Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alienm

Najlepszy telefon do grania

Polecane posty

Szczerze mogę polecić Nokię N95 lub wersję z 8GB, która ma te 8GB wbudowane i zamiast 32 - 64mb RAM (jak przeglądasz net się przydaje).

Quake 1, 2 i na wersji 8gb Q3 działają świetnie, gry z N-Gage są w 3D no i są Worms World Party z multi przez neta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ograniczonej kasy bierz iPhone 3G lub 3Gs. Przez niektórych uważana za konsolę do gier. Jak masz wystaraczjaąco kasy to bierz, tylko zobacz u kogoś czy nie będzie Cię wkurzał interfejs(ale raczej nie, bo jest po prostu świetny ;) )

P.S. - Też ma Wormsy, jak dla mnie te Wormsy mogą spokojnie zdobyć 9/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz jakieś bardziej rozbudowane niż Javki to bierz N95 8Gb, ma N-Gage więc gierki ma dobre. Do javki to wystarczy nawet SE W880, tylko dla niekturych ma niewygodne klawisze. Najlepiej jakiś SE na platformie DB2020 lub A2(lub A1, nie pamiętam dokładnie), lub właśnie jakiś telefon z serii N-Gage

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nokia z obsługą N-Gage 2.0 jest jednym z najlepszych wyjść. Może to być n95 w obojętnie jakiej wersji, może być n96, może być n81, 82. Wybór jest spory.

Bardzo dobrym wyborem jest też, niewierze w to co powiem, iPhone. Jest na niego wiele świetnych gier, ostatnio wyszła świetna strategia turowa Battle for Wesnoth. Jestem w trakcie pisania tekstu o niej na moim blogu [ukryte reklamy FTW! \m/]. Wbrew temu co myślałem gra się na nim bardzo dobrze, ale pisanie wciąż jest męczące. Możesz też sprawdzić urządzenia na Androidzie, ale na nie gier jest trochę mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowmy sie. W gre wchodza tylko smartfony. Smartphony z grami zblizonymi do pc to Windows Mobile. Te sa jednak drogie.

Zostaje Symbian, Android i iPhone/iPod Touch ktorego nie chcesz.

Android ma bardzo malo gier, z uwagi na to, ze to nowy system.

Zostaje Symbian.

s60v3 czy s60v5

s60v5 w wiekszosci przelyka tez gry z s60v3, ale takie z klawiaturka (s60v5 to system dotykowy, a klawiaturka jest potrzebna do starszych tytulow) sa drogie.

Zostaje wiec tylko najpopularniejszy s60v3.

Duze klawisze to podstawa:

-Samsung G810

-Nokia N95

-Sony Ericsson G900 (dotykowy, ale nie s60v3, a UIQ3)

-Nokia N93

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N95 to taki dwustronny slider, z jednej strony normalna klawiatura numeryczna, a z drugiej klawisze multimedialne [play, przewin, odwiń i jeszcze jakiś, nie pamiętam], wszystkie można zmapować w grach, więc nie powinieneś mieć z tym problemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza będzie N95, chociażby ze względu na N-Gage. Na tych co wymieniłeś są dostępne tylko javki, mogę się mylić co do tego niby gamowego SE, ale za młody jest żeby miał porządne gry, lub jakiekolwiek dedykowane. Z tych trzech najlepszym wyborem będzie Nokia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie N95, EyeToy działa również z nią, a do tego jest N-Gage 2.0 i multum świetnych gier, jak chociażby Quake 3 czy Warcraft 2. Jest dosbox z możliwością uruchomienia win95 i 98, niektórzy uruchamiają podobno nawet xp. Jest możliwość oglądania filmów we wszystkich [no dobra, większości] formatach. Są emulatory gb, gbc, gba, nes, snes, c64, palm i działający na nim emulator psx, który niestety nie działa. :P Jest możliwość podłączenia tim telefonu do TV, a do tego ma świetny aparat. Wymieniać dalej? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie - iP do gier, a N95 do ogólnego użytkowania. Jeśli dużo piszesz, to zdecydowanie lepsza jest Nokia, jako aparat lepsza jest Nokia, jako sprzęt użytkowy lepsza jest [pełno przydatnych i fajnych aplikacji] Nokia. Ale na iP jest emulator PSX [więc pewnie innych platform też], gry same w sobie są świetne i świetnie wyglądają, jest przeboski Ace Combat... Musisz sam zdecydować, ja bym nie umiał wybac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...