Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Unreal - patche

Polecane posty

No cóż, jestem z tych którzy dorwali Unreala z Biedronki. W UT '99 miałem problem jak duża część - wszystkie serwery wywalały. Nie dokładnie wszystkie - ale większość, nawet te na patchu 436. Parę w końcu mi weszło... ale i tak 90%(tych na 436!)nie odpala. Wiecie może, w jakiej kolejności zainstalować żeby chodziły mi wszystkie/większośc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wykopuje z prostym "connection failed" i jakimś dopiskiem, że mnie serwer nie chce :) potem sprawdzę i powiem dokładnie. A co to tak w ogóle jest to GOTY?

IP nie pamiętam... Nazwy zresztą też. Był to jakiś serwer CTF, odpalony z pliku "graj w sieci=>Unreal Tournment"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie brakuje Wam jakichś "paczek" wymaganych przez serwery? Niby przy połączeniu UT może je sam pobrać, ale to znów jest obciążenie dla serwera, więc być może administratorzy serwerów wyłączają taką możliwość.

Ja bym tam zaczął (tak na próbę) od doinstalowania Bonus Packów 3 i 4 (koniecznie wersji z rozszerzeniem umod), w końcu to oficjalne pliki od twórców gry :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Rankin ma zgryz. Bo jeśli jest "package mismatch" to można wywalić wymieniony plik i poczekać aż się ściągnie z serwera (raz a dobrze). Jeśli jest "Rejected"... czy macie poprawnie ustawioną szybkość łącza w opcjach? A może spróbujcie zainstalować nieoficjalny patch 451b i sprawdźcie czy coś pomogło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...