Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja z okazji wyprzedaży dorwałem pakiet Disciples II Gold oraz Jagged Alliance 2 Gold za 5.74 ojro. Co ciekawe wyszedł taniej niż osobno kupione Powrót Galleana oraz Bunt Elfów (w sumie wyniosłoby 5.98 euro). W Jagged Alliance może i też pogram. Teraz cieszę się uzupełnioną kolekcją i czekam na przecenienie DLC do Empire Total War oraz do Króla Artura - ot tak dla przyjemności posiadania :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sumie tylko TDU 2 wygląda ciekawie. Ale już działa ten syndrom promocji na steamie, że widzę jakąś grę, której w cale jakoś bardzo nie chcę, ale kusi, żeby kupić, bo tanio.

W związku z tym, że nie zdążyłem kupić PaySafeCard'a i muszę prosić Matidopa o pomoc w zakupie, może się na coś skuszę, ale tylko jak to będzie coś mega wypasionego, jak kiedyś GTA 4. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tdu 2 mnie nie ciągnie - mam jedynke, kierownice momo racing force, duzo muzyki na dysku...czego chciec wiecej? ^^

Kupiłem tego Wild Westa, 1,5 gb, moze sie sciagnie dosc szybko, ktos chetny na partyjke ? ^^

Jednak Steam rządzi.

Dopóki nie masz cały dzien problemów z aktywacją nowo kupionej gry -_-

@DOWN

Narazie może być z tym mały problem - zapisałem się na forumowego Highlandera, kolega korci mi w brzuchu bym z nim w lola pogram, sam chce nowego darksidersa pograc i takie tam ^^ Ale jak dasz zapro to postaram się wbić. Jak coś to login steam taki jak tutaj.

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszych ofert najciekawsze dla mnie były okularki do TF2, które będzie można dostać za 3 tickety :) Pozostałe promocje nie rzuciły mnie na kolana, a przynajmniej to, co widać na głównej. Katalogów wydawców w całości jeszcze nie przeglądnąłem, bo pierony coś się nie wyświetlają. Nawet dobrze, i tak mam już tyle gier, że szkoda gadać. O, Metro 2033 w dość dobrej cenie jest, może wezmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przez te zejście z marży sprzedają tego towaru takie ilości, że się człowiekowi "w pale nie mieści" i są lepiej zarobieni, niż przy normalnych cenach. A Gabe Newell pewnie teraz liczy "kasiorkę"i sie tylko pod nosem uśmiecha :) .

DOPISEK:

Dokładnie, Azgrel :happy: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na błąd to strasznie długo zajęło im poprawienie ceny. Chyba nie mogą obniżyć ceny o 75% schodząc tylko z marży, więc pewnie producenci też muszą wymagać mniejszych kwot ze sprzedaży. Stawiam, że dostali od producenta pozwolenie na sprzedaż x gier za niższą cenę, ale zainteresowanie okazało się wyższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 24 miałem w koszyku TDU 2 za 4,99 euro ale stwierdziłem, że rano sobie kupie i to był błąd... Kusi mnie ten Oblivion, bo jest strasznie tani ale nie wiem jak jest z tym PL. Jak narazie kupiłem Borderlands z The Zombie Island of Dr. Ned i Zombie Driver. Te przedmioty za bilety zostaną wymienione na inne o 19??

Zapraszam do znajomych na steam ( dulumur ), może w coś się zagra na multi :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzuciłem sobie tylko KOTORa z obniżką -33% (zastanawiałem się, czy wybrać to czy Obliviona, ale stwierdziłem, żę przecież za pół roku będzie świąteczna wyprzedaż xD). I z kasy odłożonej na letnią wyprzedaż zostało mi 9zł, więc już sobie nie poszaleję. Ale nie ma co, ogółem miesiąc udany, i parę miesięcy będę przechodził to wszystko, co kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...