Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

McMisiu

Karta Internetowa

Polecane posty

Z tym kontem to nie do końca tak jest, bo jeżeli bank zobaczy, że korzystasz z konkurencji, to zadowolony raczej nie będzie.

I co zrobi? Obrazi sie? Co to za bzdury? Co im do tego, gdzie masz konto? Jak bank strzeli klientowi focha, to klient idzie gdzie indziej i dostaje co chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle się obrazi, co nie pójdzie na rękę klientowi przy ewentualnych próbach negocjacji np. oprocentowania kredytu. Bo niby z jakiej racji, skoro klient zostawia pieniądze u kogoś innego?

- Dzień dobry, chciałbym u was dostać kredyt, ale oprocentowanie i marża mi nie odpowiada. Czy nie moglibyście jej trochę obniżyć?

- Oczywiście, ale pod warunkiem, że jest pan naszym stałym klientem korzystającym aktywnie z naszych kart kredytowych.

- Yyyy, ale ja mam kartę z CDA, nie waszą.

- No to niech pan poprosi CDA o kredyt na preferencyjnych warunkach, u nas dostanie go pan na zwykłych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jesli bank nie pojdzie na reke, to idzie sie do innego, ktory zaoferuje lepsze warunki. Moj bank robil mi jakies smieszne problemy z kredytem (http://forum.cdaction.pl/blog/cormac/index.php?showentry=1215), wiec go olalem i okazalo sie, ze trzy inne banki chetnie podpisza ze mna umowe. Bank nie zrezygnuje z kredytu (czyli mozliwosci zdarcia z klienta duzych pieniedzy i przykucia go do siebie na wiele lat) dlatego, ze masz konto gdzie indziej. Nie wiem, skad takie sluzalcze podejscie do banku. Teraz, kiedy na rynku jest sporo bankow oferujacych przerozne uslugi na roznych warunkach, mozna miec kredyt w jednym banku, ROR w drugim, konto oszczednosciowe w trzecim, a lokate w czwartym. Oczywiscie nie zabraniam nikomu miec wszystko w jednym bnaku niezaleznie od warunkow, ale to jest wedlug mnie glupota.

- Oczywiście, ale pod warunkiem, że jest pan naszym stałym klientem korzystającym aktywnie z naszych kart kredytowych.

- Yyyy, ale ja mam kartę z CDA, nie waszą.

1) To nie jest karta kredytowa. 2) Te karty obsluguje konkretny bank, a nie CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam takie pytanko w jakim momencie i w jakiej formie powinienem otrzymać ten 12 - cyfrowy numer karty ? Czy pojawia się on, w którymś momencie rejestracji karty, bo nie zauważyłem. Otrzymałem tylko kod CVV2 sms-em. Proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z rejestracją karty ale kiedy wywaliło mi błąd cofnąłem stronę i z ciekawości się zalogowałem i wszystko było ok. Może i Wy spróbujcie ale nie gwarantuję sukcesu.

Działa połowicznie. Po zalogowaniu okazało się, że konto powstało i karta jest aktywna. Niestety, w zakładce "Moje karty", rubryka "Numer karty" jest widoczna w połowie, tj zamiast 8 środkowych cyfr widzę gwiazdki @_@

Jeśli chodzi o CW2... Okazało się, że źle wpisałem numer telefonu (tak to jest jak się go prawie nie używa). Później to poprawiłem, ale martwi mnie jeden punkt z FAQ dotyczącego karty:

"Pamiętaj, że informacje o numerze Karty i kodzie CVV2 otrzymasz tylko raz!"

Jeśli dobrze rozumiem, karta jest teraz bezużyteczna i niczego już z nią nie zrobię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam pytanie związane z tą kartą, ale inny temat. Czy jak mam 15 lat, moge zarejestrować na siebie karte czy musze na któregoś z rodziców?

Wg regulaminu karty może być ona zarejestrowana na osobę o co najmniej ograniczonej zdolności do czynności prawnych, a takową zyskuje się w wieku 16 lat (z tego co się orientuję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam tylko (jako iż to mój pierwszy post na tym koncie)

Dziękuję za kartę którą aktywowałem bezproblemowo i teraz czekam na przelew środków...

Kupiłem CDA po "lekkiej" przerwie a tu takie śmieszne coś. :)

(mogę skrywać kaske przed przyszłą współmałżonką DZIĘKUJĘ!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vlauer Jak najbardziej można. Sam już kilka gier kupiłem i póki co zero problemów. Trzeba tylko sobie policzyć iloma złotymi doładować kartę bo na steamie płaci się w euro. Wszędzie, gdzie jest możliwość płatności kartą Visa można płacić tą kartą internetową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chapnik87: wiem że karta sobie pieniądze na koncie "rezerwuje od razu" po dokonaniu zakupu w sklepie (czytaj: zmniejszają się dostępne środki) - a po jakim czasie od zakupu pojawiła Ci się kolejna pozycja w historii transakcji i zmniejszyło ogolne saldo konta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem nią do tej pory tylko na steamie i co ciekawe w historii transakcji wieje pustką. Tak, jakbym nic nie kupował a pieniądze sobie wyparowały. Jednak dla mnie to żaden problem póki nie muszę składać reklamacji, bo wtedy podejrzewam, że historia transakcji byłaby przydatna. A kiedy zmienia się saldo to nie wiem, dotychczas nie zwracałem na to uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saldo powinno się zmniejszyć chyba własnie jak "zaliczy" zakup w poczet transakcji... zastanawia mnie ten sposób działania..

A jak dawno/ile dni temu kupowałes ta kartą? W tym tygodniu czy wcześniej?

Trochę dziwne że nie zalicza transakcji, bo w końcu może sie okazać że pieniądze nie przesżły i konto zamkną z powodu "niewypłacalności karty".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...