Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

cO BYM ZMIENIŁ W CDA?

Polecane posty

Gość Ti-mon

Ogólnie CDA jest okay. Ale jak już tak bardzo chcecie usłyszeć co bym zmienił w wasze GAZECIE, to nie ma sprawy. :P:P Zaczynamy: :)

1. Okładka jakaś taka... brzydka mi się wydaje. Za mało tekstu (chociaż nie chcę znów tam jakiegoś wypracowania na 100 lit.) informującego o zawartości.

2. Jeśli chodzi po o układ recenzji, to albo robicie kogel-mogel, albo układacie w jakimś porządku.

3. Info jest do [beeep]. ;) Graficznie przydałoby się je jakoś polepszyć. Po za tym... a co będę mówił od rzeczy- po prostu mi się nie podoba i tyle.

4. Zbyt długie są zapowiedzi. Wyczerpują informacje, które potem przydałyby się recenzantowi. Przez to recenzja może trochę stracić na wartości.

5. Zupełni nie potrzebny jest FPP corner (czy jak to się zwie :). Jeśli wyrzuca się wszystkie kąciki to wszystkie. Poza tym FPP corner jest na CD i to powinno w zupełności wystarczyć.

6. WIĘCEJ MIEJSCA DLA ACTION MAGA!!!!

7. Dlaczego ci co recenzują sprzęt nie podpisują się ksywkami?

8. Niektóre gry dostają wysokie oceny chyba z powietrza. Np. 10/10 takiego shita jak Neverwinter. Bleee :(

To by był koniec. Jeszcze jedno, nie chciałem nikogo urazić. Taka jest moja opinia i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TMKii

co do ocen to się zgodzić mogę............

czasami poprostu gra kiepska dostaje za dużą ocenę............

a dlaczego???

chyba z takiego prostego powodu że recenzenci za bardzo się przez dobre gry przyzwyczajili do dawania dobrych ocen.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Nie będę oryginalny, pisząc, że CDA potrzebuje więcej tekstów, a mniej CD. Jestem całkowicie za powrotem kursów, poradników itp. Na CD dawajcie jedną grę miesięcznie, ale za to jakąś dobrą (nie jak np. Midnigth GT) i w miarę nową (nie jak np. Hexen II). 2CD + 200 stron to optimum dla CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Volt musze sie z Toba nie zgodzic :) Nr specjalny do dobra okazja na zamieszczenie na CeDeku jakiejs fajnej gierki - a dodatkowe strony to najwyzej moze byc przyjemny dodatek.

Ale kto powiedział, że numer specjalny może być tylko raz do roku...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
co do ocen to się zgodzić mogę............

czasami poprostu gra kiepska dostaje za dużą ocenę............

a dlaczego???

chyba z takiego prostego powodu że recenzenci za bardzo się przez dobre gry przyzwyczajili do dawania dobrych ocen.....

ludzie nauczcie sie w koncu ze recenzeny wystawia takia ocene na jaka (wedlug niego) dana grz zasluguje. Przeciez nie od dawna wiedomo ze kazdy ma inny gust i nie dziw sie ze ktos mysli inaczej niz ty!!!!!!!!!!!!! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ti-mon

Ogólnie CDA jest okay. Ale jak już tak bardzo chcecie usłyszeć co bym zmienił w wasze GAZECIE, to nie ma sprawy. Zaczynamy:

1. Okładka jakaś taka... brzydka mi się wydaje. Za mało tekstu (chociaż nie chcę znów tam jakiegoś wypracowania na 100 lit.) informującego o zawartości.

>>>No wiesz, nie mozemy "zacpac" ja na maksa, to jest raczej do ogladania, nie czytania...

2. Jeśli chodzi po o układ recenzji, to albo robicie kogel-mogel, albo układacie w jakimś porządku.

>>>Kogel mogel. W porzadku ukladac sobie moga np. Niemcy, bo to poukladany narod. Polacy wola radosna improwizacje. Nigdy nie wiesz jaki rodzaj gry jest na nastepnej stronie :)

3. Info jest do dupy. Graficznie przydałoby się je jakoś polepszyć. Po za tym... a co będę mówił od rzeczy- po prostu mi się nie podoba i tyle.

>>>Typowe "info jest do dupy i zmiencie to". A potem "o k... teraz jest jeszcze gorzej!!!". A moze tak laskawie powiedziesz co KONKRETNIE ci sie nie podoba i na czym maja polegac owe zmiany?

4. Zbyt długie są zapowiedzi. Wyczerpują informacje, które potem przydałyby się recenzantowi. Przez to recenzja może trochę stracić na wartości.

>>>No wiesz, chyba o to chodzi w zapowiedziach, by powiedziec wam cos wiecej niz "graf FPP, ma byc swietna, ze 40 rodzajow broni". Od takich informacji sa newsy... A gra w fazie zapowiedzi i gotowa, to i tak zwykle dwie rozne sprawy, wiec za wiele sie nie zdradzi :)

5. Zupełni nie potrzebny jest FPP corner (czy jak to się zwie . Jeśli wyrzuca się wszystkie kąciki to wszystkie. Poza tym FPP corner jest na CD i to powinno w zupełności wystarczyć.

>>>Fanow FPP jest sporo, nie wiem czy im sie to spodoba...

6. WIĘCEJ MIEJSCA DLA ACTION MAGA!!!!

>>>No problemo. Tylko nie krzycz.

7. Dlaczego ci co recenzują sprzęt nie podpisują się ksywkami?

>>>Jak to nie?

8. Niektóre gry dostają wysokie oceny chyba z powietrza. Np. 10/10 takiego shita jak Neverwinter. Bleee

>>>Facet, powiedz mi tytul swej ukochanej gry, a ja - od razu ci to mowie - wrzasne "ale szit! Co ty, glupi jestes, zeby w to grac!!!". I co, po moim okrzyku zmienisz zdanie? Pewnie nie. Wiec uszanuj, ze sa ludzie, dla ktorych Neverwinter to cudo.

To by był koniec. Jeszcze jedno, nie chciałem nikogo urazić. Taka jest moja opinia i tyle.

>>>SPox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

6. WIĘCEJ MIEJSCA DLA ACTION MAGA!!!!

>>>No problemo. Tylko nie krzycz.

Qn, widziales to? Ja w takim razie trzymam Smugglera za slowo, a Ty dopilnuj, zeby sie nie wymigal (pamietaj czego wujek uczyl, w razie czego - zawsze w kolana ;)))

Zmiany w CDA:

-powrot Sceny (zdaje sie, ze nawet jakies listy na ten temat pojawily sie w AR, wiec przynajmniej nie jestem osamotniony)

No i tyle mojego krzyku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam, ze scena powinna wrocic do CDA. co prawda ze scena nie mam nic wspolnego, ale to zawsze bylo te dwie strony wiecej do poczytania :).

Bardzo bym tez prosil o powrot wywiadow. Byly moze z 4 wywiady i na tym koniec :(. A z checia bym poczytal wywiad z np. EGM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qn, widziales to? Ja w takim razie trzymam Smugglera za slowo, a Ty dopilnuj, zeby sie nie wymigal (pamietaj czego wujek uczyl, w razie czego - zawsze w kolana ;)))

>>>Naturalnie zwiekszenie ilosci miejsca w granicach rozsadku...

Zmiany w CDA:

-powrot Sceny (zdaje sie, ze nawet jakies listy na ten temat pojawily sie w AR, wiec przynajmniej nie jestem osamotniony)

>>>Scena nie wroci, z dwoch prostych przyczyn: a) scenowy nie za bardz chca scena w CDA - a na sile ich uszczesliwiac nie bede. B) ja jestem na scenowej emeryturze, Tiges zas zostal tatusiem i ma co innego na glowie.

Innuch scenowcow w CDA nie ma. Kto ma pisac zatem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Azzie

Pomysł ze stałym DVD jest dobry ale nie dla wszystkich. Część osób które kupują CD-Action nie posiadają tych napędów. Ja posiadam ale np. z kumpli których ja znam , a mają komputery żaden nie posiada napędów DVD. Więc jest to raczej problem :( :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Scorpio
zęść osób które kupują CD-Action nie posiadają tych napędów.

CZĘŚĆ !!!!. Znajomych którzy mają DVD mółbym wyliczyć na palcach w jednej dłoni. DVD prawdopodobnie wejdzie do ogólnego obiegu ale to za 1-2 lata najszybciej. Jeśli oczywiscie nei wskoczy na rynek nośnik pojemniejsyz tańszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadzie

ale raz na jakiś czas wypasiony numerek z dvd to moim zdaniem pokusa wielka:)

ja kupiłem dvd niedawno i bardzo chętnie kupię po raz pierwszy numer specjalny CDA na DVD:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha

Moglibyście od czasu do czasu dać jakiś pełny i duży (cała płyta) program. Bo ostatni proram na całej płycie to był Magix music maker w nr. 42. Moglibyście dać jakiś dobry program do grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadzie

tak - a do tego magix pojawil sie tam nie dlatego, że tak go strasznie wszyscy chcieli zamieścić na tej płytce :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Pomysł ze stałym DVD jest dobry ale nie dla wszystkich. Część osób które kupują CD-Action nie posiadają tych napędów. Ja posiadam ale np. z kumpli których ja znam , a mają komputery żaden nie posiada napędów DVD. Więc jest to raczej problem :( :!:

a dlaczego DVD mialoby byc stale?? ja bym sie bardzo ucieszyl (ty pewnie tez bo masz DVD) gdyby nr specjalny albo urodzinowy byl wydawany w DVD i CD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Jaki dobrze poinformowany :P

wróbelki wtedy tak ćwierkały o tym, że spać nie mogłem :P

to trzeba bylo zejsc z drzewa i jak cywilizowywany czlowiek bojs spac do budy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kot_Behemot

MOzna by dac wiecej reklam, ale tez wiecej stron na recenzje itd.

I POD ZADNYM POZOREM nie zmniejszac ilosci plyt (4 plytki roX).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

>>Qn, widziales to? Ja w takim razie trzymam Smugglera za slowo, a Ty >>dopilnuj, zeby sie nie wymigal (pamietaj czego wujek uczyl, w razie >>czego - zawsze w kolana ))

>

>Naturalnie zwiekszenie ilosci miejsca w granicach rozsadku...

A ze wszyscy jestesmy bardzo rozsadnymi ludzmi, to i miejsca dla AM sporo sie znajdzie ;)

>>-powrot Sceny (zdaje sie, ze nawet jakies listy na ten temat pojawily

>>sie w AR, wiec przynajmniej nie jestem osamotniony)

>

>Scena nie wroci, z dwoch prostych przyczyn:

>a) scenowy nie za bardz chca scena w CDA - a na sile ich >uszczesliwiac nie bede.

Zamierzaja zardzewiec? Skoro tak...

A szkoda, bo gdyby nie CDA, to pewnie do tej pory bym nie wiedzial co to Scena i jak sie trackera uzywa.

Jesli jednak wola stagnacje i zarastanie mulem... coz.

(nie, zebym zamierzal kogos z tej braci obrazac, po prostu uwazam, ze glupio robia)

>b) ja jestem na scenowej emeryturze,

Nie boj nic, powroty "oldboyow" sa w modzie a i popularnoscia dosc spora sie ciesza ;)

>Tiges zas zostal tatusiem i ma co innego na glowie.

No tak, te male szkraby wszedzie potrafia sie wdrapac.

>Innych scenowcow w CDA nie ma. Kto ma pisac zatem?

Tiges, w takim razie, powinien zaczac szkolic dzieciaka, zeby ten mogl za dziesiec lat przywrocic scene w CDA - chyba dozyje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
MOzna by dac wiecej reklam, ale tez wiecej stron na recenzje itd.

I POD ZADNYM POZOREM nie zmniejszac ilosci plyt (4 plytki roX).

pierwsze zdanie popieram a z drugim sie POD ZADNYM POZOREM nie zgadzam

PS.jak chcesz miec wiecej stron i 4 CD na stale, reklamy nie rozwiazyja problemu (wedlug mnie) i pewnie trzebabybylo podniesz cene

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

pozwole sobie na offtopic i zapytam czy nie daloby si zmienic "cO BYM ZMIENIL W CDA?" na "Co bym zmienil w CDA"

taki szczegolik ale denerwuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...