Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fryz

[PS3] Jaką wersję wybrać?

Polecane posty

Witam.

Długo zastanawiałem się nad kupnem/wymianą swojego sprzętu do gry, i wypadło na ps3.

Prawdopodobnie w tym tygodniu dokonam zakupu, ale przed tym mam do was pytanie.

Ile kosztuje wersja z dyskiem 250 GB w MM, czy innym markecie z elektroniką ? (Jeśli ma to jakieś znaczenie to Rzeszów - ale ceny są chyba ustalane na całą sieć, nie wiem. )

Zależałoby mi na kupnie czystej konsoli + pad, bez kabla HDMI i gier.

No a może jednak lepiej zaoszczędzić ~ 150 zł i kupić przez allegro ? :geek:

Ten dreszczyk emocji . . . ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle mam dylemat...

Otóż,mam problem,czy kupić slim 120 GB cz 250 GB :icon_question: Bo na konsoli mam zamiar grać w dużo gier(Exclusivy+większość gier na peceta).No i nie wiem czy to wszystko pomieszczę na slim 120 GB :rolleyes: No i w końcu nasila się pytanie,kupić 120 GB czy 250 GB :icon_question:

P.S:Potrzebna mi fachowa opinia :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek - Z reguły nie gra się w więcej niż cztery gry naraz, więc 120 powinna wystarczyć w zupełności. Ale dochodzą do tego dema, darmowe gry, filmiki, czego dusza zapragnie. Różnica w cenie nie jest duża i to przechyla szalę na stronę większego dysku. Ja na Twoim miejscu dołożłbym do 250, żeby mieć spokój.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wydziałem w realu ale nie wiem czy jeszcze są najlepiej poszukaj na allegro a czy będzie tanio to już zależy gdzie kupujesz ja kupowałem razem z killzone 2 i inFamous za 999zł nówkę więc na pewno wyszło taniej, co do telewizora ja nie gram w full HD i jakoś nie narzekam na jakość obrazu

INTERPUNKCJA - Dracia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci radzil abys wziął ps3 slim z tymi 120gm.ale w sumie ps3 ten starszy ma fajnieszja,blyszczoącą obudowe.z netem mozesz kupic sobie kabel sieciowy i przez o podlonczyc do laptopie.

Aha czyli ps3 w wersi Classic moge podłączyc do laptopa i mieć neta na konsoli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...