Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HELLFIRE_91

Rozwiązany: Dragon Age - problem w mieście krasnoludów. POMOCY!

Polecane posty

Mam wielki problem! Jestem w mieście krasnoludów nie wiem co dalej. Sprawa wygląda tak: wziołem udział w 1 walce, pokazałem tym dwóm krasnalom te dokumenty ale pokłuciłem się z tym Vartagiem i nie chce ze mną rozmawiać. Poszedłem więc do Dulinga a on mi zlecił zadanie Niestała Lojalność. Jak je wykonać? Nie moge rozmawiać z Vartagiem a muszę się dowiedzieć co ten Bane czy jak mu tam planuje. O, i skończyłem walki na arenie. Czy ktoś wie ocb? POMOCY!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhmmmm ja tutaj też miałem problem z tym że zakończyłem walki i fabuła się zawiesiła... tzn. wszyscy traktowali mnie jak bym dopiero szedł na walki a na arenie ogłosili mnie miszczem i tyle. Mnie uratował load z przed walk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !! ja mam problem z ułożeniem mostu w misji o urnie:( muszę wyleczyć jakiegoś tam szlachcica i muszę znaleźć tą urnę żeby go uzdrowić.

doszedłem do jakiegoś zamku i mam taką duża dziurę a po bokach są przyciski do ułożenia mostu.

może ktoś wie jak to ułożyć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z mostem do Urny jest prosta. Oznaczmy sobie towarzyszy. 1 - to twój bohater 2, 3 i 4 to reszta. 1 stoi na środku. 2 idzie na drugi kamień po prawej (patrząc z lotu ptaka). 3 idzie na trzecie pole po lewej 4 natomiast idzie na ostatni kamień po lewej stronie. Teraz 1 wchodzi na most, na drugi segment. Następnie 3 przechodzi na prawą stronę, na czwarte pole. Teraz 2 przebiega na lewą stronę na pierwszą płytkę. Ruszamy się numerem 1 do przodu. Teraz numer 4 przebiega na prawą stronę, stając na przedostatnim polu (pole niżej zajmuje numer 3). Teraz tylko wystarczy, że numer 3 przejdzie na pole blisko numeru 2 a numer 1 przejdzie do końca po moście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...