Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja kupiłem dla samolotu po obejrzeniu filmików na youtube. Normalnie unikam DLC jak ognia, bo, co do zasady, są drogie i niewiele dają, ale w tej grze świat podobno jest ogromny więc uznałem, że 2 złote to niewielka kwota za dużą oszczędność czasu podczas podróży. To pierwsze DLC jakie kupiłem w życiu :tongue: A skoro mówisz, że silniczki się przydają to tym lepiej :)

EDIT: @Wuwu1978 Order Of War: Challenge

Uwaga: If you already own Order of War, this add-on will be installed automatically upon release. Please do not purchase it.

Nie spodziewałem się takiego szacunku do klienta. Wiele innych sklepów próbowałoby to opchnąć komu się da bez tej informacji. Steam znowu punktuje.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, pobiera mi tf2 z prędkością 280 KB/s, a powinno być ok. 740 KB/s. Ależ się ludzie na to rzucili. :smile:

Ja też się zdenerwowałem. Miałem backupa zrobionego (leżał na HDD zewnętrznym). Zamiast zainstalować i ewentualnie dociągnąć jakieś ostatnie poprawki to w ogóle mi nie przyjął kopii i zaczął sobie pobierać 10 GB od początku :dry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że nie wszystkie oferty promocyjne na Steamie, są ogłaszane na głównej.

Np. Magicka jest tańsza o 33%, to samo wszystkie produkcje z Sam'em i Max'em, czy normalny CS + CZ

Więc patrzcie na gry które chcecie kupić bo może już są tańsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy Empire at War Gold Pack za 4.99

Dokładnie, też kupiłem. Świetna strategia, jedna z lepszych gier z uniwersum SW. Polecam wszystkim.

Zauważyłem że nie wszystkie oferty promocyjne na Steamie, są ogłaszane na głównej.

I są, i nie są. Na czas wyprzedaży poszczególne firmy i wydawcy obniżają ceny swoich gier o pewną wartość. Przejście do katalogów poszczególnych wydawców masz zaraz pod grafiką wakacyjną, po prawej stronie. Na głównej są tylko przeceny gier które w danym dniu są jeszcze bardziej przecenione niż normalnie. Gry z głównej zmieniają się codziennie, później ceny wracają do normy (np. Oblivion który pierwszego dnia kosztował 6,80, a teraz coś koło 13. I nie jest to błąd, tak ma być). Podobna przecena miała już miejsce przed świętami, wtedy dodatkowo w ostatnim dniu dano podsumowanie i można było jeszcze raz kupić najchętniej kupowane gry po niższych cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba już mi nie dociągnie tych 15% w Borderlands, bo prędkość spada do 0 co pare minut... Zastanawiam się czy nie kupić sobie tego zestawu GTA ( u nas za PL trzeba zapłacić dużo więcej ) lub Just Cause 2 ( win 7 nie mam, gra może kiedyś być w podobnej cenie lub nawet niższej ), może doradzi mi ktoś??;] Ciekawe czy dadzą Fallouta 3 za te 2,50 - 4,99 euro...

Gra ktoś jeszcze na multi w Star Wars Battlefront II??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania. Jedno w sprawie PaySafeCard. Jeżeli gdzieś uda mi się znaleźć sklep z PSC to za kupon płacę gotówką czy kartą ? Komuś udało się w Polsce to kupić ? Jakie są metody płatności w Impulse ?

Kupujesz za gotówke, jak doładowania do telefonów ;] Sklepów to sprzedających jest cała masa, wejdź na paysafecard.pl i zobacz czy u ciebie nie ma w poblizu. Pewnie cos jest. Co do Impulse - pytanie nie do mnie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie jest to błąd, tak ma być). Podobna przecena miała już miejsce przed świętami, wtedy dodatkowo w ostatnim dniu dano podsumowanie i można było jeszcze raz kupić najchętniej kupowane gry po niższych cenach.

Nie w ostatnim dniu tylko bo były dwa podsumowania, tyle że tamta promocja miała 14 dni, więc było najpierw 6 dni przecen a w niedziele powtórki 1 tygodnia, potem kolejne 6 i powtórki drugie tygodnia. Tera pewno też zrobią podsumowanie ale 1 w ostatnim dniu promocji.

Britann: Just Cause 2 już było taniej tyle że na GMG i GamersGate było w obu po 5$ i były to keye do steam po prostu, więc możesz czekać. Wiedz tylko że na GamersGate niektórzy mają cenę w ? inni w $ (w tym ja) a przelicznik jest 1?=1$

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedz tylko że na GamersGate niektórzy mają cenę w ? inni w $ (w tym ja) a przelicznik jest 1?=1$

Należę do tych wybranych co mają ceny w $ na GG ;] Co do wyboru gry to jednak zawijam GTA, bo mam już GTA IV z dodatkami na steam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, TF 2 pobrany, osiągnięcie zaliczone. :smile: Akurat miałem to szczęście, że trafiłem na serwer, gdzie był tylko pyro i nikt więcej.

Teraz tylko czekać do 19.

Jednak jestem porąbany. Wyjeżdżam, ale żeby nie stracić promocji na steamie, kupiłem sobie specjalnie starter Orange Free i będę sprawdzał na wyjeździe. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dowiemy się, co nowego przyszykowało nam Steam. Mam nadzieję, że coś porządnego :D.

EDIT:

Z ciekawych:

Wyprzedaż Bioshock, obie gry (1 i 2) po 20 złotych każda.

Battlefield: Bad Company 2 za 30 złotych.

Aliens vs Predator za 20 złotych.

_______________________

Mam kupować samego Battlefield: Bad Company 2? bo nie wiem, czy się opłaca bez dodatku, a mam tylko 8,75 euro...

EDIT2: A opłaca się kupować Darksiders? Dora gra?

Edytowano przez AdrianFijalkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też bez rewelacji. AvP wygląda ciekawie, ale w sumie szkoda mi 20 zł. Za 10 bym brał. :smile: Tak więc dzisiaj też kasa zostaje w portfelu.

Komenta już postnąłem, Spiral Knights też się już pobrał, więc zaraz powinienem mieć już 5 aczików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mariusz Saint:

Serio warto brać tego Space Chem?

Wybacz zbyt późną odpowiedź. Moim zdaniem warto było kupić, bo gra jest trudna, ale wykombinowanie rozwiązania dawało mi OLBRZYMIĄ satysfakcję, a grałem tylko w podstawowe misje w demie :huh: Gra była za droga, a teraz, w promocji, wziąłem bez zastanowienia i jestem bardzo zadowolony. Poza tym są dodatkowe zagadki, za które są jakieś tam drobne itemy do TF2.

Dzisiaj polecam serdecznie Plants vs Zombies, kupiłem kiedyś jak była promocja i gra mnie wciągnęła niesamowicie na 25+ godzin, a pewnie nadal dla relaksu będę w to grał. Rewelacyjna gra.

Cena "Ciemnostrońców" (Darksiders) wydaje się być bardzo przystępna, kupiłem podczas wcześniejszych wyprzedaży - gdybym tego nie zrobił, to wziąłbym dzisiaj.

Co do ticketów - moim zdaniem są bardzo fajne, zebrałem 4 - 3 od razu wymieniłem na okularki do TF2 i bardzo jestem zadowolony z tego itemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś szybki i skuteczny sposób na zdobycie tego aczika ze Spiral Knights?

podłączam sie do pytania , bo szczerze powiedziawczy odpaliłem tą gre i zbytnio nie wiem co robić , a nie chcę mi się w nią zagłębiać... jak by ktoś napisał co i jak trzeba zrobić byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...