Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

cO BYM ZMIENIŁ W CDA?

Polecane posty

pozwole sobie na offtopic i zapytam czy nie daloby si zmienic "cO BYM ZMIENIL W CDA?" na "Co bym zmienil w CDA"

taki szczegolik ale denerwuje

no nie bądźmy tacy drobiazgowi pRZECIEŻ tEN sZCZEGÓŁ jEST pRAWIE

nIEDOSTRZEGALNY :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
pozwole sobie na offtopic i zapytam czy nie daloby si zmienic "cO BYM ZMIENIL W CDA?" na "Co bym zmienil w CDA"

taki szczegolik ale denerwuje

no nie bądźmy tacy drobiazgowi pRZECIEŻ tEN sZCZEGÓŁ jEST pRAWIE

nIEDOSTRZEGALNY :)

aLE zA tO jAKI dENERWUJACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Wracając do tematu to przydała by się trzecia strona do "na luzie"

Ale po co? Moim zdaniem ta czesc pisma zajmuje tyle miejsca ile jej sie nalezy. Zreszta jak zwiekszy sie "Na luzie" to napewno kosztem czegos innego - np. recenzji 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Wracając do tematu to przydała by się trzecia strona do "na luzie"

Ale po co? Moim zdaniem ta czesc pisma zajmuje tyle miejsca ile jej sie nalezy. Zreszta jak zwiekszy sie "Na luzie" to napewno kosztem czegos innego - np. recenzji 8)

a ja jestem ze dodatkowymi (od czaasu do czasu) tekstami Na luzie

tzn. cos takiego jak bylo chyba w 04/2000 "Cała prawda o any keyu" i to co bylo o redakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koralisi@
Wracając do tematu to przydała by się trzecia strona do "na luzie"

Ano przydałaby się, przydała. Ale zaprawdę powiadam Wam, że ludziska krzyczeć będą, albowiem CDA czasopismem o grach komputerowych jest, a nie gazetką z dowcipami. Spiritus (niekoniecznie sankti :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobek

tyle stron wystarczy- ale inaczej CD' ki- (4 oczywiście :) )

na pierwszym pełna

na drugim też

trzeci to Cover CD

czwarty jakiś tylko z programami- coś jak Starter CD- mogą być jakieś Freeware czy dema...byle byłó nie tylko o grach...I NIECH PORADNIK POWRÓCI!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ti-mon

Smuggler, rozumiem że dla kogoś NW to cud nad Wisłą, ale recenzent chyba powinien być obiektywne, czyż nie? Po drugie, czy nie uważasz, że niektórzy recenzenci specjalnie dają zbyt wysokie oceny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, rozumiem że dla kogo? NW to cud nad Wisł?, ale recenzent chyba powinien być obiektywne, czyż nie? Po drugie, czy nie uważasz, że niektórzy recenzenci specjalnie daj? zbyt wysokie oceny?

Recenzent NIGDY nie jest obiektywny, bo ocena gry jest jak najbardziej SUBIEKTYWNA. Recenzent nie mowi "gra jest dobra". On mowi "gra MI sie podoba" albo "MOIM zdaniem jest dobra". A co do ocen - nigdy nie mowie nikomu jaka ocene ma postawic, jak i nie slucham nikogo, kto twierdzi, ze MOJA ocena jest za niska albo za wysoka. Kazdy ma prawo do swego zdania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Avellach
Smuggler, rozumiem że dla kogo? NWN to cud nad Wisł?, ale recenzent chyba powinien być obiektywne, czyż nie? Po drugie, czy nie uważasz, że niektórzy recenzenci specjalnie daj? zbyt wysokie oceny?

Recenzent NIGDY nie jest obiektywny, bo ocena gry jest jak najbardziej SUBIEKTYWNA. Recenzent nie mowi "gra jest dobra". On mowi "gra MI sie podoba" albo "MOIM zdaniem jest dobra". A co do ocen - nigdy nie mowie nikomu jaka ocene ma postawic, jak i nie slucham nikogo, kto twierdzi, ze MOJA ocena jest za niska albo za wysoka. Kazdy ma prawo do swego zdania...

heh... bez obrazy dla Recenzenta ale czy on grał w jakieś inne RPG oparte na zasadach D&D? BG,BG2,ID,ID2? bo jesli tak to naprawde dziwie sie ze dal tak wysoka ocene... fabuła jest najwazniejsza w grach a tu co? fabuła nudzi po 1 rozdziale (przynajmniej mnie i moich 5 kumpli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Więcej stron! Nawet cena może nieco podskoczyc :)

a jak cene tak podskoczy ze wyskoczy z CDA i co??

a jak ci nakopie do d.... i ci wezmie cale kieszonkowe??

albo bedzie tak duzo stron ze nie bedziesz mogl podniesc CDA to co??

bedziesz czytal na chodniku??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

A ja zrobiłbym to tak-na okładce WIELKI Garfield z dwoma uzi "Hasta la vista babe", zamiast wstępniaka zdjęcie "Garfield-przyjaciół redaktorów CDA", zamiast spisu treści fotka pt. "Garfield-i wszystko jasne", reklamy-"Garfield-jest bystry... jest sexi... i oddałbyś za niego życie", a na drugiej stronie okładki zamiast pani głaszczącej monitor zdjęcie-Garfield a'la Max Payne "What the [beeep]'s goin' on"; kto wymyśli ciąg dalszy, czekam na propozycje (na forum naturalnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
A ja zrobiłbym to tak-na okładce WIELKI Garfield z dwoma uzi "Hasta la vista babe", zamiast wstępniaka zdjęcie "Garfield-przyjaciół redaktorów CDA", zamiast spisu treści fotka pt. "Garfield-i wszystko jasne", reklamy-"Garfield-jest bystry... jest sexi... i oddałbyś za niego życie", a na drugiej stronie okładki zamiast pani głaszczącej monitor zdjęcie-Garfield a'la Max Payne "What the [beeep]'s goin' on"; kto wymyśli ciąg dalszy, czekam na propozycje (na forum naturalnie)

.... potem tekst z serii "Garfild radzi.." i porady dla kotow na temat chodownania swoich panow lub porady dal wascicieli gumowych kurczakow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair

Witam!

Oto mój pierwszy post na tym forum i przyrko mi, że od razu wyskakuję z pretensjami... :( Obiecuję, że spróbuję się poprawić... :D

Otóż chodzi mi o kwestię, którą poruszyłem na forum CDP, a konkretniej o dawno zapomniane "Porozumienie". Tak się trafiło, że forumowicze CDP wszystko opacznie zinterpretowali i z moich rozważanich zrobili krucjatę ala Lepper. Odechciało mi się pisać na CDP, gdy zobaczyłem, że ci ludzie jedynie lecą za aferą, a wszystko inne (filozofia czy głębsze spojrzenie na kinematografię) mają w głębokim poważaniu. Dlatego teraz pojawiam się bezpośrednio u Źródła, czyli w pieczarze Smugglera i pytam: czemu w CDA 6/03 nie wyjaśniłeś tej sprawy z "Porozumieniem"? Wiem, że jestem jednym z nielicznych, których ono interesuje, ale pragnę zauważyć, iż Ty, Przemytniku, wspomniałeś o rzuceniu odrobiny światła na całą sprawę w najnowszym CDA. Owo najnowsze CDA leży już w kioskach, ale jakoś nie mogę znaleźć w nim choćby słowa o "Porozumieniu". I tu moje pytanie: dlaczego? I kiedy, jeśli w ogóle, zamierzasz wspomnieć słówkiem o feralnym dokumencie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego teraz pojawiam się bezpo?rednio u ródła, czyli w pieczarze Smugglera i pytam: czemu w CDA 6/03 nie wyja?niłe? tej sprawy z "Porozumieniem"?

>>>Chocby dlatego, ze CDA byl juz w drukarni gdy pojawil sie ten watek.

Po drugie - powtorze raz n-ty: nie ma co trupa wyciagac z grobu, bo i tak smierdzial strasznie juz za zycia, a teraz do dopiero bedzie.

Wiem, że jestem jednym z nielicznych, których ono interesuje, ale pragnę zauważyć, iż Ty, Przemytniku, wspomniałe? o rzuceniu odrobiny ?wiatła na cał? sprawę w najnowszym CDA.

>>>Nadal obiecuje, ze POSTARAM sie cos na ten temat napisac przy jakiejs sprzyjajacej okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

GARFIELD, GARFIELD, a nie GARFILD. Mam nadzieje, że Smg tego nie widział, bo zaraz wyskoczyłby z pazurami i wyssałby z ciebie całą krew/śluz*! Tak przykro mi Smuggler, musiałem objawić im całą prawdę...

*-niepotrzebne skreślić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair
Nadal obiecuje, ze POSTARAM sie cos na ten temat napisac przy jakiejs sprzyjajacej okazji.

Właśnie o to mi chodziło! Czekam z niecierpliwością...

Pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie Garfielda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koralisi@
Ja to bym zmienił naczelnego....... :))))))))))))

No i masz teraz przechlapane. Smuggie nawet jak się z Tobą zgadza, to i tak musi na Ciebie Wanię nasłać. Przykro mi. Życzę Ci, żebyś przeżył te ostatnie tygodnie szczęśliwie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FiDu
Nadal obiecuje, ze POSTARAM sie cos na ten temat napisac przy jakiejs sprzyjajacej okazji.

A mozesz ty, albo autor postu powiedziec cos wiecej o tej sprawie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...