Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MathRaven27

Gejmsy

Polecane posty

Widzę, że możan zakładać tutaj tematy, a takiego brakuje.

Tytuł tematu zapewne mówi wiele czytającym AR, ale jako, że część forumowiczów nie czyta CDA, to wyjaśnię "ło co biega"...

Najprościej jak się da - przerabiamy tutaj tytuły gier na podobne, jednak z całkowicie innym "wnętrzem", albo do normalnego tytułu dajemy nowe "wnętrze". Trochę zawile, więc dam przykładów parę (jeśli jakiś by się powtórzył z AR, to przepraszam, moja pamięć płata mi figle, mówiąc, że część rzeczy które gdzieś przeczytałem, są moimi aktualnymi myślami):

Alone in the Park (Alone in the Dark) - Jesteśmy biedną staruszką. Nasza rodzina wyjechała za granicę, renta jest strasznie mała. Naszym jedyny zajęciem jest chodzenie po parku, zbieranie pieniążków oraz unikanie graficiarzy, metali, młodzieży i innych ludzi. Gra jest klasyczną skradanką TPP.

Call of Warez (Call of Juarez) - Jako młody sprzedawca nielegalnego oprogramowania zadłużyliśmy się straszliwie. Mamy 7 dni na sprzedanie 100 pirackich płytek i spłatę 1000zł długu. Musimy pamiętać o patrolach policji oraz konkurencji. Całkiem niezły Tycoon.

Gas Effect (Mass Effect) - Przyjemna w odbiorze gra logiczna. Pewien chemik został zatrzaśnięty w laboratorium, pełnym różnorakich substancji. Do pomieszczenia przedostaje się coraz więcej trującego gazu nieznanego pochodzenia. Z pomocą podstawowych informacji z dziedziny chemii ratujemy postać ucząc się wielu ciekawostek.

A teraz wasza kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wagon Age: Początek (Dragon Age)- naszym zadaniem jest zbudowanie torów kolejowych przez całe wymyślone królestwo Fereldenu. W wykonaniu zadania przeszkadzają nam ,,pomioty szatana" czyli tradycyjni obrońcy zwierząt. Przez całą grę zbieramy, kupę żelastwa z którego budujemy tory. Przy okazji zapewniamy sobie nowych inwestorów, którzy pomagają nam odganiać złośliwe pomioty.

Edytowano przez Shaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odlot- jesteśmy na mocnym haju i gonimy różewego smoka przez las...(inspirowane Heroin Hero z South Parku)

Wieś min- jesteśmy saperem na polu po II WŚ. POzbywamy się resztek po Niemcach(miny).

Też tak myślałem, by założyć taki temat...

EDIT: Doobra...Kto mnie zaraportował? :)

Edytowano przez brylant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psycholnauts - Kierujemy szpitalem, do którego trafiają ludzie "po przejściach". Musimy jednocześnie rozwijać szpital i leczyć depresje u pacjentów, rozgrywkę urozmaicają kontrole sanepidu i wkurzonych rodzin pacjentów. Przy okazji szukamy sponsorów na dalsze rozwijanie szpitalu.

Edytowano przez Kazama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team Forest 2- Wiadomo, kierujemy firmą przemysłową. Wraz z kumplami wycinamy drzewa, nosimy do magazynu i staramy się uzyskać większy utarg. Rywalizują dwie drużyny: RED i BLU. W DLC dochodzi Greenpeace, który stara się nam przeszkodzić.

Edytowano przez KoSaBMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Smugglera posłałem taki liścik z moimi przekręcaniami tytułów, ale go nie wydrukował. :( Tak więc tu napiszę:

Dark Rektor - Kierujemy poczynaniami złego rektora, mamy do wyboru kilka największych uczelni w Polsce. Staramy się wywalić jak najwięcej studentów i zatruwać im życie jak tylko się da, rekrutując wykładowców-schizofreników i maksymalnie zawyżając ceny w studenckich barach.

Rezydent Emil - Przygodówka, opisująca wydarzenia Emila - Polaka, który jest rezydentem pięciogwiazdkowego hotelu w egzotycznym kraju. Trzeba rozwiązywać takie zagadki, jak zaginiony różowy ratlerek pana Kalasantego, czy też ubrudzony(w oryginale było brzydziej) jakąś farbą stół jednego z dziennikarzy TVN-u.

Bed Action (Red Faction) - Gra tylko dla dorosłych! Przedstawia akcje, jakich jeszcze na oczy nie widzieliście. Do wyboru jest płeć oraz orientacja seksualna, tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. :) Grupę docelową produktu są tak naprawdę napaleni 14-latkowie, którzy stanowią 90% klientów.

Debil May Cry - Gra psychologiczna, mająca na celu pokazać emocje osoby upośledzonej umysłowo.

Edytowano przez krzyhu
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KITMAN- (Hitman) Główny Bohater to doskonały płatny pracownik fabriki Kitu :P jest w tym najleprzy i szef wysyla na tajne misje na całym świecie aby wszystkim tym pozakleiał gęby Kitem :P.

Grand Theft My B.itch (GTA) Cel jest prosty :D należy okradać prostytuki alfonsom, narażając się nie tylko z ich strony ale okolicznym gangom zastępujący policję :P.

OGONIK The Hedgehog (Sonic the Hedgehog) Główny Bohater Ogonik to najwolniejszy jeż na ziemi (tak sądzi) a wszystko przez ogon co ma za plecami :P, celem jest zaproszeniem Dr Stinkmana (Dr Eggman) na urodzinową imprezkę co się rozpocznie 7 dni póżniej ale ten coś ostanio Ogonika unika.

Failout (Fallout) Akcja rozgrywa się w świecie zniszczonym po bombie śmierdziołowej, główny bohater to wysłanik Subkultury Ghotów o nazwie Katedra 13, i naszym celem jest znalezenie nowych zbirników z tlenem mamy na to 150dni bo inaczej wszycy umrą z braku świerzego powietrza.

Operaction Darkpoint (Operaction flashpoint), Symulator pola walki widzany z ślepego żołnierza (Stąd nazwa Darkpoint)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, fajny temat. Ja, z kumplami na przerwie stworzyliśmy całą serię takich przeróbek. Oto one:

-Prince of Presja - jesteśmy młodym chłopcem, na którym rodzice wciąż wywierają presję. Musi być we wszystkim najlepszy, mieć najlepsze oceny itp. Naszym zadaniem jest utrzymać się na szczycie, ale jednocześnie przemówić rodzicom do rozsądku i przekonać ich, ze takie podejście jest bez sensu. Gra jest klasyczną przygodówką point'n'click

-Prince of Sesja - kontynuacja poprzedniej. nasz młody chłopiec dorósł trochę i za kilka miesięcy będzie mieć sesję. Rodzice, w związku z tym, znów wywierają na nim presję. Ten sam cel, co w poprzedniej części.

-Prince Obsesja - lata presji wywieranej przez rodziców przyniosły swoje skutki. Nasz bohater, już dorosły, pracuje jako akwizytor. Ma obsesję na punkcie bycia najlepszym. Naszym zadaniem jest utrzymać najlepszą sprzedaż w mieście, jednocześnie pozbywając się kompleksu. Znów klasyczna przygodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów się wypowiem, wszak to "mój" temacik, trza go pielęgnować :)

The Matrix: Hax of Neo (Path of Neo) - Po raz pierwszy wcielamy się w z kultowego filmu braci Wachowskich! [uWAGA SPOILER] Wreszcie rozwiążemy zagadkę potężnych umiejętności Wybrańca, dowiemy się, że to tylko marne oszustwo, hacki ściągnięte z rosyjskich serwerów![spoiler OFF]. Dzięki doskonałym umiejętnościom walki i wspaniałym mocom pokonamy Neo. Postać rozwija się w czasie gry o nowe zdolności (HackShield, Punk Buster), dzięki czemu nigdy nie jest taka sama!

Far Raj (Far Cry) - Życie było pasmem nieszczęśliwych niespodzianek. Szef zwolnił, żona zostawiła, dom spłoną. Gdy próbujemy się zabić coś się jednak zmienia - zobaczyliśmy bramę raju, daleko. Samobójstwo się nie udało, a my wciąż żyjemy, teraz jednak mamy cel. Jak skończyć życie śmiercią tak, by dostać się do raju i wreszcie zaznać spokoju? Wspaniała przygodówka dla dzieci i młodzieży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niereal - bierzesz udział w międzygalaktycznym turnieju o dominację na arenie marketów. Do wyboru masz mnóstwo postaci - delikatnego Carrefoura, masywnego Geanta, brutalnego Hita i jego brata Tesco, zabójcyą Biedromkę, jadowitą Żabkę i najciekawsze - cztery-w-jednym Intermarche. Twoim zadaniem jest pokonać obecnego wieloletniego mistrza, Reala.

PAC-MAN - wcielamy się w *pac* człowieka, który *pac* musi pacnąć każdego, kto się *pac* nawinie. Taki łagodniejszy Manhunt.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie było w AR:

President Evil - jak nazwa wskazuje, wcielamy się w prezydenta, który będzie ewidentnie źle rządził państwem, będzie obłudny, skorumpowany, okradał podatników i co tam może jeszcze Zły Prezydent robić;

Sprinter's Hell - czyli symulacja biegu z przeszkodami. przy czym słowo "Hell" w tytule nie zostało użyte przypadkowo. jakie to będą przeszkody, możecie wyobrazić sobie sami (a jeżeli cienko u was z wyobraźnią, kilka przykładów: wnyki, przykryte doły, przeróżne pułapki uruchamiane pociągnięciem linki, goniące nas dobermany itp);

Slave Invaders - przeróbka klasyki, zamiast kosmitów mamy buntujących się niewolników (realia dowolne, może być średniowieczna Europa, XVI-wieczna Ameryka Łacińska, współczesne Chiny...) i musimy przemówić im do rozsądku, że trzeba było jednak zostać na polu/w fabryce i posłusznie pracować dla Pana (niepoprawne politycznie i moralnie, ale cóż, kontrowersyjność jest trendy :happy:)

ok starczy na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wagon (Eragon) - Świetna symulacja stojącego wagonu. Gra oferuje nam taki miejsca jak złomowisko , las, pola, a na najwyższym poziomie trudności możemy stać nawet po środku pustyni!

War Craft - Fajna strategia której wydarzenia mają miejsce w Persji. Akcja Craft (Cooperative Research Action for Technology) znajduje War czyli mitologiczny podziemny schron Perski . Naszym zadaniem jest zbadanie schronu w 5 dni i nie dopuszczenie żeby schron został obrabowany.

Kangurek Kau - Zręcznościówka.Sterujemy w niej kangurkiem o imieniu Kau. Naszym celem jest zarobienie 2000 złotych monet ,by móc zmienić imię na jakieś pożądniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KARMA (ARMA) - Gra polegająca na doborze jak najlepszej mieszanki karmy dla wykastrowanego kota.

Call of Podkuty (Call of Duty) - Gra o kowalu któremu co noc śni sie koń podkuty na 3,5 kopyta.

Noimasz (Toribash - takie fajne mordobicie) - Gra o konsekwencjach po wyborach do sejmu.

Assasins Bread (Assasins Creed) - O tym jak trudno jest zdobyć chleb kiedy jest się Asasynem.

Jak coś się powtórzyło to jest to niezamierzony przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R.Y.S.Y.(R.U.S.E.) - wcielamy się w ulicznego chuligana musimy porysować jak najwięcej samochodów by nikt się nie dowiedział

PIES 2010(PES 2010)- kolejna odsłona kultowej serii symulatora życia psa

Trójkąt hero(guitar hero)- kolejna gra twórców serii guitar hero, właściwie zasady te same lecz zamiast gitary jest trójkąt

sekret(sacred)- nasz kumpel ma przed nami sekret, musimy się konieczne dowiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chicken invaders - kurczaki z kosmosu atakują!

Spacebar Mania - gra jednoprzyciskowa

Warte wyszukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ass my... Sit! (Assasin's Creed) - Naszym zadaniem jest zakraść się za nasz cel i kopnąć tak, aby przeleciał jak największą odległość. Musimy zrobić to jak najszybciej i jak najlepiej, bo naszym konkurentem jest Turbo Dymo Man!

The Cityllers 2 (The Settlers 2) - Naszym zadaniem jest stworzyć jak najlepszą drogę dostaw między fabryką i bramą miasta. W osiągnięciu celu będą nam przeszkadzali producenci tanich podróbek, ekolodzy i feministki (nie zatrudniamy kobiet).

DarkCraft (Warcraft) - Musimy zrobić jak największą zadymę przy użyciu Pepsi Max i Mentosów! Z każdą kolejną misją dostajemy nowy sprzęt np. skórkę banana, kij, pierwszy numer CDA, grę, której premiery jeszcze nie było itd.

Mam nadzieje, że się podobało. :cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burdel Land (Borderlands) - Gra symulacyjna. Jesteś właścicielem hmmmm... Burdelu o przecudnej nazwie Burdel Land. Gra polega na rozbudowie naszego budynku aż będzie sławny na cały świat. Zdecydowanie gra od 18.

Spore - Jesteś bocianem i trafiło ci się tytułowe spore dziecko. Im wyższy poziom trudności tym dziecko jest większe. Naszym zadaniem jest dostarczenie dziecka na miejsce.

Titan Quest - Edukacyjna. Jak sama nazwa wskazuje gra uczy cię z matematyki żebyś miał na koniec dwóje (Zadanie godne tytana!). Ma dwa poziomy trudności:

1.Tytaniczne zadanie - uczysz się na dwóję,

2.Mission Impossible(czyli zadanie godne boga) - Uczysz się na dwóję plus!

Edytowano przez mrkATana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neversummer Nights- Sterujemy grupką uczniów, którzy zostali pozbawieni wakacji, ponieważ czeka ich egzamin poprawkowy.

Build Wars- Prowadzimy firmę budowlaną i rywalizujemy z innymi firmami o realizację projektu budowy Białego Domu w Polsce.

Goth i C- Gra, w której bohaterem jest got(h), którego najlepszym przyjacielem jest literka C

PS. Witam, pierwszy post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Shit : Pro shit gra w której jedziemy samochodem do najbliższego sklepu po papier toaletowy którego nam zabrakło. Jesteśmy ograniczeni czasem i potrzebą fizjologiczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moczlight (Torchlight)- typowy rpg gdzie po ciemku szukamy WC. Im wyższy level tym obszary są większe.

Missen (Risen)- świetny FPS, w którym staramy się by nie trafić w cele, które są w ciągłym ruchu. Im wyższy level tym celów jest więcej.

:admin_twisted:

Edytowano przez Arwerius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stable ( Fable ) - symulator życia chłopca stajennego. do dyspozycji mamy 14 rodzajów szczotek i 6 broni klasy : widły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PIS 2010(PES 2010) - Wcielamy się w naszego ukochanego? prezydenta Polski. Naszym zadaniem jest kłócic się o samoloty , ośmieszać za granicą i mylić hymn polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock - sterujemy psychopatą, który przeżył karę śmierci na krześle elektrycznym i to odcisnęło piętno na jego osobowości. Staramy się uciec z więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×