

Gwiaździsty Bombowiec - Rozerwij się! Dodaj bombę typu Firecracker do swojego arsenału

Wiecie jak zrobić to zadanie? Gdzie kupić tą bombę, czy za jakeigo questa ją dostać czy co kolwiek. Gra za darmo na steam pobiera się w 10 minut i można złapać jeden ticket. Dzięki z góry za pomoc.

Najlepiej wejdź do gry i napisz żeby ktoś pożyczył Ci na chwilę Firecracker'a. Wystarczy, że będziesz miał go w ekwipunku przez dosłownie sekundę, a później od razu oddajesz gościowi bombę - koniec ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...