Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubicafan

Rozwiązany: Dragon Age

Polecane posty

Pytanie 1 - na którym poziomie jesteś z drużyną?

Pytanie 2 - w jakie czary inwestowałeś u Morri?

Najłatwiej wygrać, zamrażając Brandę a potem np. magicznym pociskiem, uściskiem zimy i błyskawicami razić, co jakiś czas znów zamrażając. Jeśli łotrzyk, to niech walczy dwiema brońmi (mam nadzieję, że rozwijałeś ten talent). Sten z dobrym mieczem lub ze swoim mieczem to powinien sobie poradzić, a krasnal również nie powinien paść.

Jak napisałem, kluczem jest zamrażanie mini-bossa i bossa. Przy dobrym krytyku, można spróbować mini-bossa roztrzaskać. Natomiast, jak już tracisz zdrówko, to spacja i kliknij na buteleczki ze zdrówkiem (o ile nosisz je na pasku szybkiego dostępu, inaczej będą w inventory).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja elf 14 i krasnal 14 morigan i sten 13

2.elektryczność i lodowe

Jasne mam najbardziej rozwinięta walkę dwoma broniami. A jeszcze pytanie najpierw rozwalać Brandę czy może golem napieprzać??

A najgorsze jest to ze nie mam eliksirów zdrowia ;d

Zabrałem jej połowe życia, ale najgorsze jest to, ze w połowie bierze sie za morigan ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz też temat o walce z Brandą

A ja ją pokonałem w następujący sposób. Po prostu biegałem swoich bohaterem dookoła, a Branda za mną leciała. xD Reszta drużyny wykańczała golemy. W końcu było dwóch golemów i czterech bohaterów na jedną samotną Brandę. Przy okazji jak walczyłem z Brandą, to rannych bohaterów odsyłałem aby się uleczyli lyrium. Uważaj bo Branda też ich używa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taktyka jest prosta.

- na sam początek trzeba "pozbierać" jedną postacią wszystkie żyły lyrium, bo Branda się nimi leczy

- pozabijaj golemy + lecz te przyjazne tobie - przynajmniej ja miałem u Morri czar leczenia, co zdecydowanie pomaga

- w ten sposób zostaje twoja drużyna i ok. 2-3 golemów na samotną Brandę, która nie ma jak się leczyć z powodu braku lyrium

Powinno pójść prosto ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...